PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در login ویندوز 7

sadaf_m
17-03-2011, 00:43
سلام
من روی کامپیوترم ویندوز 7 نصب کردم، اما وقتی که بیشتر از یک کاربر برای اون تعریف می کنم، بهنگام بالا اومدن سیستم، قبل از هر چیز پیغامی مبنی بر غلط بودن username یا password میده و کاربرای غیر از administrator من رو نشون نمیده و برای login کردن به اون user ها باید switch user رو بزنم، بعد اسم user مورد نظر و پسوردش رو خودم وارد کنم! برای حل این مشکل چکاری میتونم انجام بدم؟!

مشکل دیگه من اینه که هر وقت ویندوز 7 روی سیستمم نصب میکنم، سیستمم restart یا shut down نمیشه و در یک صفحه سورمه ای گیر میکنه که باید دستی کامپیوتر رو خاموش کنم!

ممنون میشم در موارد بالا منو راهنمایی کنید..

H.Operator
17-03-2011, 14:12
ســـــلام
دوست من این مشکلات رو فقط با ویندوز 7 دارید؟
راستی نسخه ای که از ویندوز 7 دارید چند؟
توصیه می کنم از سرویس پک 1 ویندوز 7 استفاده کن:20:

شاد باشید

sadaf_m
17-03-2011, 15:30
ســـــلام
دوست من این مشکلات رو فقط با ویندوز 7 دارید؟
راستی نسخه ای که از ویندوز 7 دارید چند؟
توصیه می کنم از سرویس پک 1 ویندوز 7 استفاده کن:20:

شاد باشید

بله فقط با ویندوز 7 این مشکلات رو دارم.
نمی دونم سرویس پک چنده، اما 2010 هست

H.Operator
17-03-2011, 19:33
خوب دوست عزیز شما اول این کار رو انجام بده
Start رو بزن بعد توی قسمت سرچ بنویس Dxdiag بعد توی صفحه ای که باز شد ببین اون قسمتی که مشخصات رو نوشته جلوی Operation system چی نوشته:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاد باشید

ebicross
17-03-2011, 20:09
سلام
من روی کامپیوترم ویندوز 7 نصب کردم، اما وقتی که بیشتر از یک کاربر برای اون تعریف می کنم، بهنگام بالا اومدن سیستم، قبل از هر چیز پیغامی مبنی بر غلط بودن username یا password میده و کاربرای غیر از administrator من رو نشون نمیده و برای login کردن به اون user ها باید switch user رو بزنم، بعد اسم user مورد نظر و پسوردش رو خودم وارد کنم! برای حل این مشکل چکاری میتونم انجام بدم؟!

مشکل دیگه من اینه که هر وقت ویندوز 7 روی سیستمم نصب میکنم، سیستمم restart یا shut down نمیشه و در یک صفحه سورمه ای گیر میکنه که باید دستی کامپیوتر رو خاموش کنم!

ممنون میشم در موارد بالا منو راهنمایی کنید..
من نمونه ی مشکل اول شما رو قبلا دیدم ولی هیچ توجیهی براش نبود.
سیستمی که من توش این مشکل رو دیدم یک لپتاب Dell مدل Vostro بود.

شما مشخصات کامل سیستمتون رو تا جایی که میدونید بگید تا بشه این مشکل رو اینجا براش راه حل پیدا کرد.

sadaf_m
18-03-2011, 15:07
توی اطلاعات سیستمم این رو نوشته بود:

و در مورد مشکل shut down کردن سیستمم اینم بگم که وقتی کامپیوترم رو روشن می کنم، این پیغام رو میده:

و داخل problem details موارد زیر رو بیان کرده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sadaf_m
18-03-2011, 16:53
error اون صفحه آبی رو یادداشت کردم که اینجا میذارم:

SiyahVash
18-03-2011, 17:14
سلام؛
دوست عزیز برای مشکل اولتون این کارو بکنید ببینید درست میشه:

توی Local Security Policy (توی Run بنویسید secpol.msc) از سمت چپ به قسمت Local Policies و بعد Security Options برید، از سمت راست گزینه Interactive Logon: Do Not Display Last User Name رو باز کنید و مقدارش رو Enabled کنید.

sadaf_m
18-03-2011, 17:27
سلام؛
دوست عزیز برای مشکل اولتون این کارو بکنید ببینید درست میشه:

توی Local Security Policy (توی Run بنویسید secpol.msc) از سمت چپ به قسمت Local Policies و بعد Security Options برید، از سمت راست گزینه Interactive Logon: Do Not Display Last User Name رو باز کنید و مقدارش رو Enabled کنید.

این مراحل رو انجام دادم اما مشکلم حل نشد!

ebicross
18-03-2011, 18:04
تمام فایلهای مسیر C:\Windows\Minidump رو ZIP کنید و برام بفرستید.

ویندوزتون دستکاری شده هستش. ممکنه این مشکل در SAM سیستم به علت همین تغییرات ویندوزتون باشه.
چون ویرایشی با نام Carbon وجود ندارهمگر اینکه کسی ویندوز رو دستکاری کرده باشه. (داخل DVD)

Hamid.dzh
18-03-2011, 18:41
سلام دوست عزيز.

برو توي run و اين دستور رو تايپ کن :
control userpasswords2

در کادري که ظاهر ميشه روي يوزري که مي خواي اتومات وارد بشه کليک کن . ( مثلا اگه اسم يوزرت shahbab هست از توي اون جدول که اسم يوزر ها توشه اونو انتخاب کن.
بعد در قسمت بالاي اون کادر تيک مربوط به وارد کردن يوزر نام و پسورد براي يوزر ها رو بردار :
Users must enter a username and password to use this computer ( تيکه اين رو بردار)

بعد که دکمه ي Apply رو بزني يه کادر کوچيک مياد که ازت سئوال ميکنه اگه اين يوزر (shahbab) قراره اتومات وارد بشه ، پسوردي هم داره اون پسورد رو 2 بار وارد کن تا ديگه از شما نپرسه و اتومات لاگين کنه.
اگه شما پسوردي نداري ok رو بزن و دوباره هم ok

H.Operator
18-03-2011, 19:07

ویندوزتون دستکاری شده هستش. ممکنه این مشکل در SAM سیستم به علت همین تغییرات ویندوزتون باشه.
چون ویرایشی با نام Carbon وجود ندارهمگر اینکه کسی ویندوز رو دستکاری کرده باشه. (داخل DVD) متاسفانه این نسخه از نسخه های دستکاری شده هست که من برای دانلود دیده بودمش که گفته بود سبک شده هست احتمال میدم این مشکلات به همین خاطر باشه.

sadaf_m
19-03-2011, 16:29

چون ویرایشی با نام Carbon وجود ندارهمگر اینکه کسی ویندوز رو دستکاری کرده باشه. (داخل DVD)

فایل های مسیری که گفتید رو اینجا آپلود کردم:

این نسخه ای که خریدم مربوط به شرکت SoftISG هست! فکر می کردم معتبر باشه!

sadaf_m
19-03-2011, 16:41
سلام دوست عزيز.

برو توي run و اين دستور رو تايپ کن :
control userpasswords2

در کادري که ظاهر ميشه روي يوزري که مي خواي اتومات وارد بشه کليک کن . ( مثلا اگه اسم يوزرت shahbab هست از توي اون جدول که اسم يوزر ها توشه اونو انتخاب کن.
بعد در قسمت بالاي اون کادر تيک مربوط به وارد کردن يوزر نام و پسورد براي يوزر ها رو بردار :
Users must enter a username and password to use this computer ( تيکه اين رو بردار)

بعد که دکمه ي Apply رو بزني يه کادر کوچيک مياد که ازت سئوال ميکنه اگه اين يوزر (shahbab) قراره اتومات وارد بشه ، پسوردي هم داره اون پسورد رو 2 بار وارد کن تا ديگه از شما نپرسه و اتومات لاگين کنه.
اگه شما پسوردي نداري ok رو بزن و دوباره هم ok

از توضیحاتتون ممنون، اما من با اصل لوگین کردن مشکلی ندارم و با تآیید خطای username و password اولیه میتونم با administrator لوگین کنم! اما مشکلم این هست که اگر بخوام از طریق کاربرهای دیگه لوگین کنم، اسامی کاربرای دیگه ویندوز دیده نمیشه! و من مجبورم other user رو انتخاب کنم و خودم اسم user account مربوطه رو بهمراه پسوردش وارد کنم! نهایتا لوگین صورت میگیره، اما می خوام که این مشکل رو رفع کنم! تو local policy هم گشتم، اما گزینه ی مناسبی برای رفع این مشکل پیدا نکردم!

ebicross
20-03-2011, 00:00
مشکل خطای صفحه آبی شما مربوط به فایلی بانام Intels51.sys هستش که درایور مودم شماست.
برای حل این مشکل زمانیکه به اینترنت متصل هستید از طریق Windows Update چک کنید تا آپدیتهای جدید لیست بشن و بعد از لیست آپدیتهای Optional درایور مودم رو پیدا کنید و تیک بزنید تا نصب بشه.

برای مشکل لوگین شدن در رجیستری به مسیر زیر برید:

نام Userها اگر وجود دارند در سمت راست مقدارش رو 1 کنید و اگر نیستند با نام Userها برای هر کدوم یک DWORD 32 بسازید و اسمش رو هم نام User و مقدارش رو 1 کنید.

sadaf_m
20-03-2011, 16:23
مشکل خطای صفحه آبی شما مربوط به فایلی بانام Intels51.sys هستش که درایور مودم شماست.
برای حل این مشکل زمانیکه به اینترنت متصل هستید از طریق Windows Update چک کنید تا آپدیتهای جدید لیست بشن و بعد از لیست آپدیتهای Optional درایور مودم رو پیدا کنید و تیک بزنید تا نصب بشه.

ممنونم از راهنماییتون، فکر کنم حل شد مشکلم، مرسی

برای مشکل لوگین شدن در رجیستری به مسیر زیر برید:

نام Userها اگر وجود دارند در سمت راست مقدارش رو 1 کنید و اگر نیستند با نام Userها برای هر کدوم یک DWORD 32 بسازید و اسمش رو هم نام User و مقدارش رو 1 کنید.

به مسیری که گفتید رفتم اما داخل شاخه Winlogon پوشه ای به اسم SpecialAccounts وجود نداشت! شاخه Winlogon من شامل دو پوشه به اسم های AutoLogonChecked و GPExtensions هست!

Dew Drop
22-03-2011, 00:50
به مسیری که گفتید رفتم اما داخل شاخه Winlogon پوشه ای به اسم SpecialAccounts وجود نداشت! شاخه Winlogon من شامل دو پوشه به اسم های AutoLogonChecked و GPExtensions هست!

سلام
برید به همین مسیری که ebicross عزیز اشاره کردن رو Winlogon کلیک راست کنید و New و بعد KEY
و اسم این کی رو SpecialAccounts بزارید.دوباره رو همین کی که ایجاد کردید کلیک راست کنید و New
و یه کی از نوع ( DWORD(32-bit ایجاد کنید و اسم این کی رو UserList بزارید و بعد ازاین کارا برای این کی تو صفحه سمت راست کارهایی که ebicross تو پست قبلیشون گفتند رو انجام بدید.
در ضمن قبل این کارها یه ریستور هم برای خودتون ایجاد کنید.

sadaf_m
22-03-2011, 15:30
سلام
برید به همین مسیری که ebicross عزیز اشاره کردن رو Winlogon کلیک راست کنید و New و بعد KEY
و اسم این کی رو SpecialAccounts بزارید.دوباره رو همین کی که ایجاد کردید کلیک راست کنید و New
و یه کی از نوع ( DWORD(32-bit ایجاد کنید و اسم این کی رو UserList بزارید و بعد ازاین کارا برای این کی تو صفحه سمت راست کارهایی که ebicross تو پست قبلیشون گفتند رو انجام بدید.
در ضمن قبل این کارها یه ریستور هم برای خودتون ایجاد کنید.

ممنون، این کار رو انجام دادم اما ظاهراً مشکلم حل نشده و تغییری حاصل نشد!

Laycan
20-10-2012, 13:26
سلام

منم دقیقاً همین مشکل "Sadaf_M" رو دارم... ویندوزم 7 هستش و فک کنم بعد از اینکه از گذینه "Turn Off Computer When Done" موجود در نرم افزار "IDM" و نرم افزار Auto Power On ShutDown استفاده کردم اینجوری شد. (فک کنم به علت خاموش کردن غیر استاندارد بوده و همچنین از لاگین اتومات Auto Power On ShutDown استفاده کردم) راه حل چیه؟؟ این مشکل چجوری برطرف می شه؟ من این مدت مدام لپ تاپو Hibernet کردم که مجبور نشم هر بار به یه اکانت دیگه لاگین کنم و بعدش لاگ آف کنم تا نهایتاً بتونم به اکانت خودم لاگین کنم !!!

" توضیح: من رو لپ تاپ دوتا اکانت دارم فرضاً به اسم A , B مشکلی که الان هست اینه که وقتی لپ تاپو روشن می کنم ارور از یوزر پسورد میگیره ( بدون اینکه من کاری کرده باشم و این به صور انومات ظاهر می شه!) بعد که روی دکمه OK کلیک می کنم یه اکانت میبینم هم اسم اکانت خودم یعنی "A" ولی با یه عکس دیگه!!! و پسورد می خواد و هیچ پسوردی رو هم قبول نمی کنه و مجبورم سوییچ کنم و اسم اون یکی اکانت یعنی "B" رو تایپ کنم و لاگین شم به اون و بعد لاگ آف یا سوییچ یوزر کنم تا بتونم اون اکانت اصلی خودم یعنی "A" رو ببینم و بتونم به اون لاگین کنم !!"

لطفاً کمک کنید، راه حل های بالا نتیجه نداد و تقریباً ربطی به این مشکل نداره!!!

پیشاپیش ممنون از توجه و کمکاتون!

Hunter72
11-10-2021, 13:45
سلام . خسته نباشید .من ویندوز سون دارم . چند روز پیش یهو سیستمم هنگ کرد و محبور شدم از کیس ریستارتش کنم . از اون موقع هر وقت سیستمو روشن میکنم بجای اینکه مستقیم بره رو صفحه دسکتاپ میره رو حالت سوئیچ یوزر . پسورد هم ندارم .باید چکار کنم برگرده به حالت عادی؟