PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : F4 که میزنم، صفحه سفید میاد.

Sayam
16-03-2011, 21:48
سلام.
من تازه ویندوز 7 نصب کردم...
یه مشکلی دارم...
وقتی وارد هر فولدری میشم و از اون بالای صفحه میخام به بقیه ی درایو ها, کنترل پنل و.... برم .... به جای این که اینا رو نشون بده ، صفحه ی سفید نشون میده...
توی اون فولدری که میرین F4 بزنید که منظورمو بفهمید.
لطفا راهنمایی کنید.

H.Operator
17-03-2011, 11:44
ســـــلام
اگه منظورتون این قسمتی هست که مشخص کردم برای منم همینطوره F4 هم که میزنم سفیده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاد باشید

Dew Drop
17-03-2011, 12:22
سلام

وارد هر فولدری میشم و از اون بالای صفحه میخام به بقیه ی درایو ها, کنترل پنل و.... برم

خوب F4 رو نزنید...فلش کوچیکی که جلوشون هست رو بزنید و از لیستی که باز میشه انتخاب کنید و از اون طریق برید.

Sayam
17-03-2011, 21:54
ســـــلام
اگه منظورتون این قسمتی هست که مشخص کردم برای منم همینطوره F4 هم که میزنم سفیده:

خوب باید چی کار کنیم؟؟؟ اینجوری که نمیشه...

خوب F4 رو نزنید...فلش کوچیکی که جلوشون هست رو بزنید و از لیستی که باز میشه انتخاب کنید و از اون طریق برید.
اون جوری هم سفید میاد.

Microsoft Windows
17-03-2011, 22:16
اتفاقا منم این مشکل رو قبل از اینکه ویندوز آپدیت بشه داشتم و کاملا سفید بود ولی الان درست شده بهتون پیشنهاد میکنم سرویس پک یک رو نصب کنید

H.Operator
17-03-2011, 22:32
اتفاقا منم این مشکل رو قبل از اینکه ویندوز آپدیت بشه داشتم و کاملا سفید بود ولی الان درست شده بهتون پیشنهاد میکنم سرویس پک یک رو نصب کنید

ســــــلام
دوست عزیز الان ویندوز 7 من سرویس پک 1 هست ولی مشکل هنوز پا برجاست.

Sayam
18-03-2011, 18:52
قبل از اینکه ویندوز آپدیت بشه
چه جوری باید آپدیت کنیم؟

ســــــلام
دوست عزیز الان ویندوز 7 من سرویس پک 1 هست ولی مشکل هنوز پا برجاست.
مال من هم همون سرویس پک یکه

Microsoft Windows
18-03-2011, 19:43
چه جوری باید آپدیت کنیم؟

مال من هم همون سرویس پک یکه

از طريق خود ويندوز آپديت ميشه اگه اينترنت پر سرعت نداريد بريد ويندوزي رو بخريد که دستکاري شده نباشه در ضمن سرويس پک هايي که تو بازار هست ارايه رسمي مايکروسافت نيست و احتمال دستکاريش هست خود کرک هم در بعضي اوقات باعث همچين مشکلي ميشه

SiyahVash
19-03-2011, 20:13
سلام.
من تازه ویندوز 7 نصب کردم...
یه مشکلی دارم...
وقتی وارد هر فولدری میشم و از اون بالای صفحه میخام به بقیه ی درایو ها, کنترل پنل و.... برم .... به جای این که اینا رو نشون بده ، صفحه ی سفید نشون میده...
توی اون فولدری که میرین F4 بزنید که منظورمو بفهمید.
لطفا راهنمایی کنید.

سلام؛
دوست عزیز اون دکمه یا همون F4 که شما میزنید در واقع تاریخچه آدرس های تایپ شده (Typed Paths) رو نشونتون میده، و اگه شما تا حالا آدرسی تایپ نکرده باشین یا اینکه روی نوار آدرستون کلیک راست کنید و Delete History رو بزنید محتویاتش خالیه و وقتی باز می کنید صفحه ش سفیده، می تونید یه آدرس تایپ کنید (مثلا D:\Program Files) و اینو تست کنید؛
اما برای اینکه بقیه قسمتها از جمله همون Control Panel رو ببینید باید دکمه (فلش) کوچک قبل از آدرس رو بزنید (البته اگه تمایل به استفاده از Keyboard دارین، با کلید F6 یا Tab هم وقتی بین قسمتهای مختلف سوییچ میشه، راحت روی اون دکمه قرار می گیره و با کلید پایین میتونید بازش کنید)