PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تصويرنشون ندادن مانيتور

nedaii
16-03-2011, 15:20
سلام
بعضی اوقات مانتيتورم چراغ دکمه روشنش چشمک ميزنه و وقته کيس روشن ميشه تصوير ندار و بعضی اوقات تصوير ميده ......... مشکل چيه؟

EXTREME
16-03-2011, 15:50
قبل از همه بایوس رو دیفالت کنید
با یه مانیتور و کابل دیتای دیگه تست کنید درست نشد قطعات داخلی کیستون مشکل داره که میتونه از این موارد باشه
1-رم و اسلات حافظه
2-گرافیک
3-پاور
4-خرابی فن سی پی یو
5-اتصال بدنه ی مین با کیس
ولی اون مورد اول یعنی مانیتور و کابل دیتا احتمالش بیشتره

nedaii
16-03-2011, 16:37
قبل از همه بایوس رو دیفالت کنید
با یه مانیتور و کابل دیتای دیگه تست کنید درست نشد قطعات داخلی کیستون مشکل داره که میتونه از این موارد باشه
1-رم و اسلات حافظه
2-گرافیک
3-پاور
4-خرابی فن سی پی یو
5-اتصال بدنه ی مین با کیس
ولی اون مورد اول یعنی مانیتور و کابل دیتا احتمالش بیشتره

کابل ديتا که يه سرش به مانيتور وصله کنده نميشه؟

اون اروری که موقع خاموشی کيس روی مانيتور مياد که ميگه no signal چه جوری حل ميشه؟

EXTREME
16-03-2011, 16:45
کابل ديتا که يه سرش به مانيتور وصله کنده نميشه؟

اون اروری که موقع خاموشی کيس روی مانيتور مياد که ميگه no signal چه جوری حل ميشه؟
no signal یعنی ارتباطی بین گرافیک و مانیتور وجود نداره شما باید با یه مانیتور دیگه تست کنید ممکنه کابل دیتا
ایراد داشته باشه میتونه از خرابی گرافیک هم باشه

nedaii
16-03-2011, 16:49
no signal یعنی ارتباطی بین گرافیک و مانیتور وجود نداره شما باید با یه مانیتور دیگه تست کنید ممکنه کابل دیتا
ایراد داشته باشه میتونه از خرابی گرافیک هم باشه

کابل ديتا رو خودم میتونم بخرم و وصل کنم؟

EXTREME
16-03-2011, 18:23
کابل ديتا رو خودم میتونم بخرم و وصل کنم؟
مانیتور تون crt هست؟

nedaii
16-03-2011, 18:28
مانیتور تون crt هست؟

ال جی اسمارت فلت

EXTREME
16-03-2011, 19:51
خوب میتونید باز کنید مانیتور رو و کابلش رو دربیارید کابلش دو تا سر داره که یک سرش به برد کوچکتر خورده و سر دیگرش روی برد بزرگتر خورده که راحت میتونید عوض کنید

silhouette
19-03-2011, 22:11
خوب میتونید باز کنید مانیتور رو و کابلش رو دربیارید کابلش دو تا سر داره که یک سرش به برد کوچکتر خورده و سر دیگرش روی برد بزرگتر خورده که راحت میتونید عوض کنید
مانیتور رو میگی یه ادمه اماتور پشتشو باز کنه:18: میدونی چقدر برق داره اگه دستش به لامپ بخوره خاکستر میشه کههه

EXTREME
20-03-2011, 00:13
مانیتور رو میگی یه ادمه اماتور پشتشو باز کنه:18: میدونی چقدر برق داره اگه دستش به لامپ بخوره خاکستر میشه کههه
خوب دستشون نباید به اون سیمی که به لامپ تصویر خورده بخوره چون برق زیادی رو تو خودش ذخیره کرده
دستشون هم به دوتا خازن رو برد نباید بخوره چون یکیش 400 ولت برق رو تو خودش ذخیره میکنه یاسد قبلش با یه انبردست برقشو تخلیه کنن
اوه مثل اینکه دیر گفتم دیگه پست هم نداد:31:
خبری ازش نیست