PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلی در مورد چند سایت - ( ویندوز 7 هستم )

Alireza-Khan
15-03-2011, 21:13
سلام به همه ی دوستان ! تو رو خدا از اندکی توضیح دریغ نکنید و کمکم کنید ! من الان سه تا مرورگر نصب کردم با هر سه تاشم ( فایر فاکس - اکسپلورر - کروم ) سه تا سایت رو تست کردم ! متاسفانه هیچ کدوم از سایت ها باز نمیشن ! سایت ها هم مشکلی ندارن و تو کافی نت ها تست کردم درست بود ! ولی جالب اینه که هر سه سایت از یک هاست هست و سیستم من بازشون نمیکنه ! هاستشون سالمه سالمه و فقط تو سیستم من باز نمیشه ! کوکی ها و... رو پاک کردم ولی هیچ مشکلی حل نشد ! ADSL رو هم از نو نصب کردم ولی بازم همان آش و همان کاسه ! ویندوز من 7 هست و مرورگر ها ورژن آخرشون نصبه رو سیستم ! تو رو خـــدا کمککم کنید ! دو روزه بدجوری اذیت میکنه این مشکل ! :41:

join me
15-03-2011, 23:57
این همه توضیح دادی ولی نگفتی آخرش کدوم سایت ؟؟؟!!!

Alireza-Khan
16-03-2011, 00:16
هر سایتی ! سایت ها کاملا سالم هستن و مشکلی ندارن ! الان که با یکی از دوستانم تماس گرفتم اونم که ISP هامون یکی هست این مشکلو داره !؟؟؟؟

ebicross
16-03-2011, 01:12
شما اگر DNSهاتون رو عوض کنید ممکنه مشکل رفع بشه.
بعضی DNSها با بعضی سایتها مشکل دارن. مثلا DNS همین DCI خودمون نمیتونه Twiter رو نشون بده.

شما در Properties کارت شبکه به TCP\IP v4 برید و DNS اول رو بزارید 217.218.127.105 و دومی رو بزارید 89.165.40.13 و OK کنید و بعد سیستم رو ریست کرده و تست کنید.
این DNSها رو من برای تست دادم و بهتره از نرم افزار NameBench برای چک کردن بهترین DNSهای منطقه ی خودتون تست کنید.

Malwaare
16-03-2011, 01:30
از DNS های گوگل هم میتونین استفاده کنین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

join me
16-03-2011, 13:55
شما اگر DNSهاتون رو عوض کنید ممکنه مشکل رفع بشه.
بعضی DNSها با بعضی سایتها مشکل دارن. مثلا DNS همین DCI خودمون نمیتونه Twiter رو نشون بده.

شما در Properties کارت شبکه به TCP\IP v4 برید و DNS اول رو بزارید 217.218.127.105 و دومی رو بزارید 89.165.40.13 و OK کنید و بعد سیستم رو ریست کرده و تست کنید.
این DNSها رو من برای تست دادم و بهتره از نرم افزار NameBench برای چک کردن بهترین DNSهای منطقه ی خودتون تست کنید.

سوال: DNS نزدیک به خودم باعث افزایش سرعت اینترنت هم میشه ؟؟؟ تو ping چی باعث کاهش ping هم میشه ؟؟؟

جالبه ! چیز زیادی در مورد DNS نمیدونستم این لینکهای آموزشی رو پیدا کردم حتی میشه دسترسی بچه ها رو با Dns محدود کرد

ebicross
16-03-2011, 14:25
سوال: DNS نزدیک به خودم باعث افزایش سرعت اینترنت هم میشه ؟؟؟ تو ping چی باعث کاهش ping هم میشه ؟؟؟

جالبه ! چیز زیادی در مورد DNS نمیدونستم این لینکهای آموزشی رو پیدا کردم حتی میشه دسترسی بچه ها رو با Dns محدود کرد
بله کاملا.
البته افزایش سرعت دانلود نه ولی افزایش سرعت از طریق پاسخ سریعتر از مقصد فراهم میشه. دقیقا همون چیزی که موقع بازی آنلاین نیاز داریم. Latency یا Ping رو شدیدا کاهش میده. من خودم حدود 400 (توی بازی CSS) بود و بعد از تغییر DNSها با نرم افزار NameBench به حدود 150 رسیدم.
DNSهای داریم که خودشون سانسور دارند و سایتهای غیر مجاز رو باز نمیکنند. با اونها میتونید محدودیت ایجاد کنید.

join me
16-03-2011, 14:35
میخوام تو گیم cod4 استفاده کنم پینگم بالاست / لینکهای namebench ها تر فیل هستن !؟ نمیشه که بدون این کدوم Dns به من نزدیکتره :41:

ebicross
16-03-2011, 14:53
بهترین راه همون NameBench هستش.
این نرم افزار تقریبا نیم ساعت تمام DNSها رو با 50 سایت مختلف چک میکنه.
موقع استفاده از این نرم افزار هیچ صفحه ای باز نکنید و DNSهاتون رو هم حذف کنید.

لینک به وبلاگم:

Alireza-Khan
16-03-2011, 18:29
الان مثلا سایت هایی رو که باز میکنم ، در حالی که سایت ها بروز شدن ولی فقط صفحه ی چند روز قبل رو نشون میده و رفرش هم میکنم باز همونه ! اصلا آمار بازدید ها هم تغییر نمیکنه ! این مشکل هم از DNS ـــه ؟ ویندوز 7 هستم ! خواهشا راهنمایی کنید از مجا باید مقدار DNS رو تغییر بدم ! گشتم ولی پیدا نکردم ! :41:

Malwaare
16-03-2011, 20:21
رو کانکشنت راست کلیک کن :

Alireza-Khan
16-03-2011, 21:03
الان مثلا سایت هایی رو که باز میکنم ، در حالی که سایت ها بروز شدن ولی فقط صفحه ی چند روز قبل رو نشون میده و رفرش هم میکنم باز همونه ! اصلا آمار بازدید ها هم تغییر نمیکنه ! این مشکل هم از DNS ـــه ؟ ویندوز 7 هستم ! خواهشا راهنمایی کنید از مجا باید مقدار DNS رو تغییر بدم ! گشتم ولی پیدا نکردم ! :41:

DNS هارو هم تنظیم کردم ولی باز درست نشد ! به مشکلی که بالا مطرح کردم توجه کنید :
:41:

Malwaare
16-03-2011, 21:22
کش سروری ، چیزی ، مثل squid نصب کردی؟

iCe m@n
16-03-2011, 22:18
بهترین راه همون NameBench هستش.
این نرم افزار تقریبا نیم ساعت تمام DNSها رو با 50 سایت مختلف چک میکنه.
موقع استفاده از این نرم افزار هیچ صفحه ای باز نکنید و DNSهاتون رو هم حذف کنید.

میشه لینک دانلود این NameBench رو بدی

ممنون:11:

Alireza-Khan
16-03-2011, 23:03
کش سروری ، چیزی ، مثل squid نصب کردی؟

نه ! هزار بار کوکی ها رو هم پاک کردم ! انگار نه انگار ! :13:

H.Operator
16-03-2011, 23:30
میشه لینک دانلود این NameBench رو بدی

ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خدمت امید جان لینک تاپیکشه به همه هم توصیه می کنم استفاده کنید که خیلی تاثیر داره من توی بازی انلاین تاثیرش رو متوجه شدم و توی پیج باز کردن که چیزی حدود 2 برابر می تونه تاثیر بزاره:46:

شاد باشید

ebicross
17-03-2011, 00:29
نه ! هزار بار کوکی ها رو هم پاک کردم ! انگار نه انگار ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
Temporaryها رو حذف کنید.
بعدش تنظیمات IE رو از سربرگ آخر تنظیماتش ریست کلی کنید.