PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقایسه و بررسی N8 - Vivaz - Satio -omnia HD

siamakdadashi
15-03-2011, 20:55
سلام به همه دوستان عزیز.تو این تاپیک میخوام این گوشیها رو از لحاظ کیفیت عکس و فیلمبرداری ، سرعت و کارایی باهم مقایسه کنیم.
مخصوصا از لحاظ فیلمبرداری لطفا بررسی کنید چون فیلمبرداری همشون HD هست و از لحاظی برابرند ولی تفاوتهایی هم دارند.

siamakdadashi
15-03-2011, 21:15
از لحاظ پردازنده ویواز قویترینه.فیلمش در مقایسه با n8 که پردازنده 680 داره چه فرقهایی فوکوله؟پردازنده ویواز 720 مگاهرتز هست.

harrypotter
16-03-2011, 00:31
دوست عزیز ان8 HD 720P رو با 25 فریم میگیره نه 30 فریم.
از لحاظ فیلمبرداری:
اول N8 هست با 720P و 25 فریم
بعد ویواز و امنیا با 720P و 24 فریم
بعد هم ساتیو که فک کنم WVGA فیلم میگیره و 30 فریم
از نظر سرعت و کارایی همهشون یه نوع سیستم عامل دارن ولی ان8 سیستم عاملش جدیدتر و به احتمال کاراتر هست.
بعد امنیا قرار میگیره

siamakdadashi
16-03-2011, 09:06
ببخشید آره ساتیو HD نیست.ولی امنیا آخه به پای ویواز میرسه مگه با اون پردازندش؟ و تیکهایی که فیلمش میزنه؟
به نظر من و خیلیا سریعترین سیمبیان ویواز هست نه N8 .

harrypotter
16-03-2011, 12:45
دوست عزیز من خودم ویواز نداشتم و باهاش کار نکردم و در مورد سرعتش نظری نمی تونم بدم
تا اونجا که من از فیلمبرداری ویواز خوندم گویا نسبت به امنیا کمی روان تر هست. در مقابل توی این 15 ماهی که امنیا رو داشتم از اولین فریمور که روش بود تا الان که فریمور های کوک شده میریزم بارها بیش تر از یک ساعت فیلمبرداری کردم و مشکل تیک زدن رو ندیدم.
در مورد سرعت هم امنیا با فریمور های کوک شده سرعت خیلی خوبی داره و این مورد در حالیه که پرردازندش 600 مگاهرتزی هست ولی به خاطر مصرف باتری کمتر روی 550 قفل شده ضمن اینکه شما میتونید سرعت کلاک پردازندش رو بالا و پایین ببرید.

در مورد انتخاب بین این گوشی ها شما بیا ببین از گوشیت چه انتظارایی داری،چه کاری رو با گوشی بیشتر انجام میدی به فرض ویواز با انتظارات شما جور در میاد و میتونه خواسته های شما رو بر آورده کنه یا نه.

بعضی وقتا یه گوشی ساده بیشتر از یه گوشی 700 تومنی آدم رو راضی میکنه.

من خودم کلاک انتخابم برای امنیا کیفیت صدای خوب و بالا(همچنین به صورت دستی میشه میزان صدای هندزفری رو افزایش داد) در پخشموسقی با هندزفری بود.

siamakdadashi
16-03-2011, 13:13
دوستان من نمیخوام گوشی بخرم.خودم ویواز دارم به عنوان چهاردهمین گوشی که خریدم.لطفا بررسی علمی بکنید با مدرک.

ali racer
16-03-2011, 16:03
من ان8 بابام چند هفته دستم بوده و قبلا هم8910 داشتم
با ویواز و ساتیو هم زیاد کار کردم

ان8 در مجموع امتیازها از 3 تا گوشی دیگه سذتذه و چون سیمبین^3 هستش
ساپورت بهتری داره
دیگه دوران ساتیو و ویواز و 8910 به نوعی تموم شده و دیگه رو بورس نیستن
سامسونگ و سونی اریکسون
اونا رو با مدل های آندروییدی جایگرین کردن

harrypotter
16-03-2011, 19:20
شما وقتی این گوشی رو گرفتی و داری استفاده میکنی دیگه چه فرقی براتون داره که بهتره یا بدتره.
بهتره فقط ازش استفاده کنید و لذت ببرید

siamakdadashi
16-03-2011, 19:35
من گرفتم صدها نفر که دارن در به در دنبال اطلاعات جامع و علمی هستند باید چیزی پیدا کنند تو وب یا نه؟مشکل ما اینه که به فکر خودمونیم فقط.
هرکی اگه یه کلیپ از هر گوشی در حالت های مختلف بذاره و تجربیاتشو بیان کنه خیلی به دیگران کمک شده.

---------- Post added at 09:35 PM ---------- Previous post was at 09:33 PM ----------

در ضمن اینقدر آندرویید آندرویید نکنید دوستان.سیمبین رو با صدتای آندروییدها عوض نمیکنم!

P I R A N H A
16-03-2011, 19:57
میشه دلیل برتری سیمبین به اندرویدکه این قدربهش سفت چسبیدیدروبگید

*M!L4D*
16-03-2011, 20:05
ان 8 کاملا" سرتر هست نسبت به سایر گوشیهایی که نامبرده شد ...

میشه دلیل برتری سیمبین به اندرویدکه این قدربهش سفت چسبیدیدروبگید

نمیشه برتر دونست اما راحت بودن و سبک بودن هم جزو مزیت های یک OS به حساب میان !!!

siamakdadashi
17-03-2011, 14:40
خوب N8 هر چی باشه نوکیاست و نوکیا هم غولیه که همیشه یه پاش میلنگه!من خودم نوکیا رو فقط به خاطر سیمبین دوست داشتم و استفاده میکردم.
مزیتهای سیمبین:اینکه هیچ وقت کهنه نمیشه و همیشه تازه هست!کلی براش نرم افزار هست .کاربراشو مسخره نمیکنه و مثل سیستم عامل بادا آشغال نیست (کلا محصولات سامسونگ جاشون سطل آشغاله) و ....

ahmad280
28-04-2011, 03:47
با سلام به دستان عزيز
من ويواز دارم فيلم و عكسش واقعا حرف نداره به نظر من اگه کسی از گوشی فقط فيلم و عكس ميخواد ويواز گذينه مناسبی هست ولی در مورد بقيه نميتونم نظر بدم چون باهاشون كار نکردم.:11:

P I R A N H A
28-04-2011, 14:45
داداش همین سامسونگی که میگی جاش سطل آشغاله جای نوکیاروگرفت اینn8که غول نوکیاست جولوی گلکسی اس سامسونگ هیچه(فقط دوربینش بهتره باhdmiوUSB On The Go)به فروش سیمبیانم یه نگاهی بندازفکرکنم جای سیمبیان سطل آشغاله(الان پستaRThaS_08خوندم بااومدن درب المینیومی دیگه این گوشی فکرنکنم عیب بزرگی داشته باشه):27: