PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مستقیم از کارشناسی به دکترا

siamakdadashi
15-03-2011, 14:47
سلام دوستان.خبری رو خوندم مبنی بر اینکه از سال آینده دانشجویان ممتاز و نخبگان میتونند مستقیما از کارشناسی به دکترا بروند بدون اینکه دوره کارشناسی ارشد رو بگذرونن.حالا میخوام بدونم چه رشته هایی در این حیطه قرار میگیرند و کدوم دانشگاهها اجرا میکنند؟دانشگاه آزاد هم اجرا میکنه؟

p30pro
20-03-2011, 17:55
مطمعنی ؟ منبع خبر کجاست ؟

ŞHÍЯÍŃ
07-04-2011, 18:41
سلام دوستان.خبری رو خوندم مبنی بر اینکه از سال آینده دانشجویان ممتاز و نخبگان میتونند مستقیما از کارشناسی به دکترا بروند بدون اینکه دوره کارشناسی ارشد رو بگذرونن.حالا میخوام بدونم چه رشته هایی در این حیطه قرار میگیرند و کدوم دانشگاهها اجرا میکنند؟دانشگاه آزاد هم اجرا میکنه؟

من كارشناسي به كارشناسي ارشد بدون كنكور شنيده بودم دانشگاه امام صادق ولي اينو تا به حال نشنيده بودم

ميشه منبع خبر رو بگيد

siamakdadashi
08-04-2011, 16:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

farzaneh*f
12-04-2011, 12:19

منم یه همچین چیزی شنیدم ولی نمی دونم شرایطشو. :41:
البته فکر کنم این طوری نیست که بدون گذروندن ارشد برن دکترا یه کنکور می دن و دکترا پیوسته قبول می شن بعد از ارشد بدون کنکور دکترا رو هم می خونن احتمالا