PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اسپیکر creative

BEHZAD2007
15-03-2011, 14:05
سلام دوستان من یه اسپیکر کریتیو از این چند تیکه ها دارم نزدیک سه ساله که دارم ولی جدیدا وقتی سیستمو روشن میکنم یه صدای بوم مانند میده دارم آهنگ گوش میدم همین مشکل رو دارم نمیدونم چشه ممنون میشم راهنمایی کنید

BEHZAD2007
17-03-2011, 15:30
چرا کسی از دوستان جواب منون نمیده الان که روشن کردم صدای بوم مانند به صورت ممتد شده و دیگه قطع نمیشه
خواهشا راهنمایی کنید
ممنون

silhouette
19-03-2011, 21:55
وقتی صدارو زیاد میمنی بازم صدای بوم داره از ساب صدا میاد یا از تیکه های دیگه امکان داره اسپیکر سوخته باشه اسپیکر رو به یه دستگله دیگه وصل کن بعد صدا بگیر فیش اسپیکراتو چک کن شاید شله دو حالت کلی داره یا کارت صدات مشکل داره یا اسپیکر اگه با هدفون این صدای بوم رو نداری اسپیکرات خراب شده

BEHZAD2007
19-03-2011, 23:23
وقتی صدارو زیاد میمنی بازم صدای بوم داره از ساب صدا میاد یا از تیکه های دیگه امکان داره اسپیکر سوخته باشه اسپیکر رو به یه دستگله دیگه وصل کن بعد صدا بگیر فیش اسپیکراتو چک کن شاید شله دو حالت کلی داره یا کارت صدات مشکل داره یا اسپیکر اگه با هدفون این صدای بوم رو نداری اسپیکرات خراب شده

ممنون دوست عزیز از پاسخت
مشکل از سابه راهی واسه تعمیر نداره ممنون میشم کمکم کنید

silhouette
20-03-2011, 23:30
ممنون دوست عزیز از پاسخت
مشکل از سابه راهی واسه تعمیر نداره ممنون میشم کمکم کنید
تعمیر که میشه کرد باید بدی به یه تعمیرکار که یکی از این دو کارو میکنه معمولا یا همون ساب رو برات باز سازی میکنه به شرطی که صدمه جدی ندیده باشه یکار دیگه هم اینه که بلند گوی ساب ووفر رو برات عوض کنه :20: