PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا فایل dll از سیستم پاک شده است؟

angeel
15-03-2011, 11:37
چند روز هست که هنگام روشن شدن سیستم هشدار پاک شدن یکی از فایل های dll رو میده
مینویسه برنامه قابل اجرا نیست زیرا فایل kbdhook.dll گم شده است مجدد برنامه را اینستال کنید.من برنامه ای نصب نکرده بودم.نمیدونم منظورش از برنامه چیه.البته از سایت دانلود فایلای dll خواستم که این فایلو دانلود کنم ولی این فایل که من نیاز داشتم توی لیستشون نبود

ebicross
15-03-2011, 17:40
از اینجا دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در کل مشکلی نیست.این فایل حذف نشده. احتمالا از اول وجود نداشته.
فکر میکنم باید فایل در مسیر C:\Windows\System32 کپی بشه.

angeel
16-03-2011, 10:24
از اینجا دانلود کنید:

در کل مشکلی نیست.این فایل حذف نشده. احتمالا از اول وجود نداشته.
فکر میکنم باید فایل در مسیر C:\Windows\System32 کپی بشه.
دوست عزیز ممنون من چند بار تلاش کردم از این ادرس دانلودش کنم ولی متاسفانه نشده
برای شروع دانلود ابتدا باید یه کد که داده رو وارد کنم من این کارو میکنم بعد دکمه دانلود رو میزنم
اما مدام میگه کد وارد شده صحیح نیست.به هر طریقی وارد میکنم میگه صحیح نیست. کد دیگه ای برای دانلودش وجود نداره؟

Dew Drop
16-03-2011, 11:28
سلام
تو پست اولتون که همین مشکل رو مطرح کرده بودید این فایل رو براتون آپلود کرده بودم...اونو دانلود کردید؟مشکلتون رو حل نکرد؟

angeel
16-03-2011, 12:30
سلام
تو پست اولتون که همین مشکل رو مطرح کرده بودید این فایل رو براتون آپلود کرده بودم...اونو دانلود کردید؟مشکلتون رو حل نکرد؟

ممنون از راهنماییتون.تو پست قبلی این فایل اپلود شده نمایش داده نشد متاسفانه سایت یاهو هم قطع بود و من دسترسی به ایمیل ها نداشتم.الان با استفاده از دانلود این فایل مشکل حل شد.

angeel
17-03-2011, 10:40
ممنون از راهنماییتون.تو پست قبلی این فایل اپلود شده نمایش داده نشد متاسفانه سایت یاهو هم قطع بود و من دسترسی به ایمیل ها نداشتم.الان با استفاده از دانلود این فایل مشکل حل شد.
متاسفانه امروز که سیستمو روشن کردم دوباره همون پیغام ارور برام اومد:41:
من لیست فایلایی که دانلود کردم رو بررسی کردم فایل kbdhook داخلشون نبود.من تصور میکنم نبود این فایل در کل ایجاد مشکل میکنه چون پیغامی که برام میادرو کادر بالایی باکسش نوشته keychng.exe-system error
این یه فایل اجراییه
از وقتی این پیغام میاد اجرای برنامه های adobe سیستمم به هم ریخته و فایلای pdf باز نمیشن نمیدونم به نظر شما به این مساله مربوط میشه؟لطفا راهنمایی کنید.:11:

H.Operator
17-03-2011, 13:08
از وقتی این پیغام میاد اجرای برنامه های adobe سیستمم به هم ریخته و فایلای pdf باز نمیشن نمیدونم به نظر شما به این مساله مربوط میشه؟لطفا راهنمایی کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ســــلام
دوست من شما همون برنامه ای رو که باهاش مشکل داری یه بار حذف کن دوباره نصبش کن احتمالآ این فایل هم تو پروسه نصب برنامه در قسمت مربوطه قرار میگیره و انشا الله مشکل حل میشه:20:

شاد باشید