PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اتصال با adsl در ويندوز 7

hamed_dij
15-03-2011, 10:48
سلام بچه ها
من تو xp راحت كانكشن ميسازم وصل ميشم ولي تو 7 كانكشني كه ميسازم احتمالا محلي ساخته ميشه نميتونم وصل بشم.
اگه ميشه طريقه اتصال adsl تو ويندوز سون از مرحله اول تا آخرش با تصوير بذاريد .
دوستان خواهشا كمكم كنين.
با تشكر

nneda
28-03-2011, 02:16
سلام بچه ها
من تو xp راحت كانكشن ميسازم وصل ميشم ولي تو 7 كانكشني كه ميسازم احتمالا محلي ساخته ميشه نميتونم وصل بشم.
اگه ميشه طريقه اتصال adsl تو ويندوز سون از مرحله اول تا آخرش با تصوير بذاريد .
دوستان خواهشا كمكم كنين.
با تشكر

سلام
منم همین مشکلو دارم تو xp نصب میشه ولی تو 7 هر کاری می کنم نمی شه. اگه راه حلی پیدا کردین خواهشا به منم بگین.
ممنون

FOURTH RETURN
30-03-2011, 12:11
منم همین مشکل رو دارم توی اکس پی نصب میشه اما توی ویستا و سون خیر

soleiman111
10-04-2011, 15:50
ابتدا وارد کنترل پنل شوید بر روی Network and Sharing Center کلیک کنید در پنجره باز شده بر روی Set up a new connection or network کلیک کنید در پنجره باز شده مطابق شکل زیر بر روی گزینه اول کلیک کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] vT9rvMVgUvwjDom8oi2i0EBkpKgQSwGUGIoQSw2uUPopOy5Ei/1.jpg?psid=1

در پنجره بعدی گزینه اول را انتخاب و next را بزنید (امکان دارد این پنجره برای شما ظاهر نشود)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jTXwpsUwS_hYUHxqb2aIlmQsPIszX39btVVvO9huKXrR6F_UZ/2.jpg?psid=1

در پنجره بعد گزینه Broadband را انتخاب کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در پنجره آخر نیز User name و Password خود را وارد و بر روی connect کلیک کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] NX_YYAMyM4EQh48afKjOkOJEQtand0EINVmOhHAkHZQHcqj-j/4.jpg?psid=1

hamed_totally
11-04-2011, 08:33
تو ویندوز 7 راحتتره که
همونطور که soleiman111 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) راهنمایی کردند پیش برید