PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سری فایل دانلود کردم نمیدونم به چه نرم افزاری باید بازش کنم

ali_disslove
14-03-2011, 17:48
با سلام

من یه بازی 8 گیگی دانلود کردم در 8 فایل حالا که نگاه میکنم فایل ها هیچ کدینگی ندارند و نوعش رو هم file میزنه

فشرده هم نشده اند که بخوام بازشون کنم هر کدومم 1 گیگ حجم دارند

ممنون میشم یکی بگه من چه جوری فایل هامو باز کنم که این همه شب زحمت دانلودشو کشیدم

آیا نرم افزار خاصی میخواد ؟اگه آره ممنون میشم یکی معرفی کنه

Amir Varasteh
14-03-2011, 18:14
سلام.

پسوندشون چیه ؟

اگه پسوند ندارن ، مال همه رو rar بزار ببین Extract میشه ؟

سایتی که دانلود کردی هم بده من.

saeed774
14-03-2011, 19:28
يه عکس از فايلا در حالت List تونستي بذار

ali_disslove
14-03-2011, 19:30
سلام.

پسوندشون چیه ؟

اگه پسوند ندارن ، مال همه رو rar بزار ببین Extract میشه ؟

سایتی که دانلود کردی هم بده من.

rar کردم نشد

پسوندشو نوشته file

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeed774
14-03-2011, 19:50
دوست عزیز اول با نرم افزار HJSplit باید فایلا رو به هم بچسبونی تا یه فایل فشرده با پسوند 7Z که برای برنامه 7Zip هست بدست بیاد.
بعد هم میتونی از برنامه winrar و هم برنامه 7Zip برای اکسترکت استفاده کنی.

HJSplit 3.0

7-Zip 9.20

---------- Post added at 07:50 PM ---------- Previous post was at 07:46 PM ----------

از لینک بالا اگر نتونستی دانلود کنی برات یه جای دیگه آپ کردم . ظاهرا لینک دانلود فیلتــــــــر هست.

ali_disslove
14-03-2011, 20:04
دوست عزیز اول با نرم افزار HJSplit باید فایلا رو به هم بچسبونی تا یه فایل فشرده با پسوند 7Z که برای برنامه 7Zip هست بدست بیاد.
بعد هم میتونی از برنامه winrar و هم برنامه 7Zip برای اکسترکت استفاده کنی.

HJSplit 3.0

7-Zip 9.20

---------- Post added at 07:50 PM ---------- Previous post was at 07:46 PM ----------

از لینک بالا اگر نتونستی دانلود کنی برات یه جای دیگه آپ کردم . ظاهرا لینک دانلود فیلتــــــــر هست.

ممنون دوست عزیز هر دو رو دانلود و نصب کردم اما hjsplit اصلا فایل هامو نمیشناسه یعنی وقتی جوین رو میزنم بعد هم اینپوت فایل و مسیر فایل هامو میدم اصلا هیچ فایلی رو نشون نمیده --انگار هیچ فایلی توی این فولدر نیست all file رو هم نمیتونم انتخاب کنم که همه فایل ها رو نشون بده

انگار یه فایل هام هم نیست --میتونه ماله این باشه ؟

یا اینکه خودم یه پسوند rar بهش اضافه کردم و ورداشتم فایل هام خراب شده ؟

یا چون اسمشو عوض کردم ؟

saeed774
14-03-2011, 20:17

شما هر کاری کرده باشین به حالت اول برش گردونین . فایلا مشکلی براشون پیش نمیاد مطمئن باش.

همانطوری که میبینی پسوند فایلا اینجوری شروع میشه: 001 الی آخر که مخصوص برنامه Hjsplit هست. حالا اگه شما فایلا رو تغییر نام کرده باشین حتما بصورت لینک های دانلود تغییر نام بدین . یعنی فایل اول پسوندش بشه : 001 و الی آخر.
برنامه HJ هم فقط فایل اول یعنی 001 رو شناسایی خواهد کرد و مابقی هم بطور اتومات وصل خواهند شد.

---------- Post added at 08:17 PM ---------- Previous post was at 08:13 PM ----------

البته اینم انجام بده . از Folder Option و تب View دنبال عبارت Hide Extension File..... بگرد و تیکشو بردار وok کن تا پسوند فایلا نشون داده بشه. این عبارت درست زیر نشون دادن فایلای مخفی هست.

starpars
14-03-2011, 20:19
از نرم افزار freeArc استفاده كن همه فايلا رو كه دانلود كردي اگه پارت اول پسوند exe نداشت بيا قسمت آخر پسوند تمام فايلا رو پاك كن (004.) بعد با freeArc فايل هاي 7z. رو اكستركت كن :

ali_disslove
14-03-2011, 20:21
شما هر کاری کرده باشین به حالت اول برش گردونین . فایلا مشکلی براشون پیش نمیاد مطمئن باش.

همانطوری که میبینی پسوند فایلا اینجوری شروع میشه: 001 الی آخر که مخصوص برنامه Hjsplit هست. حالا اگه شما فایلا رو تغییر نام کرده باشین حتما بصورت لینک های دانلود تغییر نام بدین . یعنی فایل اول پسوندش بشه : 001 و الی آخر.
برنامه HJ هم فقط فایل اول یعنی 001 رو شناسایی خواهد کرد و مابقی هم بطور اتومات وصل خواهند شد.

آره دقیقا درست گفتی پسوند فایل هامو همین جوری که گفتی کردم قسمت اول رو شناخت و یه فایل فشرده تحویلم داد که البته 2 گیگ بود به جا 7-8 گیگ که فهمیدم پارت 3 نیست

حالا اگه پارت 3 رو هم تکمیل کردم دیگه با همون winrar همیشگی از فشردگی درش بیارم یا حتما باید با 7zip باشه ؟؟

اصلا این مسخره بازیا واسه چیه که مارو یک هفته معطل کرد بعدم باعث شد مزاحم شما شم ؟
خوب قشنگ با همون winrar هم میتونست پارت ها رو تکه تکه کنه(کاری که همه سایت ها میکنند)

saeed774
14-03-2011, 20:56
یه فایل فشرده تحویلم داد که البته 2 گیگ بود به جا 7-8 گیگ که فهمیدم پارت 3 نیست
فکر نکنم پارت 3 چنین ظرفیتی داشته باشه که یه دفعه 7 یا 8 گیگ بشه. برنامه HJ خاصیتی داره که اگه فایل اول یعنی 001 رو پیدا کنه بقیه هر چیزی باشه به هم میچسبونه. یعنی اگه قسمت 003 نباشه 004 باشه و 005 نباشه . مستقیما 002 رو به 004 و 006 خواهد چسبوند.
شما چک کن فایلایی که دانلود کردی چقدر اختلاف حجم با فایلی که Join شده داره ؟ اگه اختلاف حجم برابر باشه یعنی درست Join شده اگه نه ، پس تو تغییر نام دادن فایلا اشتباهی رخ داده.
شما حجم کل منهای حجم دانلودی بکن ببین آیا حجم پارت 3 میشه؟

ali_disslove
14-03-2011, 21:25
فکر نکنم پارت 3 چنین ظرفیتی داشته باشه که یه دفعه 7 یا 8 گیگ بشه. برنامه HJ خاصیتی داره که اگه فایل اول یعنی 001 رو پیدا کنه بقیه هر چیزی باشه به هم میچسبونه. یعنی اگه قسمت 003 نباشه 004 باشه و 005 نباشه . مستقیما 002 رو به 004 و 006 خواهد چسبوند.
شما چک کن فایلایی که دانلود کردی چقدر اختلاف حجم با فایلی که Join شده داره ؟ اگه اختلاف حجم برابر باشه یعنی درست Join شده اگه نه ، پس تو تغییر نام دادن فایلا اشتباهی رخ داده.
شما حجم کل منهای حجم دانلودی بکن ببین آیا حجم پارت 3 میشه؟

نه نمیشه کلا 8 پارته -8 پارته 1 گیگی (پارت 8 فقط 500 مگه)

یعنی پارت 3 که من ندارمش هم 1 گیگه

من تصورم اینه که چون پارت 3 نیست این فقط 1 و 2 رو به هم چسبونده و به یک فایل فشرده تبدیل کرده که با این جور محاسبه یعنی 2 گیگ که دقیقا فایل فشرده شده هم 2 گیگه

فایل هامو درست اسم گذاری کردم -اگه اشتباه اسم گذاری کرده باشم که دیگه بدبختم چون فکر میکنم فایل 3 رو دانلود نکردم اگه این جور نباشه و فایلی که ندارم فایلی به غیر از فایل 3 باشه دیگه بدبختم چون دیگه به هیچ روشی نمیتونم بفهمم که کدوم فایلو ندارم

saeed774
14-03-2011, 21:50
درسته دوست عزیز شرمنده ، این ورژنی که من معرفی کردم ورژن آخر یعنی 3 هست که این مشکل برطرف شده .
پس شما فقط پارت 3 رو دانلود نکردی و برنامه هم پارت های 001 و 002 رو به هم چسبونده که میشه 2 گیگ و حجم هم که میگی درسته.
پارت 3 رو هم دانلود کنی مطمئنا دیگه مشکلی نخواهد بود .

---------- Post added at 09:50 PM ---------- Previous post was at 09:48 PM ----------

برای اینکه بفهمی کدوم فایل زود تر دانلود شده میتونی Properties بگیری و زمانشو نگاه کنی. طبیعتا فایل 001 زمان زودتری نسبت به 002 خواهد داشت و ...