PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلی عجیب در shutdown و sleep کردن windows 7 sp1

hassan19
14-03-2011, 15:56
با سلام و خسته نباشید به دوستان..تازگی ویندوز سون سرویس پک 1 رو نصب کردم همه چیز به خوبی نصب و اجرا شد و مشکل کرک هم ندارم..ولی وقتی خواستم بزنم رو sleep و همینطور shut down سیستم restart میشه..!!

به تمام تنظیمات power و BIOS هم نگاه کردم همه چی درسته ولی همین مشکل هم هست...کمک کنید..مشکل از کجاست؟

sabtgharb2
14-03-2011, 17:59
از طريق device manager قسمت موس و کي برد را يافته روي آنها کليک راست نموده ، properties را انتخاب و قسمت مربوط به روشن يا خاموش نمودن با اين وسايل ( موس و کي برد ) را غير فعال نماييد.

hassan19
14-03-2011, 20:01
این کارو کردم ولی جواب نداد..فکر می کنم مشکل ریشه ای تر باشه..من با ویندوز سون قبلی این مشکل و نداشتم..فکر کنم مشکل از سرویس پک جدیده..لطفا اگه کسی چیزی می دونه اطلاع بده..

ebicross
14-03-2011, 22:11
خطای صفحه ی آبی هم میده و ریستارت میشه یا نه یهو بدون هیچ دلیلی ریستارت میشه.
قبل از ریستارت Save Settings میکنه و یا نه مثل ریستارت سخت افزاری ناگهان اتفاق میفته؟
مشخصات سیستمتون + پاور رو بگین.

hassan19
09-04-2011, 11:42
خطای صفحه ی آبی هم میده و ریستارت میشه یا نه یهو بدون هیچ دلیلی ریستارت میشه.
قبل از ریستارت Save Settings میکنه و یا نه مثل ریستارت سخت افزاری ناگهان اتفاق میفته؟
مشخصات سیستمتون + پاور رو بگین.

خیر خطایی نمیده و سریعا ریستارت میشه..بله save setting میکنه و بعد ریستارت..

M.Board : M3N78 Asus
Cpu : AMD Phenom 8450 Triple-core 2.10 GHz
Ram: 4 DDR2

ضمنا این نسخه سرویس پک 1 سون هست که این مشکل رو پیدا کرده..قبلی مشکلی نداشت و در درایو D نصب بود..این یکی رو C نصبیدم..یه چیزی هم که هست یه سری اپدیتهای مربوط به سخت افزارها رو هم انجام میدم و همه چی به خوبی نصب میشه ولی دوباره که سیستم میاد بالا هنوز همون اپدیتها تو لیست هستن..والا نمیدونم به هر تنظیمی بود دست زدم..

ebicross
10-04-2011, 22:15
ویندوزتون کرک شدست؟ یعنی الان مشکلی بابت کرک نداره؟
اگر اینطوره یک SnapShot با Sysinspector بگیرین بهم بدین.

این برنامه از وضعیت فعلی سیستم (در لحظه ی ذخیره) یک صورت وضعیت میگیره. مثل نوار قلب که از آدم میگیرند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برنامه رو اجرا و Ctrl+S میزنید و فایل رو ذخیره میکنید. فایل رو تغییر نام ندین و برام آپلود کنید.

saeed774
11-04-2011, 11:05
نوع مادربرد شما VM هست يا Pro. بسته به نوع مادربردتون آپديت جديد بايوس رو از سايت ايسوس بگيرين و بايوس رو آپديت کنين. به احتمال زياد مشکل حل ميشه.

hassan19
11-04-2011, 15:21
ویندوزتون کرک شدست؟ یعنی الان مشکلی بابت کرک نداره؟
اگر اینطوره یک SnapShot با Sysinspector بگیرین بهم بدین.

این برنامه از وضعیت فعلی سیستم (در لحظه ی ذخیره) یک صورت وضعیت میگیره. مثل نوار قلب که از آدم میگیرند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرنامه رو اجرا و Ctrl+S میزنید و فایل رو ذخیره میکنید. فایل رو تغییر نام ندین و برام آپلود کنید.

بله ویندوز رو با اخرین نسخه کرک Windows.7.Loader.v2.0.0-DAZ کرک کردم..

اینم فایلی که خواسته بودی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم یه SnapShot از active بودن ویندوز:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hassan19
11-04-2011, 15:27
نوع مادربرد شما VM هست يا Pro. بسته به نوع مادربردتون آپديت جديد بايوس رو از سايت ايسوس بگيرين و بايوس رو آپديت کنين. به احتمال زياد مشکل حل ميشه.

هر کجا گشتم نتونستم پیدا کنم که چه نوعیه..بعد فکر میکنم راه حل بهتری باشه..اگه اپدیت کردم و دیگه سیستم کلا بالا نیومد چی؟! زیاد شنیدم که بایوس رو اپدیت کردن و دیگه چیزی بالا نمیاد!!

دیگه اینکه این مادربورد با ویندوز 7 قبلی مشکل نداشت..فکر کنم چون این یکی نسخه SP1 ، داره اذیت میکنه یا شاید چون رو درایو C هستش و یه XP رو D هست! نمیدونم..موندم چی مشکلی هست..

ebicross
11-04-2011, 21:35
نه آپدیت بایوس اگر اشتباه نباشه مشکلی ایجاد نمیکنه. توی انجمن سخت افزار راهنمایی کامل شده.

من فایلتون رو بررسی و در ادامه ی همین پست (ویرایش) مینویسم.

hassan19
13-04-2011, 20:33
نمیدونم چی شد ولی درست شد!! :31:

تنها کاری که این اواخر کردم این بود اخرین کرک به اسم Windows.7.Loader.v2.0.0-DAZ رو اجرا کردم و یه سری فایلهای اپدیتی که گفتم نصب نمیشه رو نصبیدم و بعد از یه ریستارت همه چی حل شد..مشکل راحت تر از این بود که فکر می کردم ..پس ربطی به بایوس نداشت :13:..از دوستانی که کمک کردن خیلی ممنونم..:10: