PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از کار انداختن دکمه ری استارت و پاور کیس

actros 1843
13-03-2011, 21:11
سلام دوستان من یه برنامه میخوام که تو مواقع ضروری بشه دکمه های پاور و ری استارت رو از کار انداخت آخه خونه ما بچه کوچولو زیاد میاد مهمون واسه همین وسط بازی یا کار با کامپیوتر دیدی خاموش شد میبینی یه بچه زده کامپیوتر رو خاموش کرده

ممنون اگه کمک کنید:11:

Traceur
13-03-2011, 21:25
سلام رضا جــون :40:
این عمـــــل مربوط به سختــ افـــــزار میشه که با از کار انداختن دوتا سیمی کـــه از طرف درگاه روی مادربـــرد سوار میشه انجـــام شدنیه !!!
در خواستتـــ رو توی انجمن سختـــ افـــزار مطرح کن ◄◄ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

actros 1843
13-03-2011, 21:38
سلام رضا جــون
این عمـــــل مربوط به سختــ افـــــزار میشه که با از کار انداختن دوتا سیمی کـــه از طرف درگاه روی مادربـــرد سوار میشه انجـــام شدنیه !!!
در خواستتـــ رو توی انجمن سختـــ افـــزار مطرح کن ◄◄
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فدای تو نیما جون :40:
میدونم اونو ولی نرم افزاری نیست که بشه تمام دکمه های روی کیس مثلدکمه ری استارت و خاموش کردن کیس رو قفل کرد؟؟؟؟؟

Traceur
13-03-2011, 22:45
فدای تو نیما جون :40:
میدونم اونو ولی نرم افزاری نیست که بشه تمام دکمه های روی کیس مثلدکمه ری استارت و خاموش کردن کیس رو قفل کرد؟؟؟؟؟
قربونـــت برم رضا جــون :10:
گفتـــــم دیگــــه کلاً این مبحث مربـــوط به سختـــــ افــزار میشه و این کـــار بصورتـــ نرم افــزاری امکــان پذیر نیستــ !
موفق باشی عزیــــزم.:11:

FX
14-03-2011, 11:01
از لحاظ منطقی هم نگاه کنی میبینی که نباید نرم افزاری برای این کار باشه.
این مشکل برای خیلی ها هم هستش مثل خودم که وسط یه کار مهم یهو میبینی همه چیز قطع شده!نگو یچه ....

taia
14-03-2011, 11:16
البته با پوزش از دوستان،
به نظر من بهترین راه استفاده از امکانات مادربورد هست، اگر مادربورد شما این امکان رو فراهم کنه (من در حال حاضر ویندوز دم دستم نیست بنابراین ممکن هست در آدرس کمی اشتباه کنم) در کنترل پنل، قسمت پاور آپشنز، باید تبی به نام پاور باتن و یا ادونسد وجود داشته باشه، که در اونجا می تونید تنظیم کنید که مثلا اگر دکمه ی پاور سیستم فشرده شد، چه اتفاقی بیافته، در سیستم خودم من تنظیم کرده ام که ازم بپرسه، شما می تونید تنظیم کنید که کلا کاری انجام نشه، در مورد دکمه ی ریستارت هم به نظرم کلا دکمه را قطع کنید بهتره.

-----
عکس زیر البته در ویندوز xp هست ولی خوب شاید بیشتر کمک کنه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]