PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باور نکردنی : موس توپی بیسیم !!!!!!!

p30pro
13-03-2011, 20:22
امروز رفته بودم خونه یه بنده خدایی یه موس بیسیم داشت که خراب بود ازش گرفتم و آوردمش خونه با کمال ناباوری دیدم توپی هست یعنی لیزری نیست !!!!!! و برای ارتباط بیسیم از مادون قرمز استفاده می کنه !!! جالبه با اینکه مادون قرمز اما حدود 100 درجه زاویه رو جواب می ده :18:

نمی دونم شما همچین چیزی دیده بودین یا نه بر من که خیلی جالب بود کلی وقت گذاشتم و درستش کردم الان داره کار می کنه !

چند تا عکس گرفتم گفتم شاید برای شما هم جالب باشه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Erfan.
13-03-2011, 21:04
جالبه... همچین چیزی ندیده بودم!!!

saeed_136915
13-03-2011, 21:59
عجب !!!!! :18:

Malwaare
13-03-2011, 22:32
باطری قلمی میخوره:31:

p30pro
14-03-2011, 00:06
بچه ها یه چیز جالب کشف کردم ! می دونید drag & drop رو چه طوره انجام می ده ؟

وقتی کلیک چپ می کنی یه پالس می فرسته و وقتی کلیک رو ول میکنی یه پالس دیگه می فرسته ! جالبه وقتی جلوی گیرندش کلیک چپ رو فشار می دم و از جلوی گیرنده می برمش کنار و کلیک رو ول می کنم بازم کامپیوتر فکر می کنه کلیک رو نگه داشتم !

این یه عکس دیگه :

-------------------------------------
به نظرتون چند می ارزه ؟ خیلی ازش خوشم اومده فکر کنم جزو عتیقه جات حساب بشه می خوام از صاحبش بخرمش !

taia
17-03-2011, 09:36
البته من اینفرارد ندیده بودم تا به حال ولی یک ست کیبورد و موس داشتم خیلی سال پیش فکر کنم، حدود 79 بود، که توپی بود و تازه اینفرارد هم نبود، نمی دونم بلوتوث بود یا چی!
ولی خیلی بدرد نخور بود! تا جایی که بیشتر از 1 ماه ازش استفاده نکردم، البته کیبوردش خوب بود، ولی موسش خیلی مشکل داشت، بردش زیاد بود، یعنی کل اتاق رو که مثلا از میز تا دورترین نقطه 5 متر بود رو جواب می داد ولی پرش داشت و ...

این هم به همون ترتیب باید باشه احتمالا :دی الان جذابه ولی در دراز مدت به نظرم خسته کننده میشه! ضمن اینکه با کیفیت و روانی اپتیکال ها و لیزری ها دیگه الآن همون خود توپیش اعصاب خورد کنه :دی

در مورد قیمت من سال (فکر کنم) 79 یا 80، ست کیبورد و موس رو خریدم 40 تومان، مدلش هم A4 tech بود، بنابراین اگه نصف هم کنیم میشه 20 تومان که نتیجتا الان فکر کنم این موس با منظور کردن طول عمر و تورم و ... 300 - 400 هزار تومانی ارزش داره :46:
ولی جدای از شوخی من باشم این رو نمی فروشم چون واقعا جزو وسایلی هست که حتی 10 سال دیگه جذابتر هم میشه. بنابراین اگه حتی 10 تومان هم بده می ارزه بخری، چون واقعا چیز جالبیه

ata.royalfalcon
17-03-2011, 10:56
سلام
يه سوال داشتم ببخشيد.
خود لپتاپ/PC هم بايد گيرنده داشته باشه ديگه ، اين گيرنده همراه با موس و كيبرد فروخته ميشه ؟؟؟

Guts
17-03-2011, 10:59
عجیبش چیه، من نگرفتم؟ infrared که بدرد نمیخوره.

p30pro
17-03-2011, 13:04
البته من اینفرارد ندیده بودم تا به حال ولی یک ست کیبورد و موس داشتم خیلی سال پیش فکر کنم، حدود 79 بود، که توپی بود و تازه اینفرارد هم نبود، نمی دونم بلوتوث بود یا چی!
ولی خیلی بدرد نخور بود! تا جایی که بیشتر از 1 ماه ازش استفاده نکردم، البته کیبوردش خوب بود، ولی موسش خیلی مشکل داشت، بردش زیاد بود، یعنی کل اتاق رو که مثلا از میز تا دورترین نقطه 5 متر بود رو جواب می داد ولی پرش داشت و ...

این هم به همون ترتیب باید باشه احتمالا :دی الان جذابه ولی در دراز مدت به نظرم خسته کننده میشه! ضمن اینکه با کیفیت و روانی اپتیکال ها و لیزری ها دیگه الآن همون خود توپیش اعصاب خورد کنه :دی

در مورد قیمت من سال (فکر کنم) 79 یا 80، ست کیبورد و موس رو خریدم 40 تومان، مدلش هم A4 tech بود، بنابراین اگه نصف هم کنیم میشه 20 تومان که نتیجتا الان فکر کنم این موس با منظور کردن طول عمر و تورم و ... 300 - 400 هزار تومانی ارزش داره :46:
ولی جدای از شوخی من باشم این رو نمی فروشم چون واقعا جزو وسایلی هست که حتی 10 سال دیگه جذابتر هم میشه. بنابراین اگه حتی 10 تومان هم بده می ارزه بخری، چون واقعا چیز جالبیه

طرف هم همین کار رو کرد یعنی هزینه تعمیر رو گرفتم ولی نفروختش !!!!!!

aref16
17-03-2011, 13:08
من که چیزی نگرفتم:41:

p30pro
17-03-2011, 13:10
سلام
يه سوال داشتم ببخشيد.
خود لپتاپ/PC هم بايد گيرنده داشته باشه ديگه ، اين گيرنده همراه با موس و كيبرد فروخته ميشه ؟؟؟

گیرندش جداست به ps2 وصل می شه !

pooriya_hp
17-03-2011, 21:35
چیز جالبی هست ....

من تو این چند ساله هم مورد دیدم به جزء " ماوس توپی بیسیم "

از نظر من بزار تو ویترین ... !!!