PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در دیفرگ کردن و یک سوال

++morteza
13-03-2011, 11:31
نمیدونم چرا دیفرگ میکنم.اصلا دیفرگ نمیشه.و همش صفر درصد دیفرگ میده.آیا باید کار خاصی کرد تا دیفرگ شه؟؟؟؟؟؟؟؟

یه سوال هم در مورد کانکت شدن به اینترنت دارم.اون هم اینکه وقتی سیستم رو روشن میکنیم.7 به طور اتومبتیک به دنبال کانکشن میگرده و این کار باعث دیر لود شدن میشه.(وقتی دسکتاپ میاد بالا)

با اینکه من هیچ کانکشنی نساختم و اصلا adsl ندارم.نمیشه یه کاری کرد اینجوری نشه؟؟؟؟؟

:8:

Mohammad King
13-03-2011, 11:39
سلام

اگر از وایلس استفاده نمیکنید:
روی کانکشن مورد نظرتون راست کلیک کنید و properties. در تب Options گزینه ی Prompt for name and password رو تیک دار کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دیفراگ ویندوز7 10 تا پس داره بعد از 10 تا تموم میشه از شما مینونیسه پس چند هست؟

++morteza
13-03-2011, 11:48
اگر از وایلس استفاده نمیکنید:
روی کانکشن مورد نظرتون راست کلیک کنید و properties. در تب Options گزینه ی Prompt for name and password رو تیک دار کنید.

نه منظورم این نبود.من اون ایکونی که به صورت تری هست و وقتی که ویندوز میاد بالا میخام کلا دنبال شبکه نگرده .نمیدونم میدونید چی می خام؟؟؟؟؟

ebicross
13-03-2011, 12:21
نه منظورم این نبود.من اون ایکونی که به صورت تری هست و وقتی که ویندوز میاد بالا میخام کلا دنبال شبکه نگرده .نمیدونم میدونید چی می خام؟؟؟؟؟
از Device manager تمام دستگهایی که به Network ربط دارند مثل LAN و یا Wireless رو Disable کنید.

++morteza
13-03-2011, 12:38
از Device manager تمام دستگهایی که به Network ربط دارند مثل LAN و یا Wireless رو Disable کنید.

این که مال وقتیه که تو ویندوزی...

ebicross
13-03-2011, 22:29
خب مگه چه اشکالی داره؟ Disable بودن درایورها در حین بوت شدن چک میشن.
اما شما میتونید از بایوس هم تمام این کارها رو بکنید.
باید در منوهای بایوس دنبال گزینه هایی برای Disable LAN بگردی. معمولا به اسم شرکتی هست که چیپست رو زده.
مثلا Disable nForce Ethernet یا همچین چیزایی.