PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جانک فایل هایی که پاک نمی شوند

شـیـفــو
12-03-2011, 23:19
سلام دوستان
یه فایل هست نمیدونم جانک هست یا Dump یا چیز دیگه ای .
با نرم افزارهای Win7Mgr , YUnistaller , CCleaner , BitTrash که اسکن کردم همشون میگن که جانک هست اما پاک نمیشه .
لامصب یه تکست هست 180 مگ :19:
در مسیر C:\Users\{My PC Name}\AppData\Local\Temp و در سه درایو دیگه ام همین مسیر هست به اسم : FXSAPIDebugLogFile همش هم درحال استفاده هست .
اگه مربوط میشه به خود سیستم عامل که هیچی ولی اگه الکی هستش پاکش کنم چون مثلا با ویندوز پرتال و داس و ... میشه پاکش کرد .
درسته 180 مگ زیاد نیست اما کلا 540 مگ برام کلی اهمیت داره چون همش 1گیگ فضای خالی دارم .

imanpod
12-03-2011, 23:41
سلام دوستان
یه فایل هست نمیدونم جانک هست یا Dump یا چیز دیگه ای .
با نرم افزارهای Win7Mgr , YUnistaller , CCleaner , BitTrash که اسکن کردم همشون میگن که جانک هست اما پاک نمیشه .
لامصب یه تکست هست 180 مگ :19:
در مسیر C:\Users\{My PC Name}\AppData\Local\Temp و در سه درایو دیگه ام همین مسیر هست به اسم : FXSAPIDebugLogFile همش هم درحال استفاده هست .
اگه مربوط میشه به خود سیستم عامل که هیچی ولی اگه الکی هستش پاکش کنم چون مثلا با ویندوز پرتال و داس و ... میشه پاکش کرد .
درسته 180 مگ زیاد نیست اما کلا 540 مگ برام کلی اهمیت داره چون همش 1گیگ فضای خالی دارم .
توی نرم افزار malwarebytes یه گزینه داره به اسم file assassin که برای پاک کردن ویروسها و فایلهایی هست که پاک نمیشن . من برای فایلهای غیر ویروسی هم از همین برنامه استفاده میکنم . یه تستی بکن . برای اسکن و پاکسازی سیستمت هم خوبه .
اینم لینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم عکس از file assassin در نرم افزار malwarebytes :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ebicross
12-03-2011, 23:42
شما اگر سرویس Fax and Print یا همون قابلیتش رو از Turn windows features on or off غیر فعال کنید بعد از ریستارت میتونید این فایل رو حذف کنید.

Masоud
12-03-2011, 23:46
سلام

عنوان تاپیک رو متناسب با سؤالتون انتخاب کنید طوری که گویای درخواست و یا سؤال شما باشه.

عنوان ویرایش شد

موفق باشید :40:

شـیـفــو
14-03-2011, 02:20
شما اگر سرویس Fax and Print یا همون قابلیتش رو از Turn windows features on or off غیر فعال کنید بعد از ریستارت میتونید این فایل رو حذف کنید.
این فایل کارش چیه ؟
اگه مهم نیست پاکش کنم ؟

ebicross
14-03-2011, 09:45
نه مهم نیست. دوباره که این قابلیت رو فعال کنید ایجاد میشه.
فکر میکنم یه طورایی Temporary باشه دیگه.