PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد فرمتهای ویدئویی قابل رایت بر روی دی وی دی

sydsina
12-03-2011, 18:54
سلام دوستان

من چندین و چند فیلم و سریال رو که از نت دانلود کردم با فرمت MKV روی هارد دارم که جای زیادی رو اشغال کرده
ولی متاسفانه با هیچ برنامه ی رایتی نتونستم این ویدئوها را روی DVD به هیچ طریق ممکن - چه Video چه Data - رایت کنم
از طرفی تنها راه کاری که به ذهن من رسید تغییر فرمت این ویدئوها به فرمتهای رایج از قبیل Mpeg2 or 4 هست که هم زمان فوق العاده طولانی رو طلب میکنه برای این تغییر فرمت ، هم کیفیت تصویر رو از بین میبره هم یه نسخه ویدئو MKV اگر 300 مگ حجم داره با تغییر فرمت به MPG یا MP4 به 800 تا 1G میرسه که تحمل ناپذیره

دوستان اهل فن عزیزم اگر راهنمایی و راهکار های مناسب رایت این ویدئو ها رو دارن ممنون میشم کمک کنن

مرسی

mehdi_halla
12-03-2011, 23:14
سلام دوست عزیز.
منظورتون اگه فقط آرشیو کردن باشه که نباید هیچ مشکلی بوجود بیاد شما به صورت data باید بتونی رایت کنی.(اگه نمیکنه بگین چه اروری میده).
ولی اگه میخواین برای پخش توی دی وی دی پلیر (های جدید که DIVX رو هم ساپورت میکنن)،میتونین از نرم افزارهای مختلفی استفاده کنین(من خودم از WIinAVI all in one استفاده میکنم که سرعت خوبی داره.)