PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور این مدل ها رو بدست بیارم ؟!

hadi665
12-03-2011, 16:26
سلام

دوستجونای گل ، همتون خوبید ؟
خوب خدا رو شکر

عزیزان من یه سایتی پیدا کردم گه مدلای بازیه خیلی نازی داره که واقعا میتونه کیفیت بازی رو خیلی بالا ببره
اما متاسفانه همشون پولین !

میشه این مدلا رو یه طوری بدست آورد ؟
سایتش اینه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کسی میدونه چطور میشه این مدلا رو بدست آورد ؟

ممنون :40:

RatAtouille
12-03-2011, 23:58
بابا آقا هادي شما كه خودت مدل سازي كه از شما بعيده ولي امنيت اين سايت ها اونقدر بالا هست كه نشه دزديد ..
آدرسي كه شما دادي نوشته Dumpster
by PixelNAUTS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

$60.00

ولي نميشه از اين جور سايتا چيزي دزديد (دراورد)

anti-military
13-03-2011, 00:23
به نظر منم مدل آماده کار بازی ساز رو خیلی بی ارزش میکنه . چون به هرحال سنگین ترین قسمت بازی آبجکت ها و محیط پردازیشه . درسته قسمت های دیگه مثل برنامه نویسی و گیم پلی و ... هم خیلی مهمه اما کسی که میخواد انقدر زحمت بکشه و رو این قسمت ها کار کنه حیفه که با مدل آماده ارزش بازیش رو از بین ببره ...

hadi665
13-03-2011, 07:23
بابا آقا هادي شما كه خودت مدل سازي كه از شما بعيده ولي امنيت اين سايت ها اونقدر بالا هست كه نشه دزديد ..
آدرسي كه شما دادي نوشته Dumpster
by PixelNAUTS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

$60.00

ولي نميشه از اين جور سايتا چيزي دزديد (دراورد)

آخه من دارم کم کم با این udk ئه رابطه برقرار میکنمو اینا
الآن قرار نیست بازی ای بسازم ، فقط دارم محیط میسازمو برای تست و یاد گیری اونو بزرگ میکنم
پس زیادم مهم نیست که حتما مدلاش ساخت خودم باشه
یه سری مدلایی که از قبل ساختمو استفاده میکنم
اما کمند !

به نظر منم مدل آماده کار بازی ساز رو خیلی بی ارزش میکنه . چون به هرحال سنگین ترین قسمت بازی آبجکت ها و محیط پردازیشه . درسته قسمت های دیگه مثل برنامه نویسی و گیم پلی و ... هم خیلی مهمه اما کسی که میخواد انقدر زحمت بکشه و رو این قسمت ها کار کنه حیفه که با مدل آماده ارزش بازیش رو از بین ببره ...

اگه قرار باشه بازی ای که میسازی تجاری باشه ، به نظرم بهتره به جنبه های تجاریشم فکر کنی خو
اینو من که سه بعدی کارمو اصلا مدل آماده دوست ندارم دارم میگم !

مدلایی که با کیفیت برای بازی ساخته شدن و در اختیارت میباشن میتونند بین مدلایی که خودت میسازی قرار بگیرن
مهم اینه که سبک و طراحی اصلی مرحله که با خودته حفظ شه

ممنون :40: