PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه تفاوتی بین cc و to هست

new_boys333
11-03-2011, 17:12
سلام

در هر دوی cc و to هر آدرسی بنویسیم همه می ببن به چه کسانی ایمیل ارسال شده . چه فرقی دارن ؟

مثلا در to افراد x , y,z نوشته بشه و در cc نیز x, y, z چه فرقی دارن باهم ؟

raeesi
12-03-2011, 13:08
شما زمانی که یک نامه اداری مینویسی و توی پاورقی هم میزنی

رونوشت:

1- اداره x
2- اداره y
3- اداره z

مگه همه اینها نمیفهمند که شما فرستادی؟

خوب اینم دقیقاً همینه.

elirad
12-03-2011, 17:46
man daghighan nafahmidam k chi migid,mishe 2bare tozih bedin?

new_boys333
12-03-2011, 23:44
سلام

سوال من اینه که مثلا یک نامه رو تو قسمت to به آقای x و y و Z می فرستم ( یعنی تو قسمت to آدرس های ایمیلشون رو مینویسم )

می تونم ایمیل آقای x رو تو قسمت to بنویسم و ایمیل آقای y و z رو تو قسمت cc
در هر دو صورت ایمیل ها به هر 3 نفر فرستاده میشه و هر 3 نفر هم می بینن به چه افرادی نامه فرستاده شده . فرق بین to و cc رو می خواستم . چه فرقی دارن ؟
نمی دونم تونستم منظورمو برسونم یا نه ؟

new_boys333
14-03-2011, 23:24
تفاوتی ندارن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

raeesi
15-03-2011, 13:26
فکر میکنم جوابم خیلی واضح بود! اونی که شما توی قسمت To چندتا آدرس رو میزنین بصورت استاندارد درست نیست و ممکنه توی خیلی از سایتهایی که سرویس Email میدن عمل نکنه ولی CC برای همین منظور ساخته شده که شما رونوشت بزنین.

قسمت BCC هم برای اینکه یک رونوشت بصورت مخفی ارسال کنین و کسی متوجه ارسالش نشه. همین.

KILLER_PANT
20-03-2011, 14:40
من یه توضیح بدم میفهمی
اصولا هیچ فرقی ندارند با هم ولی فرقشون در اینه که:
من استاد دانشگاهم مثلا میخوام 1 پروژه رو بفرستم برای دانشجوم علی که بخونه..ولی 20 نفر دیگه هم از دانشجوهام میخوام که این پروژه رو بخونند..ایمیل میزنم اینجوری
لطفا پروژه زیر رو بخون و نتایجش رو تا اخر هفته برام توضیح بده
در to ایمیل علی رو میفرستم
در cc ایمیل 20 نفر دیگه رو
اینجوری فقط مورد خطاب به کسی که در to قرار داره و 20 نفر دیگه رونوشت دریافت میکنند که تو هم داداشه من بشین این پروژه رو بخون بدردت میخوره ولی ضرورتی نداره گزارش بدی
اگه نفهمیدی دیگه بی خیالش شو

KILLER_PANT
20-03-2011, 14:40
من یه توضیح بدم میفهمی
اصولا هیچ فرقی ندارند با هم ولی فرقشون در اینه که:
من استاد دانشگاهم مثلا میخوام 1 پروژه رو بفرستم برای دانشجوم علی که بخونه..ولی 20 نفر دیگه هم از دانشجوهام میخوام که این پروژه رو بخونند..ایمیل میزنم اینجوری
لطفا پروژه زیر رو بخون و نتایجش رو تا اخر هفته برام توضیح بده
در to ایمیل علی رو میفرستم
در cc ایمیل 20 نفر دیگه رو
اینجوری فقط مورد خطاب به کسی که در to قرار داره و 20 نفر دیگه رونوشت دریافت میکنند که تو هم داداشه من بشین این پروژه رو بخون بدردت میخوره ولی ضرورتی نداره گزارش بدی
اگه نفهمیدی دیگه بی خیالش شو