PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار نشان دهنده ی حجم دانلودی توسط کامپیوتر + ضبط مکالمات تلفنی + یک ســــوال فنی

Gam3r
11-03-2011, 12:44
ســــلام بر داشمندان عزیز ! :دی

2 تا برنامه میخواستم ! + یک سوال در انتهــــا !!

1. یک برنامه ی جامع و ترجیحا فارسی میخواستم ، برای اینکه نشون بده مثلا امروز دقیقا چقدر دانلود داشتم ،
بعد وقتی فردا شد ( مثلا روز بعد ) مقدار حجم دانلودی روزهای قبل رو در خودش ذخیره داشته باشه و ...

فکر کنم متوجه شـــده باشید منظورم چیه !! کلا برنامه ی خیلی جامع و کاملی باشه ( ترجیحا فارسی ! ) که یک آرشیو برای مقدار دانلود داشته باشه ...

2. برنامه ای میخواستم که مثلا USB گــــوشی رو وصل کنم به PC ، بعد مکالمات تلفنی رو ضبط کنم ...

+

سوال :

جدیدا در Windows 7 ام یک بـــخشی دیدم به اسم :
Temporary Internet Files
که تمام عکس هایی که در اینترنت دیدم و و و ... همه در این بخش هست !!

این بـــخش اصلا برای چیه ؟ و چیــــجوری میشه به طور کامل از بین بردش ؟

ممـــــــنون !!

siavash2death
11-03-2011, 14:54
ســــلام بر داشمندان عزیز ! :دی

2 تا برنامه میخواستم ! + یک سوال در انتهــــا !!

1. یک برنامه ی جامع و ترجیحا فارسی میخواستم ، برای اینکه نشون بده مثلا امروز دقیقا چقدر دانلود داشتم ،
بعد وقتی فردا شد ( مثلا روز بعد ) مقدار حجم دانلودی روزهای قبل رو در خودش ذخیره داشته باشه و ...

فکر کنم متوجه شـــده باشید منظورم چیه !! کلا برنامه ی خیلی جامع و کاملی باشه ( ترجیحا فارسی ! ) که یک آرشیو برای مقدار دانلود داشته باشه ...

2. برنامه ای میخواستم که مثلا USB گــــوشی رو وصل کنم به PC ، بعد مکالمات تلفنی رو ضبط کنم ...

+

سوال :

جدیدا در Windows 7 ام یک بـــخشی دیدم به اسم :
Temporary Internet Files
که تمام عکس هایی که در اینترنت دیدم و و و ... همه در این بخش هست !!

این بـــخش اصلا برای چیه ؟ و چیــــجوری میشه به طور کامل از بین بردش ؟

ممـــــــنون !!

سلام. در مورد سوال اولتون من الان دارم از برنامه ای به اسم networx استفاده می کنم. رایگان هستش و نیازی به کرک نداره. فارسی هم داره. به نظر من برنامه خوبیه. اینم آدرسش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در مورد درخواست دومتون حقیقتش من نظری ندارم. بذارید دوستان دیگه راهنماییتون کنند.

در مورد سوالتون هم باید بگم هر مرورگری وقتی سایتها وبلاگها رو مرور می کنید و به عبارتی می بینید اون صفحات رو به اصطلاح کش می کنند و به عبارتی به نوعی قسمتهای مختلف سایت رو ذخیره می کنند تا در صورت دیدن دوباره اون صفحات بتونید اونها رو زودتر ببینید و زودتر بتونید صفحات اینترنتی رو باز کنید.
این پوشه ای هم که گفتید برای همین کار هستش. پس به نظرم کار مفیدی هستش. ولی به طور کلی و دائمی نمی تونید پاکش کنید. چون دوباره توسط مرورگر ساخته می شه. توی فایرفاکس از آدرس tools/clear recent history و گذاشتن تیک کش می تونید کش این مرورگر رو از بین ببرید.

ولی معمولا این پوشه توسط اینترنت اکسپلورر استفاده می شه و به عبارتی ساخته می شه. تو این مرورگر می تونید از این آدرس استفاده کنید.
tools/internet options /

اینجا قسمت browsing history گزینه delete رو کلیک کنید و تیک temporary internet files رو بزنید. و روی delete کلیک کنید.

ولی بهتره به طور کل این کار رو نکنید. بعد این مورد سایتهایی رو که قبلا دیدید رو دوباره باید بارگذاری کنید که باعث می شه از حجم اینترنتتون کم بشه. بهتره به جای این کار موقعی که می خواید سایت و یا وبلاگی ذخیره نشه از گزینه start private browsing در منوی tools در فایرفاکس و از گزینه inprivate browsing در منوی safety در اینترنت اکسپلورر استفاده کنید.

Gam3r
11-03-2011, 15:34
داداش میشه لینک مستقیم برای دانلود بدی ؟؟

Haj_Amoo
11-03-2011, 15:44

نمی‏دونم آنتی‏ویروس‏تون چیه ولی احتمالن بخشی که نشون بده چه برنامه، چقدر و از چه IP اطلاعات دریافت یا ارسال کرده را داره!

من Kaspersky دارم و توی بخش Network Traffic، مقدار دقیق وروردی و خروجی اطلاعات توسط برنامه‏های مختلف رو توی بازه‏ی امروز ، این هفته، این ماه و این سال؛ می‏نویسه!

siavash2death
11-03-2011, 16:00
داداش میشه لینک مستقیم برای دانلود بدی ؟؟

تو همون آدرس بود ها!! ولی به هر حال. بفرمایید:

Gam3r
11-03-2011, 19:04
حاج عمو جان ، من kis دارم ، دقیقا کجاش هست اینجا که شما میگی ؟

svb93
11-03-2011, 19:56
سلام
من از نرم افزار du meter استفاده می کنم این نرم افزار خیلی دقیق هست ولی فارسی نیست
این نرم افزار هر ساعت کل دریافت ها و ارسال ها رو تو یه فایل HTML ذخیره میکنه و امکانات خیلی بیشتری نسبت به سایر نرم افزارها داره

پسورد فایل:

لینک دانلود :

Haj_Amoo
11-03-2011, 20:52
اگه نسخه‏ی 2011 هست توی صفحه‏ی اول قسمت سوم، سمت راست پایین گزینه‏ی Network Traffic :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سومین برگ از سمت چپ:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برگ‏های دیگه هم چیزهای مفیدی دازن ... !!

Gam3r
12-03-2011, 07:31
سیاوش جان اون برنامه که دادی کلا هنگ میکنه ! باید چیکار کنم ؟

siavash2death
12-03-2011, 11:26
سیاوش جان اون برنامه که دادی کلا هنگ میکنه ! باید چیکار کنم ؟

دوست عزیز. والله نمی دونم.من خودم سون ندارم شاید با سون مشکل داره! دقیقا تو سون نمی دونم چجوریه ولی اگه بلدی xp compatible اش کن ببین درست می شه. چون برای من روی اکس پی خیلی خوب جواب می ده!

Gam3r
12-03-2011, 20:26
الان من چیکار کنم سیاوش جان ؟ :دی