PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چندتا سوال در مورد ويندوز 7

x935
11-03-2011, 12:29
من چندتا سوال داشتم:
1- اين درسته كه ميگن ويندوز7 احتياجي به آنتي ويروس نداره و ويروسي نميشه به سادگي؟
2-حداقل سيستم مورد نياز براي نصب و كار كردن با ويندوز 7 چيه؟
3-دوستم ويندوز 7 نصب كرده اما هر چند روز يه بار پيغام ميده كه بايد رجسترش كنه و نميذاره وارد ويندوز بشه چيكار بايد كرد؟

ebicross
11-03-2011, 14:36
1- خیلی از ویروسها شاید روش اثر نکنند ولی این حرف کاملا اشتباهه و ویروسهای جدید و قدیمی داریم که میتونند ویندوز رو در عرض چند ثانیه از بین ببرند.
ولی از نظر امنیت خیلی بالاست. امنیت از نظر نفوذ و هـک هستش.
نصب یک آنتی ویروس خیلی ضروریه.
2- هر سیستمی که رم 1 گیگابایت و یک کارت گرافیک با قابلیت اجرای DirectX 9 داشته باشه.
شما مشخصات سیستمتون رو بگنی تا بشه راحت تر گفت. چون روی هر سیستمی تقریبا نصب میشه. بستگی داره شما به چه کارایی راضی باشید.
3- باید کرک کنه.
تاپیک توی صفحه ی اول همین انجمن داریم که فقط مخصوص فعال سازی ویندوز 7 هستش.

x935
11-03-2011, 14:53
3- باید کرک کنه.

راحت هست كرك كردنش؟

sososos
11-03-2011, 16:10
اره راحت هستش

esi222
11-03-2011, 16:31
راحت هست كرك كردنش؟

بله دوست عزیز.
فقط یه Loader دان میکنی نصب و لود میکنی.
واسه راهنمایی بیشتر میتونی از اینجا کمک بگیری

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rezaeisoheil
13-03-2011, 22:40
سلام من توی ویندوز7فلش که میزنم نمیتونم داخلش اطلاعات بریزم نمیشه

MERLIN_BOZORG
13-03-2011, 23:22
سلام منم یه سوالی دارم

من پوشه ی Appdate توی قسمت user رو پاک کردم و خیلی از History هام پاک شد
الان میشه بگین دقیقا چه اتفاقی افتاده؟؟؟؟؟

آخه 10 GB فضا اشغال کرده بود درایو C پر شده بود :20:

ebicross
14-03-2011, 09:51
من پوشه ی Appdate توی قسمت user رو پاک کردم و خیلی از History هام پاک شد
الان میشه بگین دقیقا چه اتفاقی افتاده؟؟؟؟؟
اون رو پاک کردین و هنوز ویندوزتون سالمه؟؟؟؟ :18:
اون پوشه برای ویندوز حکم دیفرانسیل رو برای ماشین داره.
خیلی از مهمترین بخشهای سیستمتون اونجا هستش به علاوه ی کلی از تنظیمات برنامه ها.

بیشتر توضیح بدین. چه پیغامی میده؟ آیا میتونید از توش چیزی به کامپیوتر منتقل کنید؟ (به صورت CUT)

MERLIN_BOZORG
14-03-2011, 18:29
اون رو پاک کردین و هنوز ویندوزتون سالمه؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون پوشه برای ویندوز حکم دیفرانسیل رو برای ماشین داره.
خیلی از مهمترین بخشهای سیستمتون اونجا هستش به علاوه ی کلی از تنظیمات برنامه ها.

بخش های رو که مربوط به ویندوز میشد رو خودش پاک نمی کرد
اما همه ی تنظیمات پاک شده
گوگل کرومم کلا پاک شدش
همه ی افزونه های موزیلا پاک شده.
تم های ویندوزم پاک شده

تا اینجا من اینارو کشف کردم

حالا بقیه رو نمی دونم کم کم خودشونو نشون میدن :31::31:

ebicross
14-03-2011, 23:05
بخش های رو که مربوط به ویندوز میشد رو خودش پاک نمی کرد
اما همه ی تنظیمات پاک شده
گوگل کرومم کلا پاک شدش
همه ی افزونه های موزیلا پاک شده.
تم های ویندوزم پاک شده

تا اینجا من اینارو کشف کردم

حالا بقیه رو نمی دونم کم کم خودشونو نشون میدن :31::31:
بله خوشبختانه موارد مورد استفاده ی ویندوز همه دسترسیشون برای یوزرها مسدود شده ولی گفتین پاک کردم فکر کردم با Take Ownership کردن همه ی چیزها رو پاک کردین.

esi222
15-03-2011, 10:38

شما دقیقا باید بگی که وقتی فلشو وصل میکنی چه اتفاقی میافته:
اصلا فلشو میشناسه یانه Removable drive میاره؟
نمیشه تو فلش کپی کرد؟ یا عکسشم نمیشه یعنی از تو فلش هم چیزی نمیشه تو هارد کپی کرد؟
درکل اولین راهی که به ذهن میرسه اینه که اگه فلشتو میشناسه،فرمتش کن،البته تیک Quick format رو بردار بعد فرمت من.

x935
17-03-2011, 22:37
آيا كرك مطمعني واسه ويندوز سون هست؟چون يكي از دوستام هر وقت كه به اينترنت وصل ميشه ديگه نميتونه از ويندوزش استفاده كنه همش بهش اخطار ميده ويندوز شما ارجينال نيست

ebicross
18-03-2011, 09:42
آيا كرك مطمعني واسه ويندوز سون هست؟چون يكي از دوستام هر وقت كه به اينترنت وصل ميشه ديگه نميتونه از ويندوزش استفاده كنه همش بهش اخطار ميده ويندوز شما ارجينال نيست
بله کرک های زیادی هست که تقریبا همه دیگه الان خوب کار میکنند.
توی تاپیک زیر کرکهای خوبی داره:

x935
18-03-2011, 11:23
قيمت سي دي اصلي ويندوز سون چنده؟

Hamid.dzh
18-03-2011, 18:03

تو اروپا زیاده بالا 100 هزار اما تو ایران 1000 تومان :31:

ebicross
18-03-2011, 18:16
اورجینال در اینجا:

اما غیر اورجینال همراه با کرک 1500 تومن.

پیشنهاد میکنم از فروشگاه سایت بخرید با کرک مطمئن و کیفیت بالا:

mojtaba915
06-06-2012, 17:13
سلام
از دوستان صاحب فن یک سوال داشتم

در ویندوز 7 اگر بخواهیم تمام وقایعی که روی سیستم از تاریخ مشخصی تا مثلا امروز اتفاق افتاده را ببینیم، از کجا میتوان به این مطلب دست یافت؟
آیا راهی وجود دارد؟
فرض کنید اکانت اینترنت سیستمی -- شده حال می خواهیم ببینیم هکر به چه اطلاعاتی دست یافته است؟
ممنون

A M ! N
06-06-2012, 17:36
سلام
از دوستان صاحب فن یک سوال داشتم

در ویندوز 7 اگر بخواهیم تمام وقایعی که روی سیستم از تاریخ مشخصی تا مثلا امروز اتفاق افتاده را ببینیم، از کجا میتوان به این مطلب دست یافت؟
آیا راهی وجود دارد؟
فرض کنید اکانت اینترنت سیستمی -- شده حال می خواهیم ببینیم هکر به چه اطلاعاتی دست یافته است؟
ممنون

سلام

لوگهای سیستمی از زمان نصب سیستم عامل در بخش Event viewer نگه داری میشن

این لوگها ، به شما اتفاقات امنیتی ، مربوط به برنامه ها ، آپدیت ها ، شبکه ، سرویسها و ... رو میدن .

برای دسترسی به بخش Event viewer از منوی استارت داخل Search بنویسین : Event و گزینه ی Event Viewer میاد خودش.

البته اینکه یک هکر به چه اطلاعاتی دست پیدا کرده رو مسلما شما نمیتونید بفهمید.. هیچ رد پای خاصی به جا نمیمونه.

با آرزوی بهترینها..

jafarian
06-06-2012, 21:37
طبق شکل پایین با رفتن به قسمت مورد نظر میتونید متوجه بشین یا که از برنامه MyEventViewer استفاده کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mimi-mi
11-07-2012, 19:54
با سلام به همگی .روی سیستم من xp نصبه ولی وقتی میخوام 7نصب کنم ویندوز بوت میشه ولی در همون لحظه اول فقط صفحه ابی رو نشون میده و گیر میکنه(منظورم صفحه مرگ نیست). هاردم از نوعه ساتا .بایوس هم دستکاری نشده.راستی وقتی میخوام xpنصب کنم مشکلی نداره

jafarian
11-07-2012, 22:15
با سلام به همگی .روی سیستم من xp نصبه ولی وقتی میخوام 7نصب کنم ویندوز بوت میشه ولی در همون لحظه اول فقط صفحه ابی رو نشون میده و گیر میکنه(منظورم صفحه مرگ نیست). هاردم از نوعه ساتا .بایوس هم دستکاری نشده.راستی وقتی میخوام xpنصب کنم مشکلی نداره

برای رفع مشکلتون WinSetupFromUSB ازلینک پایین دانلود کنید ورژن بتای قبلش فلش فرمت کنید به سیستم وصل کنید بعد این برنامه رو اجرا کنید تیک گزینه دوم بزنید مسیرویندوز 7 که داخل دستگاه قراردادین بدین بعدشم روی دکمه GO کلیک کنید وقتی کارش تموم شد سیستم از طریق فلش بوت کنید برای نصب ویندوز اقدام کنید چون سرعت خوندن ویندوز از رو فلش خیلی بیشتره تا اینکه از طریق DVD بخواین نصب کنید.

panther99
12-07-2012, 00:58
1- خیلی از ویروسها شاید روش اثر نکنند ولی این حرف کاملا اشتباهه و ویروسهای جدید و قدیمی داریم که میتونند ویندوز رو در عرض چند ثانیه از بین ببرند.
ولی از نظر امنیت خیلی بالاست. امنیت از نظر نفوذ و هـک هستش.
نصب یک آنتی ویروس خیلی ضروریه.
2- هر سیستمی که رم 1 گیگابایت و یک کارت گرافیک با قابلیت اجرای DirectX 9 داشته باشه.
شما مشخصات سیستمتون رو بگنی تا بشه راحت تر گفت. چون روی هر سیستمی تقریبا نصب میشه. بستگی داره شما به چه کارایی راضی باشید.
3- باید کرک کنه.
تاپیک توی صفحه ی اول همین انجمن داریم که فقط مخصوص فعال سازی ویندوز 7 هستش.

دوست عزیز سیستم من برای تقریبا 7 سال پیشه . روی این که نصب نمیشه ؟؟؟؟؟ 1 گیگ رم دارم و گرافیکم هم dx9 رو ساپورت میکنه !! میشه ؟؟؟؟؟؟

A M ! N
12-07-2012, 01:07
دوست عزیز سیستم من برای تقریبا 7 سال پیشه . روی این که نصب نمیشه ؟؟؟؟؟ 1 گیگ رم دارم و گرافیکم هم dx9 رو ساپورت میکنه !! میشه ؟؟؟؟؟؟

سلام.

اگه CPU تون هم فرض بگیرم که 2.5 Celeron باشه ، یا بالاتر ، میتونی به راحتی ,windows 7 رو نصب کنی، دریغ هم نکن.

مدل دقیق کارت گرافیکتون رو هم بگین

با همین شرایط سرعتت از xp بیشتر هست، منتها ، یک سری حالتهای گرافیکی مث Transparency رو باید غیر فعال کنی

تا رم زیادی مصرف نشه ، برای بهبود کاکرد رم هم ، بهتره از Ready boost یا همون قابلیت استفاده ی از فلش مموری به جای

رم کامپیوتر استفاده کنی تقریبا سرعت رم رو تامین میکنه ، کاملا توسط خودم امتحان شده.

موفق باشی.

panther99
12-07-2012, 01:42
خب برای درایورهای مادربرد و گرافیک چه کنم ؟؟؟؟
گرافیکم FX 5200 . 128 مگابایت . دیگه میدونید که ماله کی میشه ؟؟؟؟؟؟؟ :31:

A M ! N
12-07-2012, 02:43
خب برای درایورهای مادربرد و گرافیک چه کنم ؟؟؟؟
گرافیکم FX 5200 . 128 مگابایت . دیگه میدونید که ماله کی میشه ؟؟؟؟؟؟؟ :31:

عزیز ، خب من دقیقا همین سیستم با همین گرافیک رو خونه دارم ، و خودم 4 تا ویندوز روی این سیستم نصب کردم.

درایور windows 7 برای این گرافیک موجود نیست اما درایور ویندوز ویستا روی ویندوز 7 به خوبی کار میکنه.

درایور های صدا ممکنه نیاز داشته باشی که اونم از Third-party فروانه میگیری و نصب میکنی ،

مشکلی نیست خیالت راحت :12:

ask_bl
12-07-2012, 08:52
سلام
بچه ها برای سوالاتون تاپیک جدید بزنین
ممنون

panther99
12-07-2012, 11:21
عزیز ، خب من دقیقا همین سیستم با همین گرافیک رو خونه دارم ، و خودم 4 تا ویندوز روی این سیستم نصب کردم.

درایور windows 7 برای این گرافیک موجود نیست اما درایور ویندوز ویستا روی ویندوز 7 به خوبی کار میکنه.

درایور های صدا ممکنه نیاز داشته باشی که اونم از Third-party فروانه میگیری و نصب میکنی ،

مشکلی نیست خیالت راحت :12:

کلا برای چیپ مادر برد و غیره مثل یو اس بی و ... چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟ مطمئنید که میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟ CPU سیستمم فول هست . 2.8 .
در مورد این Third-party هم توضیح یا لینکی چیزی بذارید . ممنون . فقط زود جواب بدید که انجام بدم !!! خیلی راغب شدم انجام بدم ببینیم میشه یا نه ؟؟!!!

A M ! N
12-07-2012, 11:40
کلا برای چیپ مادر برد و غیره مثل یو اس بی و ... چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟ مطمئنید که میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟ CPU سیستمم فول هست . 2.8 .
در مورد این Third-party هم توضیح یا لینکی چیزی بذارید . ممنون . فقط زود جواب بدید که انجام بدم !!! خیلی راغب شدم انجام بدم ببینیم میشه یا نه ؟؟!!!

بهتر بود تاپیک میزدین. اون درایورهایی مث CPU یا Chipset رو خود ویندوز 7 به صورت Built-IN داره نیازی بهشون نداری. CPU هم که خوبه دیگه.

درایور کارت صدا هم اگه مدل مادربورد و کارت صدارو برام پیام خصوصی کنی سعی میکنم برات پیدا کنم. برو نصب کن منتظر چیزی نباش همه

چیز ردیفه ، فقط ویندوز خوب نصب کن با آخرین آپدیت ها ، پیشنهاد من : Windows 7 Ultimate sp1 - July updates

موفق باشی.

m3hrdad.x
17-07-2012, 16:49
دوستان چند تا عکس میزارم ببینید مشکل هر عکس واسه چیه ! راه حلش چیه !؟
مربوط به اتصال به اینترنت هست
تو عکس مودم چرا چراغ اینترنت روشن شده ؟ تو عکس کانکشن مشکل از چیه
و در آخر اون علامت زرد رنگ که ویندوز میگه واسه dns هست رو چیکار کنم بره

jafarian
17-07-2012, 23:16
دوستان چند تا عکس میزارم ببینید مشکل هر عکس واسه چیه ! راه حلش چیه !؟
مربوط به اتصال به اینترنت هست
تو عکس مودم چرا چراغ اینترنت روشن شده ؟ تو عکس کانکشن مشکل از چیه
و در آخر اون علامت زرد رنگ که ویندوز میگه واسه dns هست رو چیکار کنم بره

اگرکانکشنی که با اون برای اتصال به اینترنت استفاده میکنید دیال آپ روش سایت مایکروسافت برین به اینصورت که به کنترل پنل برین بعدشم گزینه Network Connections انتخاب کنید اونجا روی گزینه dial-up networking connection کلیک راست گزینه properties انتخاب کنید تو صفحه ای که باز میشه به سربرگ Networking
بعدشم گزینه Settings انتخاب کنید اونجا چکمارک Negotiate multi-link for single link connections بردارین تایید کنید از نوع تست کنید.

ask_bl
18-07-2012, 09:59
برا سوالاتتون تاپیک جدید بزنید
بسته شد