PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ویندوز هفت با auto play

prong
11-03-2011, 08:41
سلام دوستان.ویندوز من autoplay اجرا نمیکنه.نه سی دی و نه دی وی دی.حتی فلش مموری هم به صورت اتو پلی نمیاره.میشه راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟؟؟
مرسی

ata.royalfalcon
11-03-2011, 13:32
سلام دوستان.ویندوز من autoplay اجرا نمیکنه.نه سی دی و نه دی وی دی.حتی فلش مموری هم به صورت اتو پلی نمیاره.میشه راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟؟؟
مرسی

سلام
ویندوزتون چی هست ؟؟ اگر ویندوزتون سون باشه در منوی استارت تایپ کنین autoplay و سپس برنامه ای اجرا میشود مثل عکس زیر که میتونین تنظیمات لازم را انجام دهید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

prong
11-03-2011, 15:23
این جا رو خودم قبلا رفته بودم.همه چی درسته ولی باز هم اتوران اجرا نمیشه.سیستم ویروس هم نداره و آنتی ویروس کاملا بروز هستش.از توی راهنمای ویندوز هم یه دستوری رو توی داس اجرا کردم که یادم نیست چی بود ولی جوابش این بود که این سرویس در حال حاضر در حال اجرا میباشد...

Microsoft Windows
11-03-2011, 15:34
احتمالا اگه با روش بالا درست نشد يه مقداري در رجيستري بر اثر بعضي از برنامه ها و ويروس ه بوجود اومدا که بايد پاکش کني.الا به pc دسترسي ندارم شب مسيرش رو مينويسم

prong
11-03-2011, 16:14
باشه مرسی.ولی فکر نکنم از ویروس باشه منeset smart security دارم که تا خرخره آپدیت شده...

Microsoft Windows
11-03-2011, 18:55
رجیستری رو باز کن: در سرچ ویندوز بنویس regedit اینتر کن رجیستری باز میشه برو به مسیر زیر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و اگه یه مقداربا نام NoDriveTypeAutoRun میبینی پاکش میکنی بعد اگه مشکل همچنان پابرجاست از edit گذینه ی find رو بزن توش بنویس NoDriveTypeAutoRun هر کجا که پیدا کردی پاکش میکنی

prong
11-03-2011, 19:58
ممنون مشکل حل شد.مرسی که کمک کردید...:11:

ali197675982657896
27-06-2011, 10:42
salam vali az man hanoz moshkele autorun dare

jafarian
27-06-2011, 13:45
salam vali az man hanoz moshkele autorun dare

شمااول به control panel برین بعدش گزینه AutoPlay انتخاب کنید بعدش روی گزینه Reset all defaults کلیک کنید بعدبرنامه خودتون داخل دستگاه بزارین ببینید پخش میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]