PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ناپدید شدن تم اصلی ویندوز 7

Boy Ka
10-03-2011, 22:26
سلام. من همین 30 دقیقه پیش با آنتی ویروس AVG سیستم رو اسکن کردم. بعد از پایان کار پیغام داد که باید سیستم ریستارت بشه و سیستم ریستارت شد. الان که دوباره اومدم تو ویندوز دیدم استایل ویندوز کلا عوض شده و شده عین ویندوز 98 !

بعد که میخوام برگردونم به حالت اولیه نمیشه. اینو ببینید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالت بیسیک وندوز غیرفعال شده و نمیتونم انتخابش کنم. چیکار باید بکنم تا فعال بشه؟

کلا سیستم یه طوری شده. بعضی از آیکون های دسکتاپ پاک شدن و کلا کوکی های مرورگرها هم پاک شدن. معلوم نیست این انتی ویروس چه بلایی سر سیستم اورده.

saeed774
10-03-2011, 22:34
از همون اول Avg به دلم نچسبیده و از شنیدنش هم حالم به هم میخوره:31:
شما در منوی استارت در قسمت جستجو عبارت Aero رو تایپ کن و از نتایج پیدا شده روی Find and fix problems.... کلیک کن و بعد مراحل رو طی کن....

Boy Ka
10-03-2011, 22:53
همینکارو کردم. تم اصلی برگشته ولی بک گراند سیاهه. هر والپیپری هم میخوام بزارم به عنوان بک گراند ارور میده. اینو چیکار کنم؟

---------- Post added at 10:53 PM ---------- Previous post was at 10:49 PM ----------

نوشته ها هم خیلی باریک شدن. مثلا تو انجمن من بزور میتونم نوشته ها رو بخونم. میشه نوشته ها رو یکم بولد تر کرد طوری که بشه خوندش؟

Boy Ka
10-03-2011, 23:02
خوب خوب خوب اقا سیستم درست شد. انتی ویروس رو پاک کردم سیستم برگشت سر حالت اولیه. دی.

4Charkh
10-03-2011, 23:03
سلام خدمت شما
من هم دو هفته پیش همین مشکل برام پیش اومد ، وفتی سایت معروف ماکروسافت بهم اخطاری نشون داد که نوشته بود آپدیت جدید اومده و وقتی دانلود شد حدود 71 مگابایت که نوشته بود سرویس پک 1 سون 32 بیتی اما بعد از ریستارت سیستم من هم همینطوری شده .
شما چه راهنمایی ای میکنید ؟

solvay59
23-06-2011, 15:32
منم همین مشکل را داشتم!! این یه ویروس نیست احیاناً؟ :9:

Amir Varasteh
23-06-2011, 15:59
اون که صفحه Background مشکی میشه واسه اینه که ویندوز شما از حالت Active خارج شده.

و راجع به اون مشکل اول ، بهتر از همه System Restore هستش.