PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با km player و power dvd

prong
10-03-2011, 19:22
سلام دوستان.من با پاور دی وی دی ورژن 10 مشکل دارم.مشکلم اینه که فیلمهای فول اچ دی با فرمت mkv رو نشون نمیده و فقط صداش رو پخش میکنه.
با km player هم این مشکلو دارم که زیر نویس فارسی رو قاطی پاطی نشون میده.میشه بگید چطوری میتونم درستشون کنم؟؟؟
مرسی

mehdi_halla
11-03-2011, 09:26
شما برای پخش MKV بهتره که مجموعه کدکKlite codec رو نصب کنین.و با نصب اون media player classic هم نصب میشه .که حالا میتونین یا با media player ویا باmedia player classic اونو اجرا کنین.powerdvd برا DVD خیلی عالیه نه برای فرمت های دیگه.(برا HD برنامه VLC media player هم عالیه).
در مورد km شما ابتدا تنظیمات Regional and language option در کنترل پنل برو.بعد تو تب سوم بالا (یعنی تب اول از راست) کلیک کن و کادری که باز میشه رو فارسی کن.
اگر درست نشد km رو باز کن و F2 رو بزن تا پنجره Preference باز بشه.حالا برو به Subtitle Processing و رو قسمت Font Style کلیک کن.حالا تو قسمت CharSet گزینه Arabic رو انخاب کن.

prong
11-03-2011, 12:21
شما برای پخش MKV بهتره که مجموعه کدکKlite codec رو نصب کنین.و با نصب اون media player classic هم نصب میشه .که حالا میتونین یا با media player ویا باmedia player classic اونو اجرا کنین.powerdvd برا DVD خیلی عالیه نه برای فرمت های دیگه.(برا HD برنامه VLC media player هم عالیه).
در مورد km شما ابتدا تنظیمات Regional and language option در کنترل پنل برو.بعد تو تب سوم بالا (یعنی تب اول از راست) کلیک کن و کادری که باز میشه رو فارسی کن.
اگر درست نشد km رو باز کن و F2 رو بزن تا پنجره Preference باز بشه.حالا برو به Subtitle Processing و رو قسمت Font Style کلیک کن.حالا تو قسمت CharSet گزینه Arabic رو انخاب کن.

km از اون راهی که گفتید درست نشد...راه دیگه دیگه ای نداره؟؟؟
پاور دی وی دی قبلا اچ دی اجرا میکرد...

Mohammad King
11-03-2011, 12:45
سلام

مباحث مربوط به انواع movie player و زیرنویس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ( 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
[معرفی و آموزش] The KMPlayer / پلیــری بــرای تمــامی فصــول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ( 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
اینجا رو هم بخونید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید