PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست بازی برای LG KP500

alimirzaee38
10-03-2011, 13:05
آقایون خواهش میکنم هرکی هرچی بازی واسه LG KP500 داره بزاره ترجیحا بدون کیبورد و fulltoch

Shino0oBi
05-06-2011, 11:18
چون تعداد بازیها زیاد بودن لینک صفحه رو بهتون میدم که به انتخاب خودتون بازی مورد نظرتون رو دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mamadloder
21-11-2012, 15:26
سلام به همگی
این سایتی که به شما معرفی می کنم فقط برای LG KP500 هست و دارای (widget , game foull touch & 240x400 , topmenu , keylock , ...) هست و خیلی چیز های دیگه همه درباره LG KP500 (مثل آموزس ساخت تم بدون دانش برنامه نویسی) :

theme-lg-kp500.mihanblog.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هر دوی سایت ها یکی هست

این سایت دارای آموزش فلش کردن KP500 هست که هر مشکلی توی گوشی رو حل می کنه

خوبیش اینه که هر روز آپدیت میشه

ALIREZA-PH
10-09-2013, 14:05
سلام به همگی
این سایتی که به شما معرفی می کنم فقط برای LG KP500 هست و دارای (widget , game foull touch & 240x400 , topmenu , keylock , ...) هست و خیلی چیز های دیگه همه درباره LG KP500 (مثل آموزس ساخت تم بدون دانش برنامه نویسی) :

theme-lg-kp500.mihanblog.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هر دوی سایت ها یکی هست

این سایت دارای آموزش فلش کردن KP500 هست که هر مشکلی توی گوشی رو حل می کنه

خوبیش اینه که هر روز آپدیت میشه

اره جون عمه ات هرروز اپدیت میشه
الان 1 ماهه که اپدیت نشده هرچی به نویسندش ایمیل می زنی جواب نمیده

ALIREZA-PH
11-09-2013, 14:32
داداش برو تو بخش جاوا،من چند تا بازی برات گذاشتم