PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در لود شدن Explorer.exe در ویندوز ویستا

sozuki7
10-03-2011, 10:36
سلام
یک لپ تاپ دارم دوتا ویندوز نصب کردم
برای ویندوز ویستا مشکل Explorer.exeپیش امد نمیگذاشت هیچی پوشه یا مای کامپیوتر باز کنی ریستارت کردم و از منوی اکس پی امدم این Explorer.exeکه در ویندوز ویستا بود پاک کردم الان ویندوز ویستا بالا میاد و فقط میگه اکسپلور اگزی میخواد
کسی نیست بهم اپلود بکنه ممنون میشم

ebicross
10-03-2011, 10:54
ویندوز ویستا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sozuki7
10-03-2011, 11:01
همون Explorer.exeیکی از کامپیوترش بهم اپلود کنه
فرقی نمیکنه ویستا یاسون
تو این درایو میشه
c/windows

ebicross
10-03-2011, 11:24
دوست عزیز Explorer هر ویندوز مربوط به خودشه. شما باید دقیقا ویندوز مورد نظرتون با Build خاص خودش رو پیدا کنید.
در ثانی شما میتونید با فرمان SFC /scannow در CMD و گذاشتن DVD ویندوز فایلهای پاک شده رو بازیابی کنید.
همچنین پوشه ی Sources در DVD ویندوز رو میتونید باز کنید و بعد فایل Install.wim رو با یک نرم افزار مثل 7Zip باز کنید و بعد پوشه های اصلی رو میبینید که میتونید به مسیر ویندوز برید و فایلهای مورد نظر رو از توش استخراج کنید.

sozuki7
10-03-2011, 14:39
دوست عزیز Explorer هر ویندوز مربوط به خودشه. شما باید دقیقا ویندوز مورد نظرتون با Build خاص خودش رو پیدا کنید.
در ثانی شما میتونید با فرمان SFC /scannow در CMD و گذاشتن DVD ویندوز فایلهای پاک شده رو بازیابی کنید.
همچنین پوشه ی Sources در DVD ویندوز رو میتونید باز کنید و بعد فایل Install.wim رو با یک نرم افزار مثل 7Zip باز کنید و بعد پوشه های اصلی رو میبینید که میتونید به مسیر ویندوز برید و فایلهای مورد نظر رو از توش استخراج کنید.
sory aslan ejazeh namideh chizi baz konam
kasi expolrer vista nadareh baram upload konehh

Dew Drop
10-03-2011, 21:25
سلام
همین روشی که ebicross عزیز گفتن رو از داخل xp انجام بدید,لازم نیست این کار رو از داخل ویستا انجام بدید
از داخل xp محتویات دی وی دی ویستا رو باز کنید و پوشه explorer رو تو درایو ویستا کپی کنید.
در ضمن repair یا restore رو هم امتحان کردید؟