PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل شناساندن کارت گرافیک Acer4741g

majid_cat
09-03-2011, 23:21
سلام.
من درایور کارت گرافیکش(geforce 420m) رو دانلود و نصب کردم.بدون مشکل نصب شد.اما تو device manager در قسمت display adapter دوتا کارت گرافیک هست ، یکیش همین جی فورسه و اون یکی همونیه که خود ویندوز شناخته.
بازی ها (مثلا need 4 speed) جی فورس رو نمی شناسن و با همین درایور قبلی کار می کنن.و ویندوز7 هم امتیاز ضعیف 4 رو به کارت گرافیک می ده که نشان از نصب نشدن کارت گرافیک داره.چه کنم؟

lida
10-03-2011, 06:28
2 تا vga داره باید intel hd رو از رو dvdدرایورا نصب کنی

majid_cat
10-03-2011, 17:40
ممنون به خاطر جوابی که دادید.چون ویندوز 7 نصب کردم مجبور شدم درایورش رو دانلود کنم.رزولوشن دسکتاپ درست شده و دکمه های کم و زیاد کردن نور کار می کنه اما باز هم بازی need 4 speed کارت گرافیک اینتل رو می شناسه و کارت گرافیک جی فورس رو نمی شناسه!در حالی که هر دو کامل نصب شدن. وقتی می رم تو بازی فیفا رو صفحه این نوشته -- می شه:
optimous demonstration
Nvidia confidential
Not for release or Distribution

مشکل از درایور کارت گرافیک جی فورسه؟

lida
11-03-2011, 16:55
دقییق یادم نیست یه برنامه به اسم phyzx اونو نصب کنی احتمالا حله

majid_cat
11-03-2011, 17:57
منظورتون physx هست؟ نصبش می کنم.ممنون.راستی کسی با 4741g یا لپ تاپ acer 5742g تونسته بازی need 4 speed got pursuit رو درست اجرا کنه؟ من تو 5742g که کارت گرافیک قدرتمند 540m داره نتونستم درست اجرا کنم و فقط خود ماشین رو درست نشون می ده.محیط رو تیره لود می کنه.دلیلش نرم افزاریه یا لپتاپ کشش نداره؟

majid_cat
11-03-2011, 19:45
نصبش کردم ولی باز هم درست نشد.حتی تو نمایش فیلم ها با مدیا پلیر این پیغام ظاهر می شه

morteza188
14-03-2011, 09:48
سلام.
من درایور کارت گرافیکش(geforce 420m) رو دانلود و نصب کردم.بدون مشکل نصب شد.اما تو device manager در قسمت display adapter دوتا کارت گرافیک هست ، یکیش همین جی فورسه و اون یکی همونیه که خود ویندوز شناخته.
بازی ها (مثلا need 4 speed) جی فورس رو نمی شناسن و با همین درایور قبلی کار می کنن.و ویندوز7 هم امتیاز ضعیف 4 رو به کارت گرافیک می ده که نشان از نصب نشدن کارت گرافیک داره.چه کنم؟

باسلام.
منم مشکل شمارو دارم. فروشنده اظهار میکنه هرموقع نیاز باشه ویندوز اتوماتیک بین این دو گرافیک سوییچ میکنه!!!
ولی ما که سوییچی نه از سوی ویندوز، نه از سوی دستگاه، نه از سوی .... ندیدیم!
مدل گراف من Nvidia GeForce GT 420M 1GB می باشد.
دوستان راهنمایی بفرماییند ممنون میشویم

majid_cat
14-03-2011, 14:58
باسلام.
منم مشکل شمارو دارم. فروشنده اظهار میکنه هرموقع نیاز باشه ویندوز اتوماتیک بین این دو گرافیک سوییچ میکنه!!!
ولی ما که سوییچی نه از سوی ویندوز، نه از سوی دستگاه، نه از سوی .... ندیدیم!
مدل گراف من Nvidia GeForce GT 420M 1GB می باشد.
دوستان راهنمایی بفرماییند ممنون میشویم
سویچ کردنش که مشکلی نداره.از تو کنترل پنل ، ان ویدیا کنترل پنل رو اجرا کن و سویچش کن.ولی اون نوشته لعنتی پاک نمی شه!

majid_cat
14-03-2011, 19:26
من یه روش تو1 سایت خارجی دیدم که باهاش 2 تا فایل Dll مال درایور ان ویدیا رو ویرایش می کنیم و بعد این نوشته (به قول اونا overlay ) پاک می شه.امامتاسفانه رو کیفیت بازی تاثیر منفی می زاره . مثلا تو nfs باعث کند شدن بازی شد.

*عیسی*
15-03-2011, 17:54
ممنون به خاطر جوابی که دادید.چون ویندوز 7 نصب کردم مجبور شدم درایورش رو دانلود کنم.رزولوشن دسکتاپ درست شده و دکمه های کم و زیاد کردن نور کار می کنه اما باز هم بازی need 4 speed کارت گرافیک اینتل رو می شناسه و کارت گرافیک جی فورس رو نمی شناسه!در حالی که هر دو کامل نصب شدن. وقتی می رم تو بازی فیفا رو صفحه این نوشته -- می شه:
optimous demonstration
Nvidia confidential
Not for release or Distribution

مشکل از درایور کارت گرافیک جی فورسه؟

بفرمایید،حل مشکل شما ، بدون تغییر کیفیت بازی ها در این تاپیک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تانش دوست
09-08-2011, 11:03
سلام
راهی برای نسب گرافیک nvidia 540m برای لپ تاپ acer5742 g در ویندوز سون و xp می خوام در صورت امکان

Mohammad_es66
09-08-2011, 12:34
سلام
راهی برای نسب گرافیک nvidia 540m برای لپ تاپ acer5742 g در ویندوز سون و xp می خوام در صورت امکان

lامکان داره مشکلتون رو واضحتر بگید .درایور ندارید یا نمیدونید چه طوری نصب کنید؟؟!!!!