PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : drwtsn.exe

juliosezar
09-03-2011, 18:42
با عرض سلام و خسته نباشید
جدیداً با خرید یه دستگاه ----- با استفاده از فلش فایل های تصویری با فرمت mpg ضبط میکنم ولی وقتی به کامپیوترم منتقلشون میکنم،موقع باز کردن پوشه ای که فایل تصویری توش هست چه روی فلش و چه بعد از کپی کردن اون روی هارد کامپیوترم ،ویندوز error میده و چند ثانیه بعد صفحه قفل میکنه. یه اروری به اسم drwtsn.exe میاد که تا حالا ندیدمش.آنتی ویروسم هم norton360 هست که هفته ی پیش آپدیتش کردم.
به نظر شما ویروسی چیزیه؟لطفاً منو راهنمایی کنید.
MER30

Macushla
09-03-2011, 19:01
شاید ارور و هنگ کردن سیستم به بزرگ بودن حجم فایل ها مربوط بشه .
ولی drwtsn یه برنامه است برای عیب یابی و گزارش مشکلات نرم افزاری که به خود ویندوز مربوط میشه و ویروس نیست ، از این نظر خیالت راحت باشه .

juliosezar
09-03-2011, 19:22
شاید ارور و هنگ کردن سیستم به بزرگ بودن حجم فایل ها مربوط بشه .
ولی drwtsn یه برنامه است برای عیب یابی و گزارش مشکلات نرم افزاری که به خود ویندوز مربوط میشه و ویروس نیست ، از این نظر خیالت راحت باشه .

10 سال بیشتره که با ویندوز سروکار دارم ولی همچین اروری ندیدم،
حجم فایلم چه 2 مگ باشه چه 2 گیگ همین مشکل پیش میآد.راهی هست که این drwtsn رو غیر فعال کنم؟به نظرتون ویندوز رو عوض کنم مشکل برطرف میشه؟

Masоud
10-03-2011, 01:20
سلام

عجیبه باهاش برخورد نکردید تو این مدت !

برای غیرفعال کردنش در Run عبارت drwtsn32 رو بنویسید و اینتر بزنید.

در پنجره ای که باز میشه در قسمت Options تیک تمام گزینه ها رو بردارید و پنجره رو OK کنید.

یه نحوه ی دیگه شم در لینک زیر توضیح داده شده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید :40:

you_veh
10-03-2011, 12:06
منم به این مشکل برخوردم. اگه ctrl+alt +del رو با هم بزنی میبینی حدود 300 تا از این فایل اجرا میشه و فضایه زیادی از رمو اشغال میکنه. به نظر من این یک ویروسه.من symantec endpoint رو آپدیت کردم تونست بشناسش.ولی این ویروس همه هاردو آلوده میکنه و خیلی خطرناکه.