PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلاهبرداری شرکت سپیدان !!!

spacoir
08-03-2011, 14:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام، امروز یک شرکت اینترنتی با منزل ما تماس گرفت بعد وقتی از منزل به من جریان رو گفتن شماره اونها رو گرفتم (4426299) باهاشون تماس گرفتم می گفتن در قرعه کشی مخابرات شماره شما برنده شده 30000 تومان اینترنت رایگان شده فقط پیک 4300 تومان هست من هم نام شرکت رو از شون پرسیدم و گفتم بهتون خبر می دم

بعد با مخابرات محل و بعد با 190 صحبت کردم گفتن همچین قرعه کشی ما نداشتیم

بعد با سازمان تنظیم مقررات صحبت کردم ( شماره 88112979 ) اونها هم تاکید داشتن شرکت سپیدان نامه لغو کارشون زده شده و تا چند روز آینده از فعالیتشون جلوگیری میشه )
با شرکت سپیدان تماس گرفتم و گفتم که این هدیه !! رو لغو کنید وقتی دلیلش رو پرسیدن من هم براش توضیح دادم و بعد با پررویی و با لحن بد گفت که اصلا ما اشتباهی شماره شما رو برنده اعلام کردیم و اصلا نباید تماس میگرفتیم و ... بعد قطع کرد.

دوستان قبل از قبول هر نوع سفارش تلفنی اعم از هدیه و یا خرید یکم تحقیق کنید چون این نوع شرکت ها زیادن بحث 4300 نیست چون برای هر یک از ما رقمی نیست ولی در مجموع برای اونها رقم قابل توجهی میشه !!!

mmiladd
08-03-2011, 20:39
ممنون بايت اطلاع رساني و تذكرتون..

jem
19-04-2011, 12:59
ضمن تشکر
متاسفانه همین بلا توسط این کلاه بردارها ( سپیدان) در غیابم برای خانوده ام افتاد . خیلی کثیف هستند و بدتر اینکه اینها بخوبی از ضعف قانون بهره میبرنند و هیچکس هم تو این کشور جواب گو نیست . فعلا که دوره ارضال اوباش سکه است .

1navid
19-04-2011, 13:18
به منم زیاد زنگ زدند کلاه برداری نیست یه روش برای فروش کارتاشونه چون مشتری کم دارند واقعا هم اون مدتی رو که می گند خدمات ارائه میدند ولی اشتباهشون همینه که با دروغ
به من دو دفعه زنگ زدند منم همون اولش گفتم adsl دارم خودشون قطع کردند

ihnd4
26-04-2011, 18:11
به منم زیاد زنگ زدند کلاه برداری نیست یه روش برای فروش کارتاشونه چون مشتری کم دارند واقعا هم اون مدتی رو که می گند خدمات ارائه میدند ولی اشتباهشون همینه که با دروغ
به من دو دفعه زنگ زدند منم همون اولش گفتم adsl دارم خودشون قطع کردند
درسته که یک روشه، ولی روش زشتیه و کمتر از کلاه برداری و دروغ نیست.
توی بعضی از شبکه ها هم یک اس ام اس به شماره زیر نویس که بفرستی بهت زنگ میزنن میگن فلان کالا را برنده شدی، اول مالیات اون را به مبلغ فلان مقدار به فلان حساب بریز بعد ما برات با پیک کالا را میاریم.
در واقع همه اینها شده گدایی کردن مشتری.
مثل علف هم زیاد شدن.