PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل hidden files بعد از ويروسي شدن flash drive

mkh12
08-03-2011, 12:56
با سلام
من کول دیسکم رو به یه کامپیوتر وصل کردم. ویروسی بهش منتقل شد که تمامی فولدرهام hidden کرد و برای همشون توی کول دیسکم یه shortcut ساخت. ويروس رو كشتم. شورتکات ها رو پاک کردم و از توی folder option قابلیت نمایش hidden files رو فعال کردم ولی چیزی مشاهده نشد. قابلیت مشاهده system files رو هم فعال کردم و تمامی فولدرهام برگشتن البته به صورت hidden. از طریق properties هم نمیشه تیک hidden رو برداشت . اصلا غیر فعال هست. قبلا هم همین مشکل برام پیش اومده بود و با نوشتن یه فایل txt و بعد تغییر پسوند به bat و drag & drop کردن فولدر های hidden روی اون فایل BAT فولدری که قبلا نمیشد از حالت HIDDEN خارجش کرد به حالت عادی برمی گشت.
يه راه ديگه هم هست كه از طريق رجيستري و تغيير يك value از 0 به 1 امكان پذيره. من دنبال فايل batch مي گردم نه دستور رجيستري.
حالا سوال من از شما:
من یادم نیست که توی او فایل txt چه دستوری می نوشتم.:41: فقط میخوام اون دستور رو برام بزارید.:10:

ممنون

Ahmad24
08-03-2011, 14:52
فایل bat با محتویات زیر را در دسکتاپ ایجاد و دابل کلیک کنید.فقط X: را با درایو واقعی جایگزین کنید.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mkh12
14-03-2011, 13:17
ممنون از راه حل شما ولي كسي دقيقا ميدونه كه چطوري اون فايل bat رو كه در پست اول توضيح دادم مي سازن. اين فايلي كه در پست 2 نوشته شده اوني نيست كه من استفاده ميكردم.

pandora tomorro
14-03-2011, 16:44
منم دقیقا همین مشکل رو دارم !!
این روش اسونه مشکلیم نداره ولی یه بدیش اینه باید یکی یکی بشینی فولدرها رو درست کنی! من خودم هارد 1 ترام این طوری شده و کلی فولدر توشه واقعا حسش نیست بشینی یکی یکی از هیدن درش بیاری!!!
راهی نیست که یهو کله یه درایو رو باهم درست کرد؟!

saeed774
14-03-2011, 20:21
این برنامه رو دانلود کن تا به راست کلیک اضاف بشه ، باهاش میتونی خیلی کارا در مورد attrib انجام بدی.

Attribute Changer

pandora tomorro
14-03-2011, 22:16
یه دنیا ممنون اقا !!
دقیقا همچین چیزی رو میخواستم :19: سلکت آل و...! :40:

Masоud
15-03-2011, 00:46
سلام

توسط نرم افزار Kavo Killer و با فشردن یک دکمه مشکل براحتی حل میشه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید :40:

mkh12
17-03-2011, 15:09
سلام

توسط نرم افزار Kavo Killer و با فشردن یک دکمه مشکل براحتی حل میشه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزيز اين برنامه روي سيستم من اجرا شد ولي زبان برنامه درهم و قاطيه. چجوري انگليسيش كنم؟؟؟؟

Masоud
17-03-2011, 21:26
دوست عزيز اين برنامه روي سيستم من اجرا شد ولي زبان برنامه درهم و قاطيه. چجوري انگليسيش كنم؟؟؟؟
سلام

زبان برنامه همینطوره . شما کافیه فقط روی عکس خرس پاندای موجود در برنامه کلیک کنید تا مشکل حل بشه.

Aloneman2005
17-05-2011, 10:00
آخه چرا راه حل نمی دونید می گید راهی نیست نه بابا با همون attrib می شه یه دفعه تمام فولدر ها رو درست کرد
Attrib -s -h /D /S
/d و /s باعث می شن تمامی فولدر ها درست بشن