PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب کارت گرافیک لپ تاپ hp g62-b55se

30yavash
08-03-2011, 12:09
سلام
من به تازگی یک لپ تاپ مدل hp g62-b55se خریداری نموده ام. از سایت hp بخش آسیای میانه درایورهای ویندوز سون 64 بیتی را دانلود نموده و نصب کردم.
در مشخصات این لپ تاب موجود در لینک زیر ، نوشته شده که دارای کارت گرافیک ATI 5470 سوییچیبل است (switchable) . در سایت درایورهایش نیز درایور کارت گرافیک اینتل موجود است.
ولی تا کنون من نتوانسته ام گرافیک اینتل را که باید موقع رفتن به حالت باتری ، تغییر کند یا به صورت دستی سوییچ را انجام دهیم ، فعال کنم.
ممنون می شوم راهنمایی فرمایید.ضمنا در تنظیمات بایوس هم نگاه کردم ولی گزینه ای برای فعال کردن کارت گرفیک آن برد نبود.(کلا گزینه ای برای کارت گرافیک وجود نداشت)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

asa2000
09-03-2011, 00:15
من هم همين مشكل بعلاوه كار نكردن بلوتوث و كم و زياد نمودن نور صفحه رو دارم .

a_a6599
09-03-2011, 20:45
با سلام
دوست عزيز من هم مشكل گرافيك رو دارم يعني نمي توانم سوييچ را انجام دهم و اصلا اينتل نصب نيست ولي براي رفع مشكل بلوتوث و نور صفحه توجه كنيد :
1- ابتدا درايور ATI را نصب كنيد. ( بسته به نوع ويندوز 32 يا 64 بيت)
2- بقيه درايورها را از لينك زير دريافت كرده و نصب كنيد . ضمنا نسخه هاي قديمي تر درايورها ، معمولا جوابگو تر از نسخه هاي جديد هستند. زيرا معمولا بايوس لپ تاپ ها ، بايوس قديمي است ( براي اين مدل معمولا F35 است)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اميدوارم مشكل شما در اين بخش حل شود .
من شنيدم كه مشكل كارت گرافيك اينتل در G62 معمول است و به صورت دستي قابل حل است ، اگر كسي ميدونه كه چه تغييراتي بايد انجام داد ، ممنون مي شوم.

a_a6599
13-03-2011, 01:00
یعنی کسی نیست به ما کمک کند!!!!!

rabin6600
21-03-2011, 22:05
سلام من تمام درایورارو دارم hp g62 دارم اما با این که بلوتوث رو شناخته اما کار نمیکنه

a_a6599
24-03-2011, 00:07
سلام
شما کارت گرافیک اینتل رو هم شناخته ؟؟
ضمنا ادامه مدل g62 را بنویسید.
اگر همان g62-b55se باشد من می توانم راهنمایی شما کنم. ولی سوال اول رو جواب بدید ممنون می شوم

hamoon64
24-03-2011, 17:03
سلام
من به تازگی یک لپ تاپ مدل hp g62-b55se خریداری نموده ام. از سایت hp بخش آسیای میانه درایورهای ویندوز سون 64 بیتی را دانلود نموده و نصب کردم.
در مشخصات این لپ تاب موجود در لینک زیر ، نوشته شده که دارای کارت گرافیک ATI 5470 سوییچیبل است (switchable) . در سایت درایورهایش نیز درایور کارت گرافیک اینتل موجود است.
ولی تا کنون من نتوانسته ام گرافیک اینتل را که باید موقع رفتن به حالت باتری ، تغییر کند یا به صورت دستی سوییچ را انجام دهیم ، فعال کنم.
ممنون می شوم راهنمایی فرمایید.ضمنا در تنظیمات بایوس هم نگاه کردم ولی گزینه ای برای فعال کردن کارت گرفیک آن برد نبود.(کلا گزینه ای برای کارت گرافیک وجود نداشت)

من هم به تازگی g62 گرفتم اما B54se .همه چیش کار میکنه خیلی عالی.اما کارت گرافیک ATI 5470 swichable رو تازه دیدم و دقیقا هم نمی دونم برای چیه.هر چی هست بذای من فعال نیست. درایورش هم نصبه.فقط به دوستان توصیه می کنم حتما ویندوز 64 بیت نصب کنن!

teknosys
24-03-2011, 18:25
سلام

اگر شما لینوکس رو حذف و ویندوز 7 دارید و لپ تاپتون با توجه به لیست قطعاتش دو تا کارت گرافیک داره و میخواین Switch بین این دو رو خودتون تنظیم کنید به چندتا نرم افزار جانبی احتیاج دارین.

ولی اول در مورد این Option توضیحی میدم. شما وقتی از باتری دستگاه استفاده می کنین سیستم (اگر نرم افزارها و درایورهای مربوط به این Option نصب باشن ) به صورت اتوماتیک گرافیک اینتل رو انتخاب میکنه تا انرژی باتری هدر نره و وقتی از برق شهری استفاده میکنین از گرافیک AMD استفاده میکنه که موجی بازده گرافیکیه بیشتره سیستم میشه.

بعد از اینکه درایور هر دو گرافیک رو نصب کردید برنامه HP Help & Support Assitant رو نصب کنید.

آخرین ورژنش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از نصب این نرم افزار اونو باز کنید و بر روی دکمه Start TunUp کلیک کنید تا نرم افزار ATI Catalyst رو که برای مدل گرافیک AMD شما هست پیدا و دانلود کنه. البته این نرم افزار برای تمام قطعات و بایوس درایور و نرم افزار های لازم و آپدیت رو دانلود میکنه. از لیست انتخاب کنید که کدوم رو دانلود کنه.

بعد از اینکه نرم افزار ATI Catalyst رو دانلود و نصب کردین به منوی استارت برین و توی کادر سرچ CCC رو تایپ کنید.

از نتایج داده شده CCC- Advanced رو انتخاب کنید تا وارد ATI Catalyst Control Center بشین.

در بالای پنجره از کشوی گرافیک Switchable Graphics رو انتخاب کنید .

اگر میخواین که دستگاه همیشه (چه در حالت استفاده از برق شهری چه از باتری) از گرافیک AMD استفاده کنه تیک گزینه Automatically select power-saving GPU when on battey رو بردارید.

نکته : غیر فعال کردن این گزینه باعث کم شدن عمر شارژ باتری هنگام استفاده از اون خواهد شد.

بعد از برداشتن تیک روی هر گرافیکی که میخواین ازش استفاده کنین کلیل کنین تا همیشه از اون گرافیک برای تغذیه سیستم استفاده بشه.

موفق باشین.

a_a6599
25-03-2011, 00:21
سلام
دوست عزیز من هم ساکن بوشهر هستم. من کاری رو که گفتی انجام دادم ولی برنامه کریستال رو جهت آپدیت پیدا نکرد . نسخه ای از کریستال هم که دارم گزینه سوییچ رو ندارد . ممنون می شوم جستجو فرمایید ، آیا لپ تاپ من این قابلیت رو دارد یا نه؟
مدل کامل لپ تاپ hp G62-b55se
ممنون از لطف شما

hoseinhomayoni
25-03-2011, 23:20
سلام
منم این کارارو کردم ولی فیلمامو شطرنجی نشون میده
په کنم؟

teknosys
26-03-2011, 00:53
سلام
دوست عزیز من هم ساکن بوشهر هستم. من کاری رو که گفتی انجام دادم ولی برنامه کریستال رو جهت آپدیت پیدا نکرد . نسخه ای از کریستال هم که دارم گزینه سوییچ رو ندارد . ممنون می شوم جستجو فرمایید ، آیا لپ تاپ من این قابلیت رو دارد یا نه؟
مدل کامل لپ تاپ hp G62-b55se
ممنون از لطف شما

سلام هم استانی!!!

دستگاه شما Swichbale هست. از خود برنامه برای آپدیتش استفاده کنید تا آپدیت بشه. بالا سمت راست پنجره گزینه Option . اگه نبود روی علامت سوال Help کلیک کنید و توضیحیت آپدیت رو بخونید.

موفق باشین.

---------- Post added at 01:53 AM ---------- Previous post was at 01:50 AM ----------

سلام
منم این کارارو کردم ولی فیلمامو شطرنجی نشون میده
په کنم؟

سلام

توی کدوم حالت شطرنجی نشون میده ؟

فرمت فیلم شما چیه؟

از چه نرم افزاری استفاده می کنید برای تماشا؟

موفق باشین.

a_a6599
27-03-2011, 12:51
سلام . دوست عزیز من نسخه جدید را از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دریافت کردم و نصب نمودم ولی گزینه ای برای سوییچ نمایان نشد. مطمئن هستید این قابلیت برای ویندوز انجام می گیرد شاید این امکان در این لپ تاپ فقط برای لینوکس صورت پذیرد.

teknosys
27-03-2011, 16:21
سلام

این قابلیت کاری به سیستم عامل نصب شده نداره. شما درایورهای اینتل و ATI رو مطمئنید که نصب شده دارید؟

اگر نصب هستند از کجا دانلود و نصب کردید؟

موفق باشین.

a_a6599
28-03-2011, 01:05
سلام
بله درایور ها رو از سایت زیر دریافت و نصب کردم . همه رو هم نصب کردم. ولی اینتل رو نشناخته. اصلا در لیست کارت گرافیک ها در device manager هم نیست.

من درایورهای ویندوز سون 64 بیتی رو دانلود و نصب کردم. درایور کارت گرافیک هم اینتل و هم Ati نصب شده است. ولی موقع نصب کارت گرافیک اینتل متوجه شدم که فقط قابلیت turboo boost رو نصب می کنه و اصلا پیغامی مبنی بر نصب کارت گرافیک اینتل نمی دهد مثل اینکه اصلا گرافیک اینتلی وجود ندارد.

a_a6599
28-03-2011, 01:05
سلام
دوست عزیز بوشهری من
خبری از شما نیست. فکر کنم رفتی تعطیلات. راه حل جدیدی به ذهن شما نرسید؟

sharkmil65
07-04-2011, 14:41
دوستان اگر از ویندوز 7 64bit استفاده میکنید. به این آدرس برین. یک فایل یک مگابایتی برای دانلود هست. بعد از دانلود و اجرای این فایل، برنامه یک آپدیت 90 مکابایتی رو دانلود میکنه و بعد از نصب اون برنامه، مشکل گرافیکتون حل میشه!

کسی میدونه درایور مانیتور hp g62-b55se چطوری نصب میشه؟

ase
14-04-2011, 10:14
dustane aziz bande aslan nemitunam catalyst ro nasb konam. aslan 2ta gerafic ha ro ham nemishnase. chekar bayad bokonam?

man_mana
14-04-2011, 19:21
سلام
من hp g 62 b53 se دارم اصلاگرافيكش و نميشناسه
ممنون ميشم كسي بم كمك كنه
اصلا سوييچ هم نميخام
درايورش رو نميشناسه

man_mana
14-04-2011, 19:45
سلام

اگر شما لینوکس رو حذف و ویندوز 7 دارید و لپ تاپتون با توجه به لیست قطعاتش دو تا کارت گرافیک داره و میخواین Switch بین این دو رو خودتون تنظیم کنید به چندتا نرم افزار جانبی احتیاج دارین.

ولی اول در مورد این Option توضیحی میدم. شما وقتی از باتری دستگاه استفاده می کنین سیستم (اگر نرم افزارها و درایورهای مربوط به این Option نصب باشن ) به صورت اتوماتیک گرافیک اینتل رو انتخاب میکنه تا انرژی باتری هدر نره و وقتی از برق شهری استفاده میکنین از گرافیک AMD استفاده میکنه که موجی بازده گرافیکیه بیشتره سیستم میشه.

بعد از اینکه درایور هر دو گرافیک رو نصب کردید برنامه HP Help & Support Assitant رو نصب کنید.

آخرین ورژنش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از نصب این نرم افزار اونو باز کنید و بر روی دکمه Start TunUp کلیک کنید تا نرم افزار ATI Catalyst رو که برای مدل گرافیک AMD شما هست پیدا و دانلود کنه. البته این نرم افزار برای تمام قطعات و بایوس درایور و نرم افزار های لازم و آپدیت رو دانلود میکنه. از لیست انتخاب کنید که کدوم رو دانلود کنه.

بعد از اینکه نرم افزار ATI Catalyst رو دانلود و نصب کردین به منوی استارت برین و توی کادر سرچ CCC رو تایپ کنید.

از نتایج داده شده CCC- Advanced رو انتخاب کنید تا وارد ATI Catalyst Control Center بشین.

اگر میخواین که دستگاه همیشه (چه در حالت استفاده از برق شهری چه از باتری) از گرافیک AMD استفاده کنه تیک گزینه Automatically select power-saving GPU when on battey رو بردارید.

نکته : غیر فعال کردن این گزینه باعث کم شدن عمر شارژ باتری هنگام استفاده از اون خواهد شد.

بعد از برداشتن تیک روی هر گرافیکی که میخواین ازش استفاده کنین کلیل کنین تا همیشه از اون گرافیک برای تغذیه سیستم استفاده بشه.

موفق باشین.

سلام
من hp g62 b53se دارم اصلا گرافيك و نميشناسه
لطفا راهنمايي كنيد

teknosys
14-04-2011, 22:47
سلام
من hp g62 b53se دارم اصلا گرافيك و نميشناسه
لطفا راهنمايي كنيد

سلام دوست عزیز.

من متوجه نمیشم چرا شما و بقیه دوستان هنوز طریقه صحیح طرح مسئلتون رو نمی دونید. البته منظور فقط شما نیستید. همونطور که گفتم خیلی از دوستان اینقدر نحوه سوال کردنشون ضعیفه که اگه کسی راه حل رو بلد هم باشه ، این قدر سئوال تو ذهنش میاد که ترجیح میده جواب نده. چون مجهولات زیادن و هر راهی که بخواد جواب بده میبینه به یه قسمتی بستگی داره که توی صورت مسئله مطرح نشده. اگه یه نگاه با تایپیک ها بندازین یکی سوال می کنه ، توی 10 پست اول کسی که می خواد جواب بده مجبوره هی جزئیات بیشتری بپرسه و باز ناقص جواب بگیره.

مثلا در مورد همین سوال شما. یه نقل قول میزنید به اندازه یه برگ A4 ولی سوالتون رو توی یع خط مینوسین و بعد توقع پاسخ سریع هم دارین حتما!!

اشکالاتی که سوال شما داره مثلا :

1.منظور شما ازکارت گرافیک کودومه؟ اینتل یا ATI . نقل قولی که زدین مال خاصیت Switchable هست نه مشکل نشناختن گرافیک.

2. تعیین نکردید ویندوزتون چیه؟ ویندوز مادره؟ ویندوزیه که خودتون عوض کردین؟ اگه عوض کردین چه نوع ویندوزیه؟ 64 بیته یا 32 بیت؟

3. تعیین نکردین از کجا می دونید نشناخته ؟یا بهتره بگیم چه چیزی توی دستگاه شما اتفاق افتاده که متوجه شدین این مشکل مال گرافیکه و یا این مشکل یعنی نشناختن گرافیک!!

ما دو نوع نشناختن مثلا گرافیک داریم. ممکنه Standard نصب بشه که بیشتر مواقع موقع تعویض ویندوز هست. یا ممکنه علامت سئوال زرد کنار گرافیک گذاشته باشه که هم به مادر بودن یا نبودن ویندوز بستگی داره و هم به کار یا کارهاییکه قبل از این اتفاق انجام شده و بعد شما متوجه شناخته نشدن گرافیک شدین.

4. یه جمله هم از ارور احتمالی که میده و یا عکس از اون قسمتی که از اونجا متوجه مشکل شدین رو نذاشتین که بشه وضعیت سیستم رو تجسم کرد.

حالا انصافا اگه شما با این همه مجهولات برخورد می کردین حوصلتون میشد که پاسخ بدین؟ اگه حوصله هم داشتید ، ریسک می کردین که جواب یه مسئله با این همه قسمت نامفهوم رو بدین. یعنی زخمت بکشید 50 خط بنویسین و 10 تا عکس از این ور و اونور لینک بدین به اینجا ، آخرسر یک جمله بنویسه ویندوز من 32 بیته نه 64 بیت!! هیچی دیگه هرچی زحمت کشیدین به باد میره.

اگه من جایه شما بودم اینطوری مطرح می کردم:

من یه لپ تاپ HP G-62se با ویندوز 7 64 بیت دارم که اورجینال هست. الان کارت گرافیک ATI رو توی قسمت Device Manager دیدم کنارش یه علامت زرد گذاشته بود. اینم عکسش:

جدیدا یه نرم افزار UNinstaller نصب کردم که چندتا نرم افزار اضافی رو پاک کنم. بعد از پاک کردن نرم افزارها اینطوری شد. نرم افزارهاییکه پاک کردم اسمشون: xxxx و xxxxx و xxxx بودن. ممکنه به خاطر این کار باشه؟
حالا باید چیکار کنم؟

به این میگن سئوال. کسی که میخواد جواب بده با خداقل مجهولات سروکار داره. فوقش یک یا دونکته رو بخواد بدونه ، که اینجوری به ریسکش میارزه وقت بزاره و سئوال رو جواب بده.

موفق باشین.

ase
16-04-2011, 08:13
برای اینکه کارت گرافیکتون رو ویندوز بشناسه باید از راهی که sharkmil در بالا فرمودن استفاده کنید.

man_mana
16-04-2011, 12:48
سلام دوست عزیز.

موفق باشین.
سلام
خیلی ممنون از وقتی که گذاشتی
من ویندوز 7 و32 بیت نصب کردم
ارژینالش لینوکس بود
الان standard vga adaptor زده
خود گرافیکشم _(رو لپتاپ زده ) ati radeon premium
این و تازه خریدم و از اولشم نمیشناخت
مرسی
manmanam.mn@gmail.com

man_mana
16-04-2011, 12:54
سلام دوست عزیز.

.

ضمنا
وقتی درایور ati رو نصب میکنم اصلا ایکون نرم افزار نمیاد تو بار پایین صفحه
از چند تا درایور با ورژن های مختلفم استفاده کردم هیکدوم جواب نداد
حتی بعضیاشون حتی ریبوت هم نمیخاستن
بازم ممنون
من فقط یکم عجله دارم
مرسی

a_a6599
16-04-2011, 23:13
دوست عزیز بهتر است اولین ورژن درایور کارت گرافیک ATI رو نصب کنی. فکر می کنم با این کار جواب بگیری.

teknosys
17-04-2011, 17:19
ضمنا
وقتی درایور ati رو نصب میکنم اصلا ایکون نرم افزار نمیاد تو بار پایین صفحه
از چند تا درایور با ورژن های مختلفم استفاده کردم هیکدوم جواب نداد
حتی بعضیاشون حتی ریبوت هم نمیخاستن
بازم ممنون
من فقط یکم عجله دارم
مرسی

سلام

اگه روی لپ تاپ برچسب ATI زده خوب شما گرافیک ATI رو دارید. ولی یه گرافیک INTEL هم دارید. شما اول بایستی گرافیک اینتل رو کامل نصب کنید. کامل به این معنی که Microsoft Corporation داخل پرانتز جلوی کارت گرافیک اینتل توی Device Manager نباشه. بعد از نصب اینتل ری استارت کنید و بعد ATI رو نصب کنید.

درایور ATI یک چیزه Catalyst یک چیزه دیگه هست. الزاما با نصب درایور گرافیک نرم افزار Catalyst نصب نمیشه.

Catalyst نرم افزار کنترل کارت گرافیک هست و با درایور متفاوت.

شما یه لطفی بکن Product Number و Product configuration ID که هر دو رو توی بایوس دستگاه میتونی پیدا کنی با پیام خصوصی برام بفرست. در ضمن بنویس که مربوط به مشکل کارت گرافیک ATI هست که یادم باشه.

موفق باشین.

shahhnam
17-04-2011, 22:45
مشکل با دانلود و نصب ATI catalyst control روی win 7 32 کاملا حل شد.(راه حلsharkmil) فقط فایلی که ایشون لینک دادن رو نصبت به ۳۲ یا ۶۴ بیت بودن ویندوزتون دانلود کنید . بعد از نصب یه فایل ۵۷ mb دانلود میکنه خود برنامه که با اون مشکلات حل میشه

hpg62
18-04-2011, 11:05
سلام
من هم این مشکل رو دارم!!!و فیلمام شطرنجیه!

reza2195
24-04-2011, 06:32
با سلام به همه دوستان.اگر چنانچه با روش هاي مطرح شده در پست هاي قبلي که دوستان راهنمايي نموده اند مشکل حل نگرديد توصيه ميکنم ميکنم ورژن 11.3 از نرم افزار Catalyst 11.3 Mobility رااز اين آدرس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید با توجه به نوع ويندوزتان دريافت نموده تا انشاالله مشکلتان حل شود.

hpg62
25-04-2011, 09:00
سلام.ورژن 11.3 هم کارساز نبود...
به قدری شطرنجیه که فقط مهره شطرنج واسه بازی کردن کم داره!!

abesderakhshan
27-04-2011, 21:11
سلام به سایت زیر برید و درایور پایینی مربوط به ویندوز 7 رو دانلود و نصب کنید . بای

onlineboy
30-04-2011, 00:01
روش حل مشکل کارت گرافیک G62-b54se

1) نصب درایور Intel که تو سایت HP هست(تو سایت HP باید به قسمت middle east برید تا درایور این مدل رو بده)
2) نصب درایور ATI که تو سایت HP هست
3) نصب Catalyst با لینک و ورژنی که دوستمون reza2195 گذاشته!
4) Restart سیستم

یا حق

02109002
01-05-2011, 17:38
با سلام
در جواب تمام دوستان باید بگم که منم همین مشکلو داشتم ولی حل شد
اگه ویندوز سون نصب کردید اول باید به اینترنت وصل بشید بعد برید به قسمت Device Manegerبهد روی قطغه گرافیک ناشناخته کلیک راست کرده و گزینه آپدیت درایور را انتخاب نمائید بعد از چند دقیقه شاهد این هستید که درایور دلخواه را پیدا کرده و در حال نصب می باشد.
اگر نشد یه میل بدین تا لینکشو براتون بذارم.
Muhammad048@Gmail.com

mahan...021
01-05-2011, 20:40
سلام بچه ها من برای یه بنده خدایی لپ تاپ گرفتم همه کاراشم کردم (پارتیشن بندی،نصب ویندوز.....)منتهی تو نصب گرافیکش هر کاری کردم موفق نشدم که گرافیکشو نصب کنم... مدل شم HP-G62 هستش اما اسم کاملشو نمی دونم(رم چهار گیگ .سی پی یو اینتل آی فایو) ممکنه یکی مراحل کلی شناسووندن گرافیک و توضیح بده>من چیززیادی از پستهای اینجادستگیرم نشد فقط فهمیدم که کاتالیست خالی کاری از پیش نمیبره... یکی مراحل کاملشو توضیح بده ممنونم

death_man
02-05-2011, 16:12
سلام دوستان
من یه دستگاه G62 - b53se گرفتم، تمام درایورهاشم از سایت HP دانلود کردم
ولی مانیتور دستگاه به صورت Generic PnP monitor میشناسه و Screen Refresh rate 60Hz هست.
از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه که چجوری درایورش نصب کنم؟

abesderakhshan
06-05-2011, 13:32
بازم می گم

به سایت زیر برید و درایور پایینی مربوط به ویندوز 7 رو دانلود و نصب کنید

death_man
07-05-2011, 13:29
بازم می گم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه سایت زیر برید و درایور پایینی مربوط به ویندوز 7 رو دانلود و نصب کنید

من همین درایور نصب کردم، ولی بازهم مانیتور دستگاه به صورت Generic PnP monitor میشناسه و Screen Refresh rate 60Hz هست.

death_man
07-05-2011, 14:27
دوستان از این لینک جدیدترین درایور کارت گرافیکیها ATI تمام سریها رو دانلود کنید

kilju
08-05-2011, 16:55
:41::41::41::41::41::41::41::41:
گرافیکی که شناسایی کرد HD 5400 series بود در صورتی که گرافیک 5470 هست و catalist که دانلود کردم اصلا توش تغییر کارت گرافیک نیست و شکلش هم با شما فرق میکنه لطفا راهنمایی کنید

kilju
14-05-2011, 20:57
chera kasy javab nemideh:19:

njhlj
20-05-2011, 09:04
سلام به همه
منم HP G62-b55SEخريدم لينوكس رو پاك كردم روش win 7-64bit زدم اما الان كارت گرافيك رو نميشناسه تنها گزينه اي كه توdevice manager هستش standard vga. همه درايورهارو نصب كردم اما درست نشد خواهشا يه راه حل بگيد
دمتون گرم

death_man
21-05-2011, 10:32
سلام به همه
منم HP G62-b55SEخريدم لينوكس رو پاك كردم روش win 7-64bit زدم اما الان كارت گرافيك رو نميشناسه تنها گزينه اي كه توdevice manager هستش standard vga. همه درايورهارو نصب كردم اما درست نشد خواهشا يه راه حل بگيد
دمتون گرم

درایور مربوط به کارت گرافیک خودرا از لینکهای زیر میتوانید دانلود کنید
همچنین با مراجعه به لینک زیر
میتوانید تمام درایورهای مربوط به دستگاه خود را دانلود نمایید

barish_200938
08-08-2011, 14:28
سلام دوستان

من HP Pavilion G6-1138se گرفتم . ولی فقط گرافیک اینتل روش فعال بود . تو دیوایس منجر هر دو گرافیک اینتل و ای تی آی رو نشون می داد . من ای تی آی رو آنیستال کردم تا از اول نصب کنم ولی الان ای تی آی رو نمی شناسه .الان 1 اینتل هست و 1 standard VGA Graphic adaptor . الان موندم چطور گرافیک اصلی(ای تی آی ) رو نصب کنم. لطفا کمک کنید.

qawsedrf
23-10-2011, 13:29
سلام
منم HP G62-b55SE دارم تو سایتش سه درایو گرافیک بود دانلودشون کردم که نصب شد ولی بنظر فایده نداشت چون بازم همون ارور قبلی رو برای اجرای بازی ها میده و گرافیک تغییری نداشته Catalyst Control Center هم نصب کردم ولی اجرا نمیشه و چنین اروری میده
در قسمت لیست سخت افزارهای سیستم هم اصلا اسمی از گرافیک ati ندیدم که نصب شده باشه یا نشده باشه
ویندوز 7 (64)

spartaqus
21-11-2011, 22:05
سلام

آخرین ورژنش:

موفق باشین.

با سلام
لب تاب منم hp هست مدل g6 1160 se و ویندوز اورجینال نصب هست
و کارت گرافیک من هم 6470 هست (aTI)
و اونطور که شما نوشتید نتونستم ati catalyst رو دانلود کنم ولی ccc رو خودش نصب هست ولی با شکل بالا فرق دارد و من همانطورکه درشکل دید high performence قرار دادم ولی بازم gpu رو تو pes12 بد زده وزده mobile
و فکر کنم الکی سوییچ شده .
ویندوز اصل است و همه درایو ر ها هن نصب است.
اگر لینک کامل catalyst رو دارید بدید که من دانلود کنم چون من چند بار دانلود کردم ولی انگار ناقص هست و ccc رو ندارند و اگر امکان دارد بگید که برای شما چه ورژنی هست که من اونو دانلود کنم

sajjad939
31-12-2011, 00:34
سلام
ببخشید منم همین hp g62-b55se رو دارم از وقتی ویندوز 7 روش نصب کردم و بعد درایور bios رو نصب کردم سیستم خیلی داغ می کنه و هنگ میکنه
میشه بگین چه کارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم.

sajjad939
31-12-2011, 12:06
سلام
سیستم خودمو وقتی خریدم فروشنده گفت واست بکاپ گرفتم حالا ویندوزشو هم عوض کردم حالا راهی هست که برگردم به حالت اولش؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنین.

aminofjan
17-06-2012, 16:01
agha salam man ye laptope hp pavilione dv6daram....ruye win7 vaghti mikhastam geraghic nast konam windows k
update mishod khodesh nasb mikard...vali alan xp gozashtam harkar mikonam hata update kardam va hata vatalyst jadid nasb kardam nemishe

chikar konam ???? komakkkkkkkkkkkkkkkk:42:

hadialamolhoda
16-02-2013, 18:17
تورو جون مادرتون بگین چرا بعد از نصب درایور گزینه سوییچ نمیاد
تورو خدا هر کی میدونهد جواب بده چون میخوام بازی کنم .........................................تورو دا....................................

egor
11-03-2013, 12:15
slm dostane aziiz man in moshkelato nadashtam vali az akhrin bari ke win avaz kardam striuo lab tab az kar oftade va bad joor roo mokhe mikhastam bebiinam kasii miton moshkele mano hal koone in adres emil mane age mitonid behem komak konid.

miladsabagh@rocketmail.com

mamnon misham .

moslemka
30-07-2013, 20:23
سلام میخام بدونم جه طوری میشه مشکل بلوت hp pavilion g6-2297se رو حل کرد. الته درایوراشم نصب کردم منتها بازم دستگاه نتونسته بلوتوت رو بیدا کنه. :n28: تو رو جون مادرتون جواب بدید من فقط به خاطر همین یه مشکل میخام این لب تب رو بفروشم .

alishakiba2013
25-06-2014, 11:30
سلام دوستان لطف کنید راهنمایی کنید
گرافیک لپ تاپم nvidia Geforce 640M هستش تا قبل از عوض کردن ویندوز همه چی اوکی بود ویندوز Ultimate 7 64bit بود الانم همونه .... بعد از تعویض ویندوز گرافیک و نمیشناسه نه در داخل Device Manager میارتش (نه تحت چیزی عنوان Video Cart) ولی گرافیک Intel دستگاه و میشناسه (دستگاه 2 کارت گرافیک داره )
درایورشم نصب میکنم با پیغام زیر مواجه میشم ...بایوس برد هم آپیدت کردم ... آخرین ورژن آپدیت داریور nvidia هم دانلود کردم اوضاع همونه

armanbooter
05-05-2015, 17:46
سلام و خسته نباشید
من یک لپتاپ دست دوم از دوستم خریداری کردم.مدلش g62-b55se هستش.دوستم انقدر با این سیستم کارای سنگین انجام داد که گرافیکش مشکل پیدا کرد.بعد به تعمیرگاه داد و گرافیکش دوباره درست شد ولی الان مثل اینکه گرافیکش نصب نیست.چون اندازه ها رو درست نشون نمیده.مثلا a4 رو مثل مربع نشون میده یا نمیتونم میزان روشنایی مانیتور رو تغییر بدم. یا رزولوشن فقط بر روی 1024x768 و 800x600 هستش.
از سایت hp مدل کارت گرافیکی که بر اساس مدل لپتاپم پیشنهاد داد رو دانلود و نصب کردم.

مشکلم بعد از این پیش اومد که بعد از نصب و ریستارت لپتاپ با صفحه مشکی روبرو شدم و پس از هنگ کردم موس لپتاپ خاموش شد.این کار رو چندین بار انجام دادم و به حالت قبلی برگرداندم ولی باز هم درست نشد.

حتی از طریق device manager هم به صورت اتوماتیک اقدام به نصب کردم ولی باز همین مشکل صفحه سیاه پیش اومد و مجبور شدم به حالت قبلی برگردانم.الان 2 هفتس که لپتاپ دسته من هسش و هنور نتونستم این مشکل رو حل بکنم.لظفا اگر کسی راه حلی میدونه من رو راهنمایی بکنه.

mohammad.iran
07-05-2015, 14:07
خیلی عجیبه