PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صفحه آبی مرگ فقط در هنگام ریستات سون

behking
08-03-2011, 12:05
سلام
من یک ویندوز سون انترپرایس که آپدیت چند ماه قبل بود به یکی از آشنا ها دادم من خودم از این استفاده می کنم و هیچ مشکلی نداره ولی روی سیستم اون همون اول که نصب کرد حتی قبل از فعال کردن و یا نصب برنامه های دیگه وقتی ریستارت یا شات دان می کنی صفحه آبی مرگ نشان داده میشه
چون اون توی یه شهر دیگست نمی تونم جزئیات بیشتری بگم دلایل احتمالی این مشکل می تونه از چی باشه؟ .
این مشکل به هیچ عنوان در هنگام کار با ویندوز پیش نمیاد و فقط در هنگام ریستارت یا خاموش کردن این مشکل خودش رو نشون میده .

ifu
08-03-2011, 14:15
سلام

توی انجمن بارها در این مورد بحث شده است و شما کافی است که کلمه " صفحه آبی " رو در انجمن سرچ کنید.

هر کسی در باره این مشکل چیزی گفته ولی این اتفاق برای شخص خودم افتاد و مشکل از اسلاید گرافیک بود و اون مقداری شل شده بود و بعد از باز کردن گرافیک و گذاشتن مجدد سر جاش مشکل تا یه مدت حل میشد.

موفق باشید

behking
08-03-2011, 15:08
سلام

توی انجمن بارها در این مورد بحث شده است و شما کافی است که کلمه " صفحه آبی " رو در انجمن سرچ کنید.

هر کسی در باره این مشکل چیزی گفته ولی این اتفاق برای شخص خودم افتاد و مشکل از اسلاید گرافیک بود و اون مقداری شل شده بود و بعد از باز کردن گرافیک و گذاشتن مجدد سر جاش مشکل تا یه مدت حل میشد.

موفق باشید

بله می دونم که بارها بحث شده من هم قبل از نوشتن سرچ کردم و اونها رو خوندم ولی اونهایی که من خوندم در هنگام کار با ویندوز یا یک برنامه سنگین یا هنگام اکتیو کردن یا بالا اومدن ویندوز با این مشکل مواجه شدن اما مورد مشابه این نبود ( یا حداقل من ندیدم )
این مشکل الان فقط موقع خاموش کردن یا ریستارت نشون میده و اگه حتی با سنگین ترین برنامه های گرافیکی هم کار کنین مشکلی برای ویندوز پیش نمیاد

من یه سرچ کوچیک توی فرم های انگلیسی هم زدم ولی اکثر اونها هم در مورد عدم هماهنگی سخت افزاری و پایدار نبودن ویندوز در هنگام کار با این مشکل مواجه شدن خودم هم واقعا چیزی به ذهنم نمی رسه که چه عاملی که به ریستارت ربط داشته باشه ممکنه باعث این مشکل شده باشه اگه کسی نظری داره که چه قسمت هایی رو باید چک کنم لطفا اینجا مطرح کنه
ممنون

ebicross
08-03-2011, 23:55
مشکل شما عدم هماهنگی یک درایور هستش.
درایورهاتون رو چک کنید.
از Device manager درایورهایی که نصب کردید رو نوبتی Disable کنید و ریست کنید.
با مودم شروع کنید.
اگر پیدا نکردید از مسیر C:\winows\minidump فایلهای DMP رو برام بفرستید. (قبلش با زیپ فشرده کنید)

ولی اگر درایور نا هنگاهنگ رو پیدا کردید به اینترنت متصل بشین و روی اون وسیله راست کلیک و Update Driver رو بزنید تا درایور جدیدش دانلود بشه.
اگر هم درایور جدید نداره ناچارید اون وسیله رو Disable کنید همیشه.