PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پل عابر/بزرگراه مدرس

mojtaba_14
08-03-2011, 00:04
سلام به همه دوستان!
این کار آخرمه،یه پل عابر که پارک آب و آتش رو از روی بزرگراه مدرس به اراضی عباس آباد وصل می کنه.
کار مال شرکت دیباست،که با یه مشاور ایتالیایی طراحی کردن.مدلینگ هم کار اون شرکت ایتالیایی بوده.
من با vray رندر گرفتم و تو عکسها قرارش دادم.
البته به نظر خودم کارهای فتوشاپی خوب نشده!دوست دارم نظر شما رو بدونم تا اونا رو تو رندرهای داخلی اینکار و انیمیشنش استفاده کنم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

یه چیزیو اضافه کنم که چون درباره رنگش هنوز تصمیم قطعی نگرفته بودن،واسه همین رندر اول رنگش با 3 تای بعدی فرق می کنه.
ممنون از نظراتتون.:11:

hadi665
08-03-2011, 08:35
آفرین ، واقعا طبیعی شده
به نظره من مشکلی وجود نداره

فقط کاش یه رندر نزدیک تر با یه زاویه ی دوربین خاص ( هنری ) میگرفتی

;)

mojtaba_14
08-03-2011, 08:44
فقط کاش یه رندر نزدیک تر با یه زاویه ی دوربین خاص ( هنری ) میگرفتی

;)

ممنون.
میدونم منظورت چیه،چون تاکید کارفرما رو تصویرهایی بود که کل کار توش دیده بشه واسه همین،نمی تونستم به سوژه زیاد نزدیک بشم،چون اونوقت نمی شد سر و ته کار رو تو یه کادر دید.البته خودم قصد دارم بعد عید که درختها سبز می شن واسه خودم برم یه سری عکس بگیرم کادرهایی که دوست دارم رو رندر کنم.

ZOHAA
08-03-2011, 10:23
خیلی واقعی شده مخصوصا عکس سوم
خسته نباشی:10:
این داره ساخته می شه؟

.:PAR3A:.
08-03-2011, 15:41
سلام....
کار بسیار جالبیه...
تصویر سوم رو بیشتر می پسندم...
تو بقیه تصویر ها مشخص میشه که پل جزء عکس نبوده...
یه کمی اگه توی بقیه تصاویر سعی کنین پل رو Blur تر کنین و DOF بهتری اعمال کنین بهتر میشه...
این تضاد بین تصویر و پل توی تصویر سوم بسیار کمتره و به همین دلیل به نظرم جالب تره...
موفق باشین ;)

mojtaba_14
08-03-2011, 18:24
این داره ساخته می شه؟

ممنون،آره،اگه بری تو پارک آب و آتش به سمت بزرگراه از نزدیکی های اون مشعله نگاه کنید می تونید ببینید که فونداسیون پایه اول ریخته شده!تا یک سال و نیم دیگه قراره تموم بشه که چون اینجا ایرانه،میشه 3-4 سال دیگه خوشبینانه!

تصویر سوم رو بیشتر می پسندم...
.....
یه کمی اگه توی بقیه تصاویر سعی کنین پل رو Blur تر کنین و DOF بهتری اعمال کنین بهتر میشه...
این تضاد بین تصویر و پل توی تصویر سوم بسیار کمتره و به همین دلیل به نظرم جالب تره...

من هم سومی رو بیشتر دوست داشتم،یکم با dof مشکل داشتم چون عکسهای پس زمینه پانوراما هستند،یکم سخت بود برام.حرفت درسته،این تمایزه یکم خرابش کرده.

Borhan72
08-03-2011, 19:00
اتوبان مدرس خيلی قشنگه، اين چيزائم بهش اضافه شه، خوشگلترم ميشه...
كار توئم خيييلر عالی شده رفيق...
عكس اول و دوم زياد رئال نشده، ولی بقيش خيلی خوب شده....

keyvan20000
08-03-2011, 19:31
سلام رفیق واقعا عالی شده خیلی خیلی عالی شده همونطور که دوستان گفتن مخصوصا عکس سوم
البته بقیش هم هیچ مشکلی نداره فقط عکس دوم توش پله یه مقدار احساس می شه روشنتر از محیطه همین
موفق باشی راستی اگه تونستی یه وایر هم بگذار ممنون می شیم .
بای

3d-meysam
09-03-2011, 14:22
عالی کار کردی، عکس دوم رو بیشتر دوست دارم، امیدوارم این پل مثل پل کابلی اهواز نشه. :31: اگه گلدن گیت هم بود تمام میشد.

mojtaba_14
09-03-2011, 14:25
والا اینا که فعلاً قصدشون ساخته!جدی جدی هم دارن کار می کنن!حالا کی تموم بشه با خداست !(خدا=جیب کارفرما)

saaaraaa
14-04-2011, 13:01
کارت عالیه...یک لحظه شک کردم که عکسه یا سه بعدی!!!آفرین ... آفرین