PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل صدا در وایو

fabio montari
07-03-2011, 21:46
سلام دوستان من وقتی اهنگ میزارم یه دفع صدا یه جوری میشه و مثلا 3 ثانیه خش خش میکنه بعدش درست میشه اصلا یه جوریه هم رو خود اسپیکه لپ تاپ هم با اسپیکر جدا این ایرادو داره و فکر میکنم کارت صداش خرابه و 3 روزه خریداری شده به نظرتون مشکلش چیه من احساس میکنم وقتی باش کا میگنی بهش فشار میاد اینجوری میشه ! یعنی cpu ایراد داره ؟ کلا خش خش هم دائم داره و زیره صدا هستش :41::41::41::41:
مدلشم f133fx هست

fabio montari
08-03-2011, 11:52
دوستان کسی نیست کمک کنه بد جور رفته رو اعصاب :41:

ata.royalfalcon
08-03-2011, 12:04
سلام

پيشنهادم اينه كه يه سر به سايتش بزني ببيني ورژن جديد بايوس نيومده؟؟ چون قبلا كه لپتاپم به شارژ وصل ميشد صداي وووويييييززززز از اسپيكر ميداد كه خود asus بايوسي براي فيكس اين مشكل درست كرده بود . بايوسشو آپديت كردم تا حدي درست شده بود.

پيشنهاد بعدي من اينكه شما يه كارت صداي اكسترنال مرغوب بخرين مثل كريتيو دو كاناله كه حدود 30 تومن قيمتشه و از طريق usb وصل ميشه و كيفيت خوبي هم داره. البته 5.1 هم 90 تومن قيمتشه .

من از اين روش استفاده كردم گرچه كارت صداي لپتاپم مشكلي نداره ولي براي پيشگيري بهتره هست چون معمولا چيپ صداي لپتاپ حساس هست

پيشنهاد آخري من اين هست كه درايور جديد صدا رو دانلود و نصب كني

fabio montari
08-03-2011, 12:14
اخه دوست عزیز این لپ تاپ 4 روزه خریداری شده و این مشکل یه مشکله اساسی هست و فکر کنم باید ببرم گارانتی که قبولم نمیکنه حتما چون ایرادش عجیبه مثلا داری اهنگ گوش میدی یه چیزی رو میزنی دانلود شه یه دفه تر تر میکنه اهنگ ! انگار cpu کم میاره !!! و برم گارانتی حالشون رو بد میگیرم اامرتات هست و از سونی بعید بود این مشکل