PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : pes 2011 آن لاین

benyamin 100
07-03-2011, 14:39
راهی هست که بشه pes 2011 رو آن لاین بازی کرد، بدون کد ارجینال

benyamin 100
08-03-2011, 00:29
کسی نمی دونه:19:

armin_shadow
08-03-2011, 07:32

نه. نميشه بازي كرد:31:

benyamin 100
08-03-2011, 13:07
نه. نميشه بازي كرد:31:

ممنون دوست عزیز بابت جواب:31:

MOHAMMAD MM
24-03-2011, 23:15
دوست عزیز باید نسخه ی اصلی بازی رو تهیه کنید که قیمتش 20000 تومن یا بیشتر هست:41:

Mohammad_Sn2001
04-05-2011, 23:58
کمک کمک
من CDKEY اورجینالش رو خریدم ولی وقتی با اینترنت می خواهی بری توی بازی بازی هنگ میکنه بدون اینترنت هنگ نمیکنه پچ 1.3 رو هم نصب کردم Konami ID رو هم ساختم کسی میدونه باید چیکار کنم
:23::23::23::23::23:

sam73
11-05-2011, 17:20
کمک کمک
من CDKEY اورجینالش رو خریدم ولی وقتی با اینترنت می خواهی بری توی بازی بازی هنگ میکنه بدون اینترنت هنگ نمیکنه پچ 1.3 رو هم نصب کردم Konami ID رو هم ساختم کسی میدونه باید چیکار کنم
:23::23::23::23::23:

سلام بابا من می خوام پی اسو النلاین بازی کنم چیکار کنم. جواب بدین . :2:f_sam73@yahoo.com

3ooti
20-06-2011, 11:05
ابتدا باید از سایت ------------ سریال ارجینال رو بخری

1- شما بعد از تهیه سریال ابتدا بازی خود را توسط این سریال ارجینالی که خریده اید instal میکنید یعنی در ابتدا که بازی را میخواهید نصب کنید از شما سریال سوال میکند که معمولا از سریالهای تقلبی استفاده میکنیم که در اینجا شما باید سریال ارجینال را وارد و بازی را نصب کنید
2- در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باید یک آیدی بسازید منظور همان یوزر نیم و پسورد است مثل سایر سایتها و یافروم ها که ثبت نام میکنیم و این ثبت نام رایگان است
3- بعد از اینکه بازی را نصب کردیم بر روی منو online در بازی کلیک کرده و پس از اینکه بازی از برقراری خط اینترنت شما مطمئن شد شما در آنجا یوزر نیم و پسوردی را که در سایت id.konami.net ساختید را وارد کرده و به همین راحتی وارد بازی آنلاین میشوید و اگر بخواهید با دوستان خود در ایران و یا خارج از کشور بازی کنید وارد match loby میشوید و دوست خود را میبنید و با هم بازی میکنید سایر موارد را وقتی که خودتان آنلاین شدید خیلی راحت میفهمید
مهم: بعد از اینکه یوزر و پسورد ساختید و با سریال ارجینالی که تهیه کردید بعداز اینکه اولین بار در online لاگین کردید مواظب باشید آیدی که ساختید را به هیچ عنوان delete نکنید چون بعد از delete کردن سریال ارجینال شما میسوزد و باطل میشود و مجبورید دوباره سریال بخرید و این سیستم ایمنی کونامی است چون اگر کسی سریال شما را -- کند تا یوزر و پسورد کونامی شما را نداند به هیچ دردش نمیخورد و نمیتواند با سریال تنها login شود پس در حفظ آیدی خود کوشا باشید.سوالی بود درخدمتم.

دوستان بعد از اینکه کد ها رو وارد کردید شما باید بازی PES 2011 خودتون رو آپدیت بکنید برای آپدیت کردن PES 2011 باید
1- کرک پچ 1.3 رو دانلود بکنید

نحوه نصبش هم بعد از دانلود آیکن PES 2011 رو کپی و در محل بازی PASTE می کنید تا بازی به پچ 1.3 کنامی ارتقا پیدا بکند

2- DLC 7 رو حتما باید دان بکنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نحوه نصبش هم بعد از دانود ایمیج dt0f رو کپی می کنید توی مسیر بازی در داخل فولدر image و بعد بازی رو اجرا و از بازی لذت می برید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مسابقاتش هم توی سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برگزار میشه