PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در Select کردن

hamed_m2
07-03-2011, 09:27
سلام دوستان

چند سوال در مورد Select کردن خدمت اساتید داشتم.

1 - عکس تور عروس رو که با بکگراند مشکی باشه چطوری باید Select کرد که طور عروس بدون ضمینه مشکی پشت عکس انتخاب بشه؟

2- همینطور چطور مو رو Select کنم که حالت اصلی رو ازدست نده؟

3- وقتی عکسی رو که Select کردم، رو عکس دیگه قرار میدم لبه های عکس خیلی تابلو میشن؟

huti_421
07-03-2011, 17:09
1 - عکس تور عروس رو که با بکگراند مشکی باشه چطوری باید Select کرد که طور عروس بدون ضمینه مشکی پشت عکس انتخاب بشه؟

مثل عکس‌های معمولی سلکت می‌کنید و بعد داخل تور رو با ابزار پاک‌کن به صورت نامنظم پاک کنید، فکر کنم پلاگینی هم واسه اینجور Select کردن‌ها وجود داشته باشه

ولی واقعاً کار سختیه، الان که فکرشو می‌کنم خودمم شاید به زور بتونم این کارو انجام بدم :دی

واسه‌ش چن تا پلاگین هست مث Extract

بعد از انتخاب و کات کردن مو، میتونید با براش‌های طراحی چمن، دوباره مو بکشید

3- وقتی عکسی رو که Select کردم، رو عکس دیگه قرار میدم لبه های عکس خیلی تابلو میشن؟

بله تابلو میشن :دی

باید اولاً نور و رنگ دو تا عکس رو با هم مَچ کنید، ثانیاً اطراف طرح برش داده شده رو با ابزار Eraser و براش نرم پاک کنید ( یا Blur کنید ) که دو تا عکس با هم خوب مخلوط بشن

در ضمن باید زاویه‌ی تابش نور، سایه و ... هم تو دو تا تصویر یکسان باشن تا طبیعی جلوه کنه

hamed_m2
07-03-2011, 18:48
سلام ممنون از جوابتون
با اجازتون چنتا فیلتر در ضمینه Select کردن تصویر مو گرفتم که تو Pdf راهنمایی فایل خیلی حرفه ای کار کرده ولی نتونستم با اونا کار کنم
1 - OnOne Software Mask Pro 4.1.4 for Photoshop

Topaz.ReMask.3.0.incl -2

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی با اینا کار کرده

hamed_m2
09-03-2011, 15:06
کسی درباره فیلتر بالا اطلاعی نداره؟؟؟

ATA FARZADI
11-03-2011, 20:12
سلام دوستان

چند سوال در مورد Select کردن خدمت اساتید داشتم.

1. برای اینکه بکگراند سیاه مشخص نباشه میتونی مد لایه رو به اسکرین تغییر بدی اونوقت رنگهای سیاه ازبین میره

2.بهترین گزینه همونیه که دوستمون گفت روش های دیگه فوقالعاده طولانی تر هست

3.مطمئناً دوتا از عکسها باید رنگ های مشابه ای داشته باشند
ولی برای نرم کردن لبه ها میتونی روی لایه کلید کنترل رو داشته باشید و کلیک کنید تا حاشیه کار انتخاب بشه سپس ماسک رو براش انتخاب کنی حالا توی تنظیمات ماسک برو و با تغییرات لبه ها رو نرم کن

مثل عکس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]