PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معایب شرکتهای ADSL

NirvanaH
06-03-2011, 21:51
با سلام
من کل تاپیک های سایت رو که بی ربط با موضوع شبکه و اینترنت نبودند رو گشتم و هیچ تاپیکی رو پیدا نکردم که انگشت روی مشکلات و ضعف شرکت های اینترنتی بپردازه نبود فقط یه تاپیک بود که محتوا به اسمش نمیخورد یه جورایی به بیراهه کشیده بود{نیاوردن اسمش بهتره}
امیدوارم بچه هایی که از هر شرکتی تجرباتی بد دارند یا دچار مشکلاتی با ISPخودشون شدند با ارائه مشکلات دیگران از دچار شده به این مشکل آگاه کنند.

به یاد روزی بیفتید که آن شرکت اینترنتی برای شما کم فروشی می کند

NirvanaH
06-03-2011, 22:00
برای افتتاح از شرکت بزرگ و مثلا مروف پارس شروع می کنم:
این شرکت اینترنتی چندین سال است که خدمات اینترنتی را با انواع متنوعی از پکیج ها ارائه میدهد.
به بررسی معایب اصلی آن میپردازیم:
1)محدود بودن خدمات مطلوب شرکت به مناطق خاصی از استان تهران و برخی از کلان شهر ها که تعداد آنها از انگشتان یک دست به مراتب کمتر است.
2)دارا بودن سرعتی فوق العاده زیاد در طی بازه زمانی که شما از اینترنت رایگان استفاده نمی کنید و تقلیل سرعت به بیش از 9برار زیر سرعت معمول همیشگی.
3)پشتیبانی بسیار بسیار ضعیف و نا هماهنگ و عدم رسیدگی به مشکلات کاربران.
4)عدم هماهنگی بخش پشتیبانی شبانه با بخش اداری و عدم ارتباط بخش اداری با کاربر.
و.................

boelectronic
08-03-2011, 14:44
1)محدود بودن خدمات مطلوب شرکت به مناطق خاصی از استان تهران و برخی از کلان شهر ها که تعداد آنها از انگشتان یک دست به مراتب کمتر است.

این موضوع می تونه تحت تاثیر مخابرات هر محل قرار بگیره...

2)دارا بودن سرعتی فوق العاده زیاد در طی بازه زمانی که شما از اینترنت رایگان استفاده نمی کنید و تقلیل سرعت به بیش از 9برار زیر سرعت معمول همیشگی.

درسته، این کار باعث بد عادت شدن کاربر ها تو روز می شه. البته میشه این جوری هم فکر کرد که پارس سرعت رو پایین نمیاره بلکه ساعت پیک ترافیک هست و شبکه پارس بیشتر از اون سرعت کشش نداره

3)پشتیبانی بسیار بسیار ضعیف و نا هماهنگ و عدم رسیدگی به مشکلات کاربران.

هم آره هم نه، قبول دارم که نا هماهنگ هستن، پشتیبانی ضعیف و یه عالمه اپراتور های بیسواد و لوس تو روز دارن، اما آره رو به خاطر گزینه بعدی گفتم:

4)عدم هماهنگی بخش پشتیبانی شبانه با بخش اداری و عدم ارتباط بخش اداری با کاربر.
و.................
به نظر من بهترین آپراتور های پارس همین تیم شبانه هستن، اپراتور های روز دختر هایی هستن که فقط برای پر شدن وقتشون میان اونجا و یه حقوقی هم می گیرن، اما اپراتور های شب واقعا برای کار میان و من هر مشکلی داشتم همین اپراتور های شیفت شب برام حل کردن، در صورتی که توی روز هیچ کس جواب درستی نمیداد. اتفاقا همین آقایون اپراتور های شبانه منو به مدیریت معرفی کردن که تونستم مشکل رو حل کنم در صورتی که اپراتور های روز یک ماه وقت منو گرفتن مشکلات رو گردن منو وسایل و مخابراتم می نداختن.

NirvanaH
09-03-2011, 10:25
این موضوع می تونه تحت تاثیر مخابرات هر محل قرار بگیره...

درسته، این کار باعث بد عادت شدن کاربر ها تو روز می شه. البته میشه این جوری هم فکر کرد که پارس سرعت رو پایین نمیاره بلکه ساعت پیک ترافیک هست و شبکه پارس بیشتر از اون سرعت کشش نداره

هم آره هم نه، قبول دارم که نا هماهنگ هستن، پشتیبانی ضعیف و یه عالمه اپراتور های بیسواد و لوس تو روز دارن، اما آره رو به خاطر گزینه بعدی گفتم:

به نظر من بهترین آپراتور های پارس همین تیم شبانه هستن، اپراتور های روز دختر هایی هستن که فقط برای پر شدن وقتشون میان اونجا و یه حقوقی هم می گیرن، اما اپراتور های شب واقعا برای کار میان و من هر مشکلی داشتم همین اپراتور های شیفت شب برام حل کردن، در صورتی که توی روز هیچ کس جواب درستی نمیداد. اتفاقا همین آقایون اپراتور های شبانه منو به مدیریت معرفی کردن که تونستم مشکل رو حل کنم در صورتی که اپراتور های روز یک ماه وقت منو گرفتن مشکلات رو گردن منو وسایل و مخابراتم می نداختن.

با سلام
بببینید دوست عزیز این نوشته جات شما حکایت از چند چیز داره:
1)تا حالا به مشکلی جدی برنخوردی که با عدم هماهنگی کامل و صددردصدی این حضرات روبرو بشی.صبح ساعت 1صبح واسه مشکل زنگ بزنی طرف بگه ساعت ادادی زنگ بزن واسه پیگیری.ساعت اداری زنگ میزنی بهت میگن به ما چیزی گزارش نشده و اگر هم می شد به پشتیبانی صبح مربوطه.پس شما کمی عینک خوش بینی را از چشمت بردار تا واقعیت رو ببینی.
مطوئن باش اگه وقت آزاد داشتم یه شکایت نانه تروتمیز علیه این...... تنظیم میکردم.:2::2::2:
این جواب شما نشون میده که شما زیادی زیادی توقعت پایینه و انتظار سرویس خوب رو به خودت ندادی.

2)کاهش سرعت با افزایش تقریبی کاربرها کاملا طبیعی است اما کاهش 10 یا 11برابری سرعت را چگونه توجیه کرد.دارا بودن یک دهم سرعت مغمول در طول دانلود شبانه نشان از غیر اعتماد بودن پورتهای آنهاست.چون هر پورت دارای ظرفیت خاصی است که با افزایش ظرفیت و عدم استفاده اقدام به تعویض پکیجهای خود میکنند. این جوا ب هم خارج از تامل بوده:41::41::41:

3)بحث من وجود یا عدم وجود نفرات خانم در تیم پشتیبانی نبود. بحث من نبود نیروی کارآمد و عدم هماهنگی لازم بین اعضای این شرکت است.:13::13::13:

در ضمن خدمات ضعیف شرکتهای خصوصی هیچ ربطی به مخابرات ندارد.مخابرات فقط پورت ADSL مربوط به آن شرکت را فعال می کند و مابقی امور بر عهده شرکت است. پس کیفیت پایین خدمات را نمیتوان به مخابرات مربوط دانست.

از قرار معلوم هم شما ساکن یکی از چند مناطق طلایی این شرکت هستید که سنگ آن را به سینه میزنید:41::41:

جای بسی تاسف:13:

Arash4484
10-03-2011, 09:31
برادر مطمئنی یه همچین تاپیکی نبود؟

شهر به شهر و ISP به ISP تاپیک دارن

به نظرت توی تاپیک هر شرکت مشکلاتش مطرح بشه راحتتر نمیشه کمک خواست-پیگیری کرد-اعتراض کرد-از تجربیات دیگر مشترکین استفاده کرد...؟

آخه یکی بیاد از مخابرات کرج بگه اینجا ..یکی از پارس آنلاین..یکی از داتک..یکی از شاتل...یکی ازاصفهان ....این سودش چیه؟نتیجه اش چیه؟

NirvanaH
11-03-2011, 11:43
برادر مطمئنی یه همچین تاپیکی نبود؟

شهر به شهر و ISP به ISP تاپیک دارن

آخه یکی بیاد از مخابرات کرج بگه اینجا ..یکی از پارس آنلاین..یکی از داتک..یکی از شاتل...یکی ازاصفهان ....این سودش چیه؟نتیجه اش چیه؟

شاید حق با شما باشد!!!!!!