PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرق ٣٢ بیتی با ٦٤بیتی

amin_pwa
06-03-2011, 20:07
می خواستم لپ تاپ بخرم بعضی ها می گن ٤٢ بیتی بگیر و بعضی ها می گن٦٤ بیتی بگیر دلیلشون هم اینه که می گن ٦٤ بیتی از ٣٢ بیتی سریعتر است !سوالام اینه که ایا اگر من لپ تلپ ٦٤ بیتی مثلا با ویندوز ٧ بگیرم ١. ایا می تواند بازی های ٣٢ بیتی را اجرا کند چون بیشتر بازی ها ٣٢ بیتی اند منظورم بازی های با کیفیت هست٢ . ایا سرعت ٦٤ بیتی که دارم با هاش نرم افزار ٣٢ بیتی را ( نرم افزاری که ٦٤ بیتی اش بیرون نیست ) را اجرا می کنم از یک سیستم ٣٢ بیتی سریعتر است ٣. ایا می توان تمام نرم افزار ٨ای ٣٢ بیتی را در ٦٤ بیتی اجرا کرد خواهشمندم هر چه سرعتر جواب من را بدهید

sayanermia
06-03-2011, 20:44
درود
پیشاپیش مبارکتون باشه
اینکه 64 بیت از 32 بیت سریع تر است شک نکنید!! به شرطی که کانفیگ دستگاه هم مناسب این سیستم عامل باشه!! برای نمونه عرض میکنم من حتی با 4 گیگ رمی که روی لپتاپ N5010 ام دارم ولی 32 بیتی خیلی بهتر روش جواب میده! ولی برای سیستم خونه 64 بیتی زدم چون واقعا بهتره!! پس شرط سرعت بالا وقتی نتیجه میده که سیستم مورد نظر قدرت لازمو برای اجرای 64 بیتی داشته باشه که لپتاپ های جدیدتر با کانفیگ های بالا مخصوصا با رم های 6 گیگی صد در صد 64 بیتی و بهتر جواب میده و لذت سرعت بالا رو احساس میکنید!

در مورد بازی هم بله همه روشون نصب میشه من که تا به امروز هیچ بازی ای نداشتم روی 64 بیتی نصب نشه!! فقط یه عده نرم افزار های خاص مثل آنتی ویروس نود32 یا برخی نرم افزار های طراحی و گرافیکی و تخصصی هستند که نیاز به نسخه ی مناسب 64 بیتی دارند وگرنه اکثر نرم افزار های مورد نیاز و معمولی روی 64 بیت به راحتی نصب میشن

amin_pwa
06-03-2011, 22:09
ایول همان ٦٤ بیتی عالیه

joe_satriani
08-03-2011, 12:23
با سلام
به این آدرس هم مراجعه کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید.