PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Lock شدن سيم كارت همراه اول

vahid_d
06-03-2011, 20:04
سلام. من به دليل وارد كردن چند باره يك كارت شارژ سيم كارتم قفل شده. كارت شارژ مشكل داشت و مجبور بودم چند بار وارد كنم ببينم كدوم عدد درسته. حالا بايد چيكار كنم؟

italia88
07-03-2011, 19:51
سلام. من به دليل وارد كردن چند باره يك كارت شارژ سيم كارتم قفل شده. كارت شارژ مشكل داشت و مجبور بودم چند بار وارد كنم ببينم كدوم عدد درسته. حالا بايد چيكار كنم؟

باید برید دفاتر خدماتی تا مشکلتونو حل کنن‎

italia88
07-03-2011, 19:59
باید برید دفاتر خدماتی تا مشکلتونو حل کنن‎

البته حتمامدرک شناسایی خودتون و سیمکارت رو ببرید مخصوصا اگه در دفتر خدماتیه آشنا ندارید‎

m.s.f
07-03-2011, 20:24
در هنگام فعالسازي رمز شارژ الكترونيكي خود دقت نماييد ، زيرا در صورت تكرار بيش از 4 بار خطا در ورود رمز ، سيم كارت شما قفل شده و وارد ليست سياه مي شود . در اين صورت براي برقراري مجدد ارتباط ،‌ به دفاتر خدمات ارتباطي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، مراکزتلفن ثابت (درتهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ) و ادارات مشترکین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (سایراستانها) مراجعه و يا با مركز اطلاع رساني تماس حاصل نماييد.

منبع :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

registerid
08-02-2012, 12:50
لیست سیاه : در زمان فعالسازی رمز شارژ الکترونیکی ، درصورت تکرار بیش از4 بار خطا در ورود رمز ، سیم کارت شما قفل شده و وارد لیست سیاه می شود.

خروج ازلیست سیاه

حضوری : مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی و مراکز تلفن ثابت (در تهران ) و ادارات مشترکین (درسایراستانها )

غیرحضوری : جهت دسترسی به راهنمای استفاده از خدمات تلفن های همراه اعتباری می توان با تماس با مرکز 09990 ازاین سرویس استفاده نمود و سیستم بصورت اتوماتیک حداکثر ظرف 24 ساعت نسبت به حذف شماره تلفن همراه اعتباری ازلیست سیاه (Blak list) اقدام می نماید.

*** در حال حاضر اگه خواستید از روش آخری استفاده کنید، به این ترتیب عمل کنید: شماره گیری 09990، وارد کردن عدد 1، بعدش 2، بعدش 3، در نهایت شمارتون رو وارد و تایید کنید(با هم عددها رو وارد نکنید، بین هر مرحله یه کم صبر کنید). البته سیستم گویا است و کلیه مراحل رو خودش بهتون مرحله به مرحله اعلام می کنه، فقط کافیه 09990 رو بگیرید تا راهنمایی بشید.***

mr_khodaei2008
08-02-2012, 13:56
نیازی به مدارک بردن نیست برو دفتر خدماتی بگو سیم کارتم قفل شده 200 تومن ازت میگیره و درستش میکنه