PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : galaxy 9000 یا htc hd disire

hadi_vazi
06-03-2011, 19:55
من سه شنبه دارم میرم علائدین تا 700 حاضرم گوشی بگیرم تعریف samsung galaxy 9000 و htc hd disere رو خیلی شنیدم و دوست ددارم یکیشون رو بگیرم ولی یه سری ایرادات دیدم نمی دونم که تو ذوغم می خوره یا نه با خریدشون.
من الان samung omnia hd i8910 دارم گوشی خوبیه ولی باطریش دیگه داره کلافم میکنه و روزی دوساعت تو شارژه همون مشکلی که در مورد htc شنیدم .
در مورد گالاکسی هم شنیدم دکمه شاتر نداره و دوربین عکاسیش هم 5 و تو ذوغم خورده.
در ضمن وقتی در مورد galaxy9100 شنیدم و امکاناتش رو خوندم خیلی دلم می خواد منتظر بمونم یا اون یا lg x3 رو بگیرم .
حالا با این اوصاف یکی از دو مدل اول رو بگیرم یا واقعا ارزش صبر کردن برای دو مدل بعدی رو داره که بمونم؟

Mig33
06-03-2011, 20:06
من سه شنبه دارم میرم علائدین تا 700 حاضرم گوشی بگیرم تعریف samsung galaxy 9000 و htc hd disere رو خیلی شنیدم و دوست ددارم یکیشون رو بگیرم ولی یه سری ایرادات دیدم نمی دونم که تو ذوغم می خوره یا نه با خریدشون.
من الان samung omnia hd i8910 دارم گوشی خوبیه ولی باطریش دیگه داره کلافم میکنه و روزی دوساعت تو شارژه همون مشکلی که در مورد htc شنیدم .
در مورد گالاکسی هم شنیدم دکمه شاتر نداره و دوربین عکاسیش هم 5 و تو ذوغم خورده.
در ضمن وقتی در مورد galaxy9100 شنیدم و امکاناتش رو خوندم خیلی دلم می خواد منتظر بمونم یا اون یا lg x3 رو بگیرم .
حالا با این اوصاف یکی از دو مدل اول رو بگیرم یا واقعا ارزش صبر کردن برای دو مدل بعدی رو داره که بمونم؟

با توجه به هزینه ای که میخواهید انجام دهید...صبر جایز است برای Galaxy s2
:31:

best wish
06-03-2011, 20:49
راستشو بخوای htc desire hd به نظر من فقط تو باتریش مشکل دارد و بقیه ی امکاناتشم واقعا عالی است
البته اگه زیاد بیرون هستید مطمئنا اذیت میشوید!!!

hadi_vazi
06-03-2011, 22:34
دقیقا مشکل منم همینه که زیاد بیرون هستم و مجبورم الان با این گوشیم دو ساعت در روز گوشیمو بذارم تو شارژ البته تو طول روز حداکثر استفادم 2 ساعت گوش دادن موزیکه با این گوشی.

aRThaS_08
10-03-2011, 08:29
نظر بنده برای زمان حال، galaxy s هست! دیگه صبر و ایناش به خودتون مربوطه : دی

P I R A N H A
10-03-2011, 09:15
گلکسی اس بهتره صفحه اش توبیرون خوانایی خوبی داره باتریشم فکرنکنم بدباشه درکل برای شمابهتره

ninja3000sh
10-03-2011, 09:41
هر دو تا هم گوشی خوبی هستن.
دیزایر اچ دی سرعتش کمی بیشتر از گلکسی هستش.
در مورد باطری هم باطری گلکسی بین گوشیهای آندروئید یکی از بهترینهاست و جوابگویی بهتری داره.
دوربین هر دو تا هم خوبه گلکسی با اینکه فلش نداره ولی عکسهاش بهتر از دیزایر اچ دیه.
از تکنولوژی دالبی موبایل و srs sound دیزایر اچ دی هم نمیشه گذشت.
کلا انتخاب بین این دو تا سلیقه ای هستش و تو یه سطح هستن.
اگه هم میخوایی منتظر بمونی باید یک ماه صبر کنی چون گوشیهای خوبی وارد بازار میشن با یه سری امکانات بیشتر.:46:

maziarzar
10-03-2011, 22:34
گالکسی هم اس ار اس داره
قیمت امروز گالکسی605هست

گرافيكار
11-03-2011, 02:10
اگه بتونيد صبر كنيد كه خيلي خوبه مثلا يه دو سه ماه
ولي اگر نميتونيد با توجه به نياز به باتري قوي گالكسي خيلي بهتره
هر چند به غير از باتري گالكسي خيلي چيزهاي برتر ديگه هم داره نسبت به ديزاير اچ دي

maziarzar
11-03-2011, 14:10
البته با باتری اتمی هم میشه مشکل دیزایر رو حل کرد

01110362
11-03-2011, 15:58
هر دوتاش قشنگ و چشم نواز هست .به قول دوستان بهتره که یه 2-3 ماهی صبر کنی امااگه الان قصد خرید داری گالاکسی یه خورده جمع و جورتر و خوش دست تره .
از نظر سخت افزاری که تقریبا تو یه رده هستند.
بازهم بستگی به سلیقه شما داره.

best wish
14-03-2011, 10:35
اما اگر دوست عزیز بتونی باتریشو تحمل کنی واقعا از Galaxy S خیلی بهتره!!
باور کن

aRThaS_08
16-03-2011, 10:46
ببخشید چیش بهتره؟!

صفحش باکیفیته؟
حافظه داخلیش بالاس؟
دولوپرها پشتیبانیش میکنن؟
باتری خوب داره؟
وزنش کمه؟
خوشدسته؟
2.3 براش اومده؟
فیلمبرداریش باکیفیته یا دوربین متوسطش بهتره؟

یه فلاش دوربین داره و یه رم کمی بالاتر! که درمقابل ایرادات بالا خیلی خیلی کوچیک هستن!

sAeEd_kHaAn
16-03-2011, 12:28
ببخشید چیش بهتره؟!

صفحش باکیفیته؟
حافظه داخلیش بالاس؟
دولوپرها پشتیبانیش میکنن؟
باتری خوب داره؟
وزنش کمه؟
خوشدسته؟
2.3 براش اومده؟
فیلمبرداریش باکیفیته یا دوربین متوسطش بهتره؟

یه فلاش دوربین داره و یه رم کمی بالاتر! که درمقابل ایرادات بالا خیلی خیلی کوچیک هستن!

كاش ياد ميگرفتيم سليقه خودمونو به ديگران تحميل نكنيم
فلاش و رم و صفحه بزرگتر و ... اصلا مهم نيستند بعد وزن گوشي مهمتره يا مثلا خوش دست نيست يا .... شما كلا توي يه دنياي ديگه سير ميكني عزيز يه تاپيك هست كه نينجا جان زحمتشو كشيده و مقايسه اين 2تا گوشيه اونو ببين بعد همينجوري نيا نظر الكي بده

aRThaS_08
16-03-2011, 15:11
شما تو یه دنیای دیگه سیر میکنی عزیزم.

یه کاربر که اصلن معلوم نیست چیزی از گوشی حالیش باشه یا نه اومده مقایسه کرده اونو ملاک قرار میدی.

فک نمیکنم اطلاعات هیچ سایت و یا فردی از gsmarena بالاتر باشه.

شما مقایسه gsmarena رو بخون اونوقت بیا پشتیبانی بی پایه و اساس کن.

baharshiraz
16-03-2011, 15:30
من موندم که بالاخره گالکسی اس فلش رو ساپورت میکنه یا نه؟

P I R A N H A
16-03-2011, 16:55
بله فلشوساپورت میکنه

aRThaS_08
16-03-2011, 17:01
فلش با فلاش فرق میکنه!

گلکسی فلاش دوربین نداره اما از فلش در مرورگر وب پشتیبانی میکنه!

sAeEd_kHaAn
16-03-2011, 21:16
شما تو یه دنیای دیگه سیر میکنی عزیزم.

یه کاربر که اصلن معلوم نیست چیزی از گوشی حالیش باشه یا نه اومده مقایسه کرده اونو ملاک قرار میدی.

فک نمیکنم اطلاعات هیچ سایت و یا فردی از gsmarena بالاتر باشه.

شما مقایسه gsmarena رو بخون اونوقت بیا پشتیبانی بی پایه و اساس کن.

براي توهين بايد گزارش تخلف بدم ولي مديرا خودشون كنترل كنن بهتره ولي فكر كنم ايشون از شما خيلي بيشتر حاليشونه
يه فرد بيطرف هم ميتونه متوجه بشه كه پستاي شما از روي تعصبه موندم چطوري با اين قاطعيت ميگي صفحش مزخرفه اوجاش فلانه و ...

maziarzar
20-03-2011, 11:56
گالکسی خیلی سرتره تو مقایسه جی اس ام ارنا دیزایر حتی از گالکسی ایس هم ضعیفتره

گرافيكار
20-03-2011, 12:15
براي توهين بايد گزارش تخلف بدم ولي مديرا خودشون كنترل كنن بهتره ولي فكر كنم ايشون از شما خيلي بيشتر حاليشونه
يه فرد بيطرف هم ميتونه متوجه بشه كه پستاي شما از روي تعصبه موندم چطوري با اين قاطعيت ميگي صفحش مزخرفه اوجاش فلانه و ...

دوست من خب من روي گوشي خاصي تعصب ندارم
ولي اكثر سايتهاي معتبر
مقايسه كردن
و گالكسي توي اكثرشون يه سر و گردن بالاتره