PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اثر ويروس روي فايلهاي فشرده

water_lily_2012
06-03-2011, 12:03
سلام
چند وقت پيش كامپيوترم چندتا ويروس مختلف گرفت و بيشتر فايلها و فولدر ها را ويروسي كرد و بعد از ويروس يابي بيشتر اونها پاك شد.
اما جالب اينجا بود كه فايل هاي فشرده من هيچ كدام ويروسي نشده بود و همه سالم بودند. فايل هاي من از نوع Rar بود.
مي خواستم ببينم اگر فايل هاي Rar ويروسي نمي شه يا درصدش كمتره پس فايل هاي مهم خودم را فشرده كنم.

اما سوال اينكه آيا فرقي بين نوع Normal يا Store در فشرده سازي البته از نظر ورود ويروس هست يا نه؟

دوم اينكه رمز در جلوگيري از ورود ويروس اثري داره يا نه ؟

با تشكر

mansour_hotboy
06-03-2011, 13:21
سلام
چند وقت پيش كامپيوترم چندتا ويروس مختلف گرفت و بيشتر فايلها و فولدر ها را ويروسي كرد و بعد از ويروس يابي بيشتر اونها پاك شد.
اما جالب اينجا بود كه فايل هاي فشرده من هيچ كدام ويروسي نشده بود و همه سالم بودند. فايل هاي من از نوع Rar بود.
مي خواستم ببينم اگر فايل هاي Rar ويروسي نمي شه يا درصدش كمتره پس فايل هاي مهم خودم را فشرده كنم.

اما سوال اينكه آيا فرقي بين نوع Normal يا Store در فشرده سازي البته از نظر ورود ويروس هست يا نه؟

دوم اينكه رمز در جلوگيري از ورود ويروس اثري داره يا نه ؟

با تشكر
سلام.در مورد سوال اول فکر نمیکنم فرقی داشته باشه فقط مقدار فشرده سازی فایل تغییر میکنه.
گذاشتن رمز حتما تاثیر داره چون مانع دسترسی ویروس به فایلها میشه.شاید ویروسی باشه کلا فایلاتو پاک کنه که اون از بدشانسیه!:13: