PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : CamCorder II + راهنماي استفاده طولاني مدت.حتما بخونيد

Mohammad amir bazrafshaN
26-05-2006, 06:15
به نام خدا

همونطور كه ميدونيد با اين نرم افزار كه فيلمبرداري با كيفيتي هم داره ميتونيد تا پر شدن حافظه دوربين فيلمبرداري كنيد.عيب اينجاست كه بعد از چند روز از شما كد ميخواد.
در يك اتفاق كاملا اتفاقي(!) فايلي كه اين نرم افزار براي محدوديت زماني اش چك ميكنه رو يافتم(اوره كا) و با تغيير نام اون در كمال تعجب ديدم فيلمبرداري ميكنه و كد نميخواد. به اين ترتيب هر وقت كد خواست به اين آدرس بريد

C:\System\Data و فايل Secure.dat را براي اولين با تغيير نام و براي دفعه هاي بعدي پاك كنيد

خود نرم افزار رو هم ميتونيد با يه جستجو دانلود كنيد.البته ميگن كرك شده هست ولي حداقل از من يكي كد خواست

WooKMaN
26-05-2006, 11:16
مرسي Mohammadamirbazrafshan جان
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
--------------------------------

ببين اين نام كاربريت به اين درازي هنگام لاگين كردن اذيتت نميكنه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zendegi
26-05-2006, 12:04
Mohammadamirbazrafshan جان مرسي از نكته اي كه كشف كردي بسيار جالب بود ......
من قبلا نصب ميكردم و تا چند وقتي كه استفاده ميكردم همان طور كه گفتي كد ميخواست و هر موقع كه كد ميخواست از يه كرك استفاده ميكردم ديگه اونوقت عمري ميشد و هنوز داره قشنگ كار ميكنه و اصلا كد هم نميخواد.......بازم مرسي..

hossein1364
26-05-2006, 14:22
سلام
چرا فيلم هاي گرفته شده با اين نرم افزار رو كامپيوتر تصوير نداره؟

zendegi
26-05-2006, 15:27
عزيزم بايد فرمتش عوض بشه يه سرچ بكني از اين برنامه ها زيادند مثل Xilisoft Video Converter......

sandbadblue
27-05-2006, 10:48
نيازي به تغيير فورمت نيست با نصب كدك ffdshow میشه با پلیر های معمولی pc مثل وین امپ فایلهای dvix
دید و حجم کدک هم 2یا3 مگ هستش بایه سرچ میتونید پیدا کنید

zendegi
28-05-2006, 11:17
Mohammadamirbazrafshan جون به من پيغام خصوصي دادند در مورد كركي كه گفته بودم ومن هم ديدم كه بهتر كه اينجا قرار بدم كه همه استفاده كنند و همچنين Mohammadamirbazrafshan عزيز:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته بگم كه من با اين نسخه اي كه ميذارم از كرك فوق استفاده كردم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نكته مهم: اول برنامه رو نصب كنيد و از اون استفاده كنيد تا زماني كه از شما كد بخواد چون اگه همون موقع كرك كنيد برنامه كار نخواهدكرد بعد كرك رو توسط بلوتوث و يا اينفرارد وارد گوشي كنيد و بعد بدون باز كردن اون بازم مگم كرك رو نبايد باز كنيد چون غير فعال ميشه به همون صورتي كه هست در پوشه نصب برنامه كپي كنيد و لذت ببريد براي من كه كار كرد اميدوارم كه براي شما هم همينطور باشه .......

Mohammad amir bazrafshaN
31-05-2006, 07:12
به نام خدا

دوست عزیز من زیاد خوشم نمیاد که پست هام زیاد بشه برای همون پیغام خصوصی دادم.هنوز موبایل به دستم نمیرسه و فقط بگید ببینم آیا نوشته موقع دانلود میگه فقط برای 6630 و 6680 هست درسته.چون من روی6600نصب ومتحان کردم .امیدوار هم هستم که این همون یکی P30downloadنباشه چون اگه اون باشه حداقل روی 6600 کرک بشو نیست.باز هم خیلی خیلی ممنون از توجهی که دارید.

hossein1364
31-05-2006, 08:48
اگه ميشه همون كركي كه گفتيد رو بذارين تا بتونيم فيلمها رو روي كامپيوتر ببينيم

zendegi
31-05-2006, 11:30
Mohammadamirbazrafshan عزيز من خودم 6600 دارم و تا حالا چندين بار امتحان كردم و جواب داده به اون نكته اي كه ميگه براي 6630و6680 هست توجه نكن من هنوز روي اونا امتحان نكردم ولي همانطور كه گفتم روي 6600 به خوبي جواب داده البته تاكيد ميكنم كه اولا من با اون نسخه اي كه از كم كوردر گذاشتم فقط جواب گرفتم و ثانيا اينكه حتما به اون نكته مهمي كه در اون پايين نوشتم دقت و عمل كنيد چون من چندبار تجربه كردم و اگه همون موقع كرك كنيد برنامه كار نخواهد كرد ........
دركل اول برنامه دوم كه نسخه اي از كم كوردر هست رو دانلود كنيد و نصب كنيد و بعد از چند وقت كه از شما كد خواست اون موقع ميتونيد به روشي كه گفتم كرك كنيد........بازم ميگم من كه 6600 دارم و چندين بار هم به همين روش نصب كردم موفقيت آميز بوده و اميدوارم كه براي شما هم همينطور باشه .............ببخيشيد كه سرتون رو درد آوردم .......

mahdiiran
24-07-2006, 19:05
پسش چي بود

Mohammad amir bazrafshaN
25-07-2006, 06:04
دوست عزیز تا فایل Secure.dat موجود باشه با کرک هم جواب نمیده.اول اونو پاک کنید و بعد با خیال راحت فیلم بگیرید.اگه این فایل رو پیدا نکردید توی این آدرس C:\System\Data دنبال این فایل Secure7.dat بگردید و پاکش کنید

sarbaze.vatan
21-01-2007, 01:43
دوست عزیز تا فایل Secure.dat موجود باشه با کرک هم جواب نمیده.اول اونو پاک کنید و بعد با خیال راحت فیلم بگیرید.اگه این فایل رو پیدا نکردید توی این آدرس C:\System\Data دنبال این فایل Secure7.dat بگردید و پاکش کنید

سلام . محمد دمت گرم ايشالا كه به مرادت برسي .:)

topoly77
01-02-2007, 16:42
با عرض سلام خدمت همه دوستان

من دارای گوشی 6600 نوکیا هستم و برنامه ETI Comcorder روی آن نصب کرده ام متاسفانه فیلمهایی که توسط این برنامه گرفتم چند مشکل دارند :

اول اینکه قسمت تصویر و قسمت صدای مربوط به فیلم رو جداگانه ذخیره می کنه

دوم اینکه فیلم هایی که ذخیره کرده ام دارای پسوند eye هستند و من نمی دونم این پسوند را باچه نرم افزاری می توان در کامپیوتر دید

لطفاً کمکم کنید.

پیشاپیش از راهنمایی هایتان ممنونم.

Mohammad amir bazrafshaN
02-02-2007, 21:59
پسوند اين برنامه براي فيلم برداري avi هست.موقع پخش شايد صدا يا تصوير رو نشون نده.البته اين مشكل توي رايانه پيش مياد.با برنامه Total Video Convertor كه در قسمت نرم افزارهاي فارسي معرفي شده اين مشكل خيلي راحت حل ميشه

zendegi
03-02-2007, 12:47
اینم ورژن 2 به همراه پچ :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]