PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Xperia X1 هنوز زنده است؟

hkhafan
05-03-2011, 11:44
سلام ؛

دوستای عزیز میخواستم کسایی که با این گوشی کار کردن بیان و در موردش یک کم برام توضیح بدن.
تا حالا از هرکس در مورد این گوشی سوال کردم ، 2 جواب رو شنیدم : 1-کنده 2- قدیمیه
تو این رنج قیمت من نتونستم گوشی ویندوز خور دیگه ای رو پیدا کنم که تقریباً از لحاظ امکانات کامل باشه ، البته تو این جستجو کلاً بیخیال سامسونگ شدم ، HTC هم که ماشالله قیمتاش:18:
حالا دوستایی که تجربه کار با این گوشی رو دارن لطف کنن دربارش منو راهنماییم کنن. ( مخصوصاً همون دو موردی که همه دربارش میگن )
ممنون

گرافيكار
05-03-2011, 12:40
بله ايكس1 هنوز زنده اس
n73 هم هنوز زنده اس
ولي مگه هر چيزي كه نفس ميكشه بايد رفت سراغش
كلا ايكس وان چنتا مشكل اساسي داره
1- كنده
2- قديميه
3- بسيار شكننده و ظريفه

توي اين قيمت اصلا سامسونگ گوشي به روز ويندوز نداره كه شما بخواي بيخيالش بشي
چيزي كه بايد بيخيال بشي سيستم ويندوز موبايل قديميه
كلا ويندوز موبايل از رده خارج شد و الان وين مو 7 اومده
كه گوشياشم مشخصه
به نظر من توي اين قيمت بهتره بري سراغ آندرويد

Punisher_2008
05-03-2011, 13:14
با سلام.
من htc touch2 داشتم خیلی از راضی بودم
ویندوز موبایل 6.5 حرفه ای
سی پی یو 528 و رم 256 mb به همراه چیپ گرافیکی
gps .wifi
ال سی دی 2.8 اینچ توانایی نشان دادن 65 هزار رنگ( ویندوز موبایل بیشتر ساپورت نمیکنه ولی کفیت ال سی دیش خیلی خوبه)
صداش بلند و با کیفیت
دوربین 3.2 مگاپیکسل فاقد فلش و فوکوس خودکار ( کیفیتش تو روز خوبه)
به همراه نوار لمسی برای زوم
فقط یک مشکل کوچولو داره اونم وضوح این گوشی 240 در 320 هست ولی در ساپورت نرم افزاری هیچ مشکلی نداره بازی هم بدک نیست بازی اسفالت رو راحت روش اجرا کردم..
البته این وضوح براش مزیتی هم به همراه داشت در عوض کیلیپ های سنگین و کیفیت بالا رو خیلی روان اجرا میکنه و کیفیت پخش کیلیپش بالاست... صداشم که گفتم واقعا صداش خیلی خوبه
باطریش خیلی خوبه
خیلی هم خوشگل هست
رابطه کاربری TouchFLO رو هم داره..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمت الانش فکر میکنم 250 تومان باید باشه... دقیق نمیدونم وقتی من خریدم 310 تومان بود..
سرعت اینترنتش واقعا عالی بود به خصوص با برنامهUC سرعت دانلود همیشه 20 25 30 بود

من گوشی های زیادی عوض کردم ولی با هیچکدوم سرعت و لذت دانلود مثل touch2 رو نداشتم حتی الان که اندروید دارن!!
در ضمن نوار لمسی میتونید خیلی راحت روی یک صفحه زوم کنید..

ولی میتونید گوشی های باز جدیدتر از این بخرید ولی اگه ویندوز موبایل میخواین گرینه مناسبیه در ضمن هنوز که هنوز برنامه های جدید که واسه ویندوز موبایل ساخته میشه میتونید به سایت ها یک سری بزنید...

الان هنوز که هنوزه جاوا پشتیبانی میشه چه برسه به ویندوز موبایل...

بازم توصیه میکنم اگه ویندوز موبایل براتون زیاد مطرح نیست میتونید گوشی های دیگه ای هم انتخاب کنید هم از سیستم عامل اندروید .بادا. سیمبین..

hkhafan
05-03-2011, 20:55
بله ايكس1 هنوز زنده اس
n73 هم هنوز زنده اس
ولي مگه هر چيزي كه نفس ميكشه بايد رفت سراغش
كلا ايكس وان چنتا مشكل اساسي داره
1- كنده
2- قديميه
3- بسيار شكننده و ظريفه

توي اين قيمت اصلا سامسونگ گوشي به روز ويندوز نداره كه شما بخواي بيخيالش بشي
چيزي كه بايد بيخيال بشي سيستم ويندوز موبايل قديميه
كلا ويندوز موبايل از رده خارج شد و الان وين مو 7 اومده
كه گوشياشم مشخصه
به نظر من توي اين قيمت بهتره بري سراغ آندرويد

سلام ؛

ممنون ازتون ،
من فکر میکردم این گوشی نسبت به گوشیای دیگه مردتره که!:31:

Mahdi_Co_1368
05-03-2011, 21:25
x1 هنوز هم زنده س. من تا چند وقت پیش x1 داشتم

الان خیلی کم تو بازار پیدا میشه . رزولوشن فوق العاده ای داره اگه زیبایی اینتر فیس

و زیبایی محیط گوشی برات مهمه تو این رنج انتخاب خیلی خوبیه. البته باتری و کیبورد

خیلی خوبی هم داره. رام هاش هم که تمومی نداره.

کند بودنش رو قبول دارم. مخصوصا تو بازی های جدید و video های رزولوشن بالا کم میاره

قدیمی هم هست ولی قدیمی بودن همیشه دلیل بر بد بودن نیست

شما انتظاراتت رو از گوشی که میخوای بخری بگو تا بهتر راهنمایی بشی

maziarzar
05-03-2011, 22:27
به نظر من یه گوشی اندروید بگیرید

hkhafan
06-03-2011, 08:14
x1 هنوز هم زنده س. من تا چند وقت پیش x1 داشتم

الان خیلی کم تو بازار پیدا میشه . رزولوشن فوق العاده ای داره اگه زیبایی اینتر فیس

و زیبایی محیط گوشی برات مهمه تو این رنج انتخاب خیلی خوبیه. البته باتری و کیبورد

خیلی خوبی هم داره. رام هاش هم که تمومی نداره.

کند بودنش رو قبول دارم. مخصوصا تو بازی های جدید و video های رزولوشن بالا کم میاره

قدیمی هم هست ولی قدیمی بودن همیشه دلیل بر بد بودن نیست

شما انتظاراتت رو از گوشی که میخوای بخری بگو تا بهتر راهنمایی بشی

سلام ؛

مهدی عزیز الان گوشیم همینه که تو امضام نوشتم ولی اصلاً ازش خوشم نیومده.....یکی از دوستان یه X1 واسه فروش داشت که معاوضه هم میکنه .... همین شد که مزاحم شماها شدم بابت راهنمایی ، خودم خیلی از این گوشی خوشم اومده ، امکاناتش هم کامله ولی چون خودم باهاش کار نکردم ، نمیتونم تصمیم بگیرم.

به نظر من یه گوشی اندروید بگیرید

فکر نکنم گوشی اندروییدی خوب تو این رنج قیمت گیر بیاد....اگه برید از دوستایی که تو یکی از سایتای مرتبط هستن بپرسید که میگن گوشی آندروییدی 470 به پایین به درد نمیخوره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Punisher_2008
06-03-2011, 13:36
سلام ؛

مهدی عزیز الان گوشیم همینه که تو امضام نوشتم ولی اصلاً ازش خوشم نیومده.....یکی از دوستان یه X1 واسه فروش داشت که معاوضه هم میکنه .... همین شد که مزاحم شماها شدم بابت راهنمایی ، خودم خیلی از این گوشی خوشم اومده ، امکاناتش هم کامله ولی چون خودم باهاش کار نکردم ، نمیتونم تصمیم بگیرم.

فکر نکنم گوشی اندروییدی خوب تو این رنج قیمت گیر بیاد....اگه برید از دوستایی که تو یکی از سایتای مرتبط هستن بپرسید که میگن گوشی آندروییدی 470 به پایین به درد نمیخوره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با سلام

اتفاقا گوشی های 200 تا350 تومان اندورید که در حد خودشون عالی هست زیاده...

hasanmotori
06-03-2011, 14:12
فکر نکنم گوشی اندروییدی خوب تو این رنج قیمت گیر بیاد....اگه برید از دوستایی که تو یکی از سایتای مرتبط هستن بپرسید که میگن گوشی آندروییدی 470 به پایین به درد نمیخوره!

ویندوز موبایل پایینتر از 7 هم اصلاً بدرد نمیخوره
در حال حاظر خرید ویندوز موبایل 6.5 اشتباه بزرگیه
شما یا سیمبین بگیر یا اندروید
پیشنهاد من تا 270 80 گلکسی 551 :

یا اگه میتونی تا 350 هزینه کنی galaxy ACE رو پیشنهاد میدم که cpu و gpu قوی داره و میتونی بازی های سنگین اندروید رو روش اجرا کنی ... صفحه 3.5 اینچ یعنی اندازه آیفون داره و دوربین 5 و...

hkhafan
06-03-2011, 14:47
ویندوز موبایل پایینتر از 7 هم اصلاً بدرد نمیخوره
در حال حاظر خرید ویندوز موبایل 6.5 اشتباه بزرگیه
شما یا سیمبین بگیر یا اندروید

سلام ؛
ممنون ازتون ،
لطف میکنید توضیح چرا ویندوز موبایل رو باید کنار بذاریم؟...آخه هنوزم خیلی از گوشیا این سیستم عاملو دارن ، بعد هم اینکه قیمت گوشی های بر پایه ی ویندوز فون هنوز خیلی بالاست.
نمیدونم چرا نمیتونم به مارک سامسونگ اعتماد کنم!
یعنی اینقدر کسانی که X1 رو تجربه کردن کم هستش؟

hasanmotori
06-03-2011, 15:35
سلام ؛
ممنون ازتون ،
لطف میکنید توضیح چرا ویندوز موبایل رو باید کنار بذاریم؟...آخه هنوزم خیلی از گوشیا این سیستم عاملو دارن ، بعد هم اینکه قیمت گوشی های بر پایه ی ویندوز فون هنوز خیلی بالاست.
نمیدونم چرا نمیتونم به مارک سامسونگ اعتماد کنم!
یعنی اینقدر کسانی که X1 رو تجربه کردن کم هستش؟

از وقتی که مایکروسافت گفت میخاد ویندوز فون7 رو بده دیگه برنامه و بازی بدرد بخوری برای ویندوز 6.5 نیومد و شرکت ها هم دیگه ساپورتش نکردن
انگار یه گوشی جاوا هست که کنده!
بعدشم سخت افزار مثلاً همین x1 خیلی ضعیفه و ویندوزم خودش سنگینه در حالی که اندروید هم سبکتره هم سخت افزاراشون قویتر شده نسبت به x1 سه سال پیش
تاچشم که خازنی نیست و مولتی تاچ نداره
همین ACE سی پی یو 800 داره + چیپ گرافیکی مشابه x10 و nexus one یعنی میتونی بازیهای سنگینو روش اجرا کنی
سرعتش خیلی بالاتره تاچش خیلی بهتره صفحش بزرگتره ... نسخه جدید اندروید براش میاد ... دوربین بهتری داره

شما بهتره بگی چقدر میخای هزینه کنی به هر حال
تا 350 همین ace
تا 270 گلکسی 551
تا 240 گلکسی مینی
تا 220 x8

Punisher_2008
06-03-2011, 16:19
از وقتی که مایکروسافت گفت میخاد ویندوز فون7 رو بده دیگه برنامه و بازی بدرد بخوری برای ویندوز 6.5 نیومد و شرکت ها هم دیگه ساپورتش نکردن
انگار یه گوشی جاوا هست که کنده!
بعدشم سخت افزار مثلاً همین x1 خیلی ضعیفه و ویندوزم خودش سنگینه در حالی که اندروید هم سبکتره هم سخت افزاراشون قویتر شده نسبت به x1 سه سال پیش
تاچشم که خازنی نیست و مولتی تاچ نداره
همین ACE سی پی یو 800 داره + چیپ گرافیکی مشابه x10 و nexus one یعنی میتونی بازیهای سنگینو روش اجرا کنی
سرعتش خیلی بالاتره تاچش خیلی بهتره صفحش بزرگتره ... نسخه جدید اندروید براش میاد ... دوربین بهتری داره

شما بهتره بگی چقدر میخای هزینه کنی به هر حال
تا 350 همین ace
تا 270 گلکسی 551
تا 240 گلکسی مینی
تا 220 x8

با سلام

در مورد اینکه بازی شاخی براش نه امده کاملا موافقم.. ولی بازی هایی که براش میاد خوبه:31:
در مورد اینکه سخت افزار x1 قدیمیه هم بازم موافقم

ولی هنوز براش نرم افزار و بازی های خوبی داره میاد
من از ویندوز موبایل touch2 رو و از هر لحاظ ازش راضی بودم فقط یکم وضوح صفحه که qvga بود در بعضی بازی ها با محدودیت رو برو بودم
ولی از لحاظ نرم افزاری هر نرم افزاری رو اجرا میکرد و هنوز که هنوزه براش نرم افزار داره میاد
الان هنوز برای جاوا داره همه چی میاد دیگه چه برسه به ویندوز...
ولی خرید اونا همانطور که دوست عزیز گفتند زیاد معقول نیست گوشی های ویندوز معمولا قیمتشون یکمی بالاست یعنی منظورم اینه که با همامون پول میشه گوشی اندروید یا سیمبین جدیدتر یا بهتر بگیرین ... مگر اینکه ویندوز موبایل رو برای هدف و چیز خاصی بخرین چون نرم افزاراش واقعا فوق العاده هستند...

من خودم touch2 رو فروختم و جا x8 گرفتم اندورید هست خیلی هم ازش راضی هستم بازی های خفنی هم داره.:31::31:
پس سعی کنید گوشی سیمبین یا اندورید بگیرید.:40::40:

sAeEd_kHaAn
06-03-2011, 20:15
اين گوشي الان ديگه قديمي محسوب ميشه اصلا بهش فكر هم نكن بقيه موارد رو هم كه دوستان گفتن

maziarzar
06-03-2011, 22:25
بودجتون حداکثر چه قدره؟

hkhafan
07-03-2011, 18:03
بودجتون حداکثر چه قدره؟

سلام ؛

همونطور که گفتم میخوام گوشیم رو ( C5-03 ) با این عوض کنم ، خواستم نظر شما رو بپرسم.

maziarzar
07-03-2011, 22:16
شما برای اینکه یه گوشی خوب بگیرید باید یه مبلغی رو به این اضافه کنید

hasanmotori
07-03-2011, 23:17
سلام ؛

همونطور که گفتم میخوام گوشیم رو ( C5-03 ) با این عوض کنم ، خواستم نظر شما رو بپرسم.

شما اینو فوقش بتونی 200 رد کنی
با 200 تومن میتونی x8 یا گلکسی مینی بگیری

maziarzar
08-03-2011, 23:34
بین این دو هم به نظر من ایکس8 بهتره