PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشک در Stand by شدن ویندوزXP

Kit_Kat
05-03-2011, 10:55
سلام !!!...
من یک سیستم جدید خریدم و یک ویندوز ایکس پی روش نصب کردم،
از اونجایی که من عادت دارم سیستمو زیاد standby کنم ،

وقتی این کارو کردم سیستم کلا خاموش شد
که وقتی از چند نفر پرسیدم گفتن سیستمهای جدید اینطوریه که موقع استندبای پاور هم به خواب میره و مثل گذشته فن کامپیوتر روشن نیست...
اما مشکل اینجاست که با تکون دادن موس یا فشار دادن یک کلید روی کیبورد سیستم روشن نمیشه و من ناچارم که دکمه ی روشن و خاموشو بزنم ...

وقتی دکمه روشن و خاموش روی کیس را میزنم کامپیوتر دوباره روشن نمیشه و مثل زمانی که استند بای میشه از همون صفحه ای که لیست کاربران کامپیوتر هست میاد...
بعد ویندوز 7 را در کنار ایکس پی نصب کردم که روی اون ویندوز 7 وقتی استندبای میکنم خاموش میشه اما با تکون دادن موس سیستم خودش بالا میاد...
حالا یکی لطف کنه بگه مشکل از چی هست که توی ویندوز ایکس پیه اینطوری میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
آیا باید تنظیمات power setting را تغییر بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــ
اگه مشکل از تنظیمات هست عکسشو گذاشتم یه نگاهی بندازید!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kit_Kat
05-03-2011, 17:05
آقا چرا پست های منو حذف می کنید؟
خوب شاید یک نفر به اینجا سر نزنه منم جاهای دیگه هم پرسیدم شاید یه نفر ببینه جواب مارو بده!!حالا میزاشتین جوابمو بگیرم بعد همه چیرو پاک میکردین!؟:41:

Ghaioom
06-03-2011, 09:40
با سلام
ما هم یه سیستم جدید خریدیم که کلا خاموش میشه و ویندوزش xp هست و هر دکمه ای یا ماوس رو بزنی روشن نمیشه فقط دکمه روشن خاموش رو میزنیم روشن میشه.
و این خودش خیلی خوبه standby به این میگن :31:

الان که روی یه کامپیوتر دیگه هستم تو power option اینجا دیدم که اون عکس راستی گزینه آخر رو روی standby هست شما هم بزار روی اون شاید مشکل از همینه.

موفق باشید.

Kit_Kat
06-03-2011, 13:19
با سلام
ما هم یه سیستم جدید خریدیم که کلا خاموش میشه و ویندوزش xp هست و هر دکمه ای یا ماوس رو بزنی روشن نمیشه فقط دکمه روشن خاموش رو میزنیم روشن میشه.
و این خودش خیلی خوبه standby به این میگن :31:

الان که روی یه کامپیوتر دیگه هستم تو power option اینجا دیدم که اون عکس راستی گزینه آخر رو روی standby هست شما هم بزار روی اون شاید مشکل از همینه.

موفق باشید.
بله اون کارم کردم ولی بازم درست نشد!!!
یعنی واقعا هیچ کس نمیدونه علت چیه؟؟؟؟!!!!!!!!!

saeed774
06-03-2011, 14:56
اصولا مشکلات مربوط به استندباي عمدتا مربوط به بايوس ميشه شما يکبار تنظيمات بايوس رو Defualt کنين. اگه جواب نداد بايد ورژن جديدي از آپديت بايوس رو از سايت سازنده دانلود کني و با برنامه خوده بايوس يا برنامه اي که سايت سازنده براي اينکار در اختيار ميذاره ، بايوس رو آپديت کنين .

Kit_Kat
11-03-2011, 09:38
اصولا مشکلات مربوط به استندباي عمدتا مربوط به بايوس ميشه شما يکبار تنظيمات بايوس رو Defualt کنين. اگه جواب نداد بايد ورژن جديدي از آپديت بايوس رو از سايت سازنده دانلود کني و با برنامه خوده بايوس يا برنامه اي که سايت سازنده براي اينکار در اختيار ميذاره ، بايوس رو آپديت کنين .
سلام
کلا یک بار ویندوزو عوض کردم که گزینه ی استندبای فیریز شد !!!!!!!!!!!
بعد دادم یک نفر دیگه دوباره ویندوزشو عوض کرد حالا شده مثل دفعه ی قبلی !!!!!!!!!!!!!!!
اون دوستم گفت مشکلی نداره!!!!گفت به خاطر خود ویندوزه که این مدلی استندبای میشه ولی ویندوز سون چون جدیده درست استندبای میشه!!!!!!!!!

saeed774
11-03-2011, 11:56
اون دوستم گفت مشکلی نداره!!!!گفت به خاطر خود ویندوزه که این مدلی استندبای میشه ولی ویندوز سون چون جدیده درست استندبای میشه!!!!!!!!!
احتمالش زیاده از ویندوزهای زیاد دستکاری شده استفاده میکردی که اغلب برای اینکه ویندوز سبک تر و سریعتر بشه سرویس هایی از ویندوز رو غیرفعال و کلیدهایی از رجیستری رو پاک میکنن و همین امر باعث میشه در کارکرد صحیح ویندوز اختلال وارد بشه.

Kit_Kat
12-03-2011, 00:16
احتمالش زیاده از ویندوزهای زیاد دستکاری شده استفاده میکردی که اغلب برای اینکه ویندوز سبک تر و سریعتر بشه سرویس هایی از ویندوز رو غیرفعال و کلیدهایی از رجیستری رو پاک میکنن و همین امر باعث میشه در کارکرد صحیح ویندوز اختلال وارد بشه.
البته من دیگه بی خیال این مشکل شدم ولی اون ویندوزی که خودم نصب کردم و گزینه ی استند بای فریز شد،همون ویندوز رو روی کامپیوتر قبلیم نصب کرده بودم که توی اون استند بای درست بود و نه تنها فریز نشده بود بلکه درست هم کار میکرد......
حالا حدس من اینه که مشکل از ویندوز نیست و از سخت افزاره....یعنی موقعی که کامپیوتر هیچ ویندوزی روش نصب نشده رو که میدونید چجوریه....همون محیط بایوسه چیه!خلاصه یک مکشلی توی اونجا.....که خودتونم فکر کنم همینو گفتین اون اول....
در هر صورت مرسی از پاسخگوییتون:11: