PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کیفیت پایین KM Player در ویندوز 7 . لطفا راهنمایی کنید.

NOjAN.A
05-03-2011, 09:36
با سلام خدمت دوستان .
می خواستم ببینم کسی در مورد تفاوت codec های گرافیکی win7 و winXP اطلاعی داره ؟ یه مشکل خیلی بزرگی که خود من دارم کیفیت پخش فایلهای تصویری با برنامه KM Player توی win7 هستش . KMPlayer توی winXP خیلی خوب عمل می کنه ولی توی 7 وقتی یه فایل تصویری رو به حالت Full Screen در می یارم تصویر یه مقدار حالت شطرنجی پیدا می کنه !
اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره ممنون می شم من رو راهنمایی کنه . :11::11:

Dew Drop
05-03-2011, 10:03
سلام
رو صفحه km player کلیک راست کنید و از قسمتvideo advance/video render
گزینه (Enhanced Video Renderer (C/A رو انتخاب کنید.اگه درست نشد با یه رندر دیگه امتحان کنید.

NOjAN.A
05-03-2011, 11:25
سلام
رو صفحه km player کلیک راست کنید و از قسمتvideo advance/video render
گزینه (Enhanced Video Renderer (C/A رو انتخاب کنید.اگه درست نشد با یه رندر دیگه امتحان کنید.

ممنون از راهنماییت دوست عزیز . اون قسمتی که توی video advance/video render فرمودین رو پیدا نکردم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توی قسمت options > video processing هم نگاهی انداختم render پیدا نکردم , گفتم شاید با تنظیمات Blur بشه مشکل رو حل کرد ولی نشد ! مساله اینجاست که تنظیمات kmplayer بنده توی win7 و winXP یکی بوده و دستکاری نکردم .

Dew Drop
05-03-2011, 11:38
ممنون از راهنماییت دوست عزیز . اون قسمتی که توی video advance/video render فرمودین رو پیدا نکردم :

توی قسمت options > video processing هم نگاهی انداختم render پیدا نکردم , گفتم شاید با تنظیمات Blur بشه مشکل رو حل کرد ولی نشد ! مساله اینجاست که تنظیمات kmplayer بنده توی win7 و winXP یکی بوده و دستکاری نکردم .

خواهش میکنم
برید به option تیک گزینه advance menu رو بزنید که تو لیست براتون بیاره,بعد بقیه از روی شکل هم مشخصه.

NOjAN.A
05-03-2011, 14:23
خواهش میکنم
برید به option تیک گزینه advance menu رو بزنید که تو لیست براتون بیاره,بعد بقیه از روی شکل هم مشخصه.

دستتون درد نکنه :11::11: حل شد.

join me
05-03-2011, 15:00
اینم طبق گفته خود نرم افزار بسیار خوب kmplayer