PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نشناختن DVD ROM در ویندوز 7

mehdisato66
04-03-2011, 22:28
با سلام
من زماني كه ويندوز 7 نصب ميكنم ( DVD ROM ( pioneer منو نميشناسه اما زماني كه از DVD ROM ديگه اي استفاده ميكنم اين مشكل وجود ندارد.اين مشكل در ويندوز XP وجود ندارد و ( DVD ROM ( pioneer رو ميشناسه.حالا اين مشكل از ويندوز هست يا از DVD ROM ؟
با تشكر

Masоud
05-03-2011, 00:18
سلام

لطفـا" در هنگام ايجاد تاپيک عنوان مناسبي براي تاپيک خود انتخاب کنيد :

براي انتخاب عنوان تاپيک از کلمات کليدي سؤال خود استفاده کنيد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عنوان ويرايش شد

--------------------------

احتمالا" ویندوز 7 با دی وی دی رام سازگاری نداره . دی وی دی رام رو آپدیت کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه :

موزش آپديت Firmware براي Optical Driver ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشيد :40:

fardis_7
05-03-2011, 02:01
با سلام
من زماني كه ويندوز 7 نصب ميكنم ( DVD ROM ( pioneer منو نميشناسه اما زماني كه از DVD ROM ديگه اي استفاده ميكنم اين مشكل وجود ندارد.اين مشكل در ويندوز XP وجود ندارد و ( DVD ROM ( pioneer رو ميشناسه.حالا اين مشكل از ويندوز هست يا از DVD ROM ؟
با تشكر

سلام دوست عزیز من دقیقا می دونم مشکل شما چیه . چون که خودم دو ماه درگیر حل کردنش بودم...
مشکل نه از سیستم نه از درایور dvd rom فقط باید dvd ویندوزت رو عوض کنی همین . مشکلت حل میشه ...

join me
05-03-2011, 14:46
با سلام
با تشكر

ببین این مدل با دی وی دی رام شما مشابه هست یا نه ؟؟؟ راه حلشو رو امتحان کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید