PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : lمشکل با بالا امدن برنامه ها

abbasa
04-03-2011, 12:09
با سلام هر برنامه ای را که میخام باز کن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]م ویندوز این ÷یام را میده مشکل از کجاست لطفا کمک کنید

mehdi_halla
04-03-2011, 13:25
سلام.شما باید یه نسخه از فایل Msvcrt.dll رو از روی سی دی ویندوز یا پوشه System 32 سیستم دیگه ای که ویندوز xp داره به همین مسیر(system32 ) کپی کنین البته اگه دو تا ویندوز داشته باشین که یکیش بالا بیاد وگرنه با سی دی ویندوز بالا میاین و تو محیط Repair که خط فرمان داس برتون ظاهر شد فرمان زیر رو انجام بدین:

CD-ROM_or_DVD-ROM_Drive_Letter:
cd \i386
expand msvcrt.dl_ BootDriveLetter:\windows\system32
exit

abbasa
04-03-2011, 13:59
اولش رو فهميدم اما منظورتان رو از محيط رپير نفهميدم يعني دوباره ويندوز رو نصب كنم و در قسمتي كه ميگه ويندوز را رپير كنيد مشكل را حل كنم ميشه با تومانيه بيشتري توضيح بديد اخه ما اماتوريم برادر
من فقط يك ويندوز دارم حالا ان فايل رو هم فرض كن تو فلشم يا رو سي دي دارم خوب حالا ......
البته من اين فايل رو از اينترنت دانلود كردم و لي كپي نتونستم بكنم البته بصورت معمولي سيو مد هم رفتم نشد پيام ميده اين برنامه در حال اجراست جايگزين نميشه داس رو بلد نيستم

mehdi_halla
05-03-2011, 01:04
سلام.قبل این کار شما اگه بعد از آپدین فایرفاکس سیستمت این طوری شده فایل dwmapi.dll رو از پوشه c:\windows\system32 پاک کن مشکل حل میشه.و گرنه:
شما با سی دی ویندوز بوت شو.بعد از رد کردن صفحه تایید (با زدن F8) به این صفحه میرسی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد یه چیزی شبیه این عکس میاد که از شما میخواد شماره ویندوزی رو که تشخیص داده از لیست انتخاب کنین(که جون شما یه ویندوز بیشتر نداری همون 1 رو تایپ کن وEnter کن).

حالا رمز یوزر ادمینت رو میخواد اونو وارد کن و
Enter:

حالا شما به این مسیر رسیدی(تو خط فرمان این مسیررو میبینی):
c:\windows\system32
حالا جلوش تایپ کن:
:F
و Enter کن.(F رو به حرف درایو سی دی ات تغییر بده.)
حالا این دستورات رو تایپ کن (بعد از هر دستور Ente کن):
cd \i386
expand msvcrt.dl_ c:\windows\system32
exit