PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی برای خاتم 50 ساله تا 400 هزار تومان

AHHM
04-03-2011, 01:01
سلام
بنده میخواهم برای یک خانم 50 ساله یک گوشی تاچ با ال سی دی بزرگ تا حدود 400 هزار تومان بخرم بعد از تحقیقاتی که کردم به این نتیجه رسیدم که سامسونگ ویو 2 بهترین انتخابه ولی چند تا سوال برام پیش آمده :

1 - آیا این گوشی بصورت پیشفرض از زبان فارسی پشتیبانی میکنه ؟ میشه باهاش اس ام فارسی زد ؟ اگر نمیکنه راهی هست که بشه فارسی رو روش راه انداخت ؟

2 - اینطور که من متوجه شدم نرم افزار های بادا زیاد گسترده نیست مثلا تو فروم های فارسی بخش اختصاصی برای بادا ندارن . من بعد از خرید گوشی باید یک سری برنامه های کاربردی رو روش نصب کنم مثل نقشه و جی پی اس تهران بصورت فارسی برنامه های پخش فیلم و موزیک تقویم یک سری برنامه های مذهبی منشی و چنتایی بازی خوب حالا این جور چیزا برای بادا اصلا وجود داره ؟

3 - این که میگن قرار اندروید قراره رویه این گوشی هم بیاد درسته ؟ یعنی بصورت رسمی میاد ؟!!

و کلا با توجه به بودجه و شرایط مصرف کننده که مثلا اندروید براش پیچیدس وگرنه x10 سونی اریکسون هم گزینه خوبی بود پیشنهاد شما چیه ؟

گرافيكار
04-03-2011, 12:20
به نظر من اينترفيس ويو2 خيلي كاربرديتر و زيباتر و در عين حال ساده تر از ايكس10 هست
اگه با گارانتي بگيرين به طور كامل فارسي داره هرچند احتمال اينكه گوشياي بدون گارانتي در ايران هم فارسي داشته باشن خيلي زياده
كلا با فروشنده شرط كنيد كه فارسي داشته باشه
در مورد نرم افزار كم هستن البته فعلا چون روز به روز به تعدا نرم افزار بادا اضافه ميشه
اما مطمئن باشيد كار شما رو راه ميندازه
هم نرم افزار كاربيردي زياد داره هم نرم افزار مذهبي
در مورد آندرويد مطمئن نيستم

AHHM
04-03-2011, 13:05
آیا در حال حاظر برنامه های که در پست اول ذکر کردم مخصوصا برنامه جی پی اس با نقشه فارسی برای بادا موجوده ؟

سایت و مرجعی برای نرم افزار و بازی های بادا سراغ دارید خودم یک بررسی بکنم ؟

aRThaS_08
04-03-2011, 14:29
سیستم عامل آندروید یه آدمی رو میخواد که وقت سر و کله زدن با گوشی رو داشته باشه.

ویو II بهترین انتخاب برای شما هست و گوشیهای سامسونگ هم همگی بطور پیشفرض فارسی دارن اما بعضیاشون حروفو جدا جدا نشون میدن.

فک نمیکنم ویو II با فارسی مشکلی داشته باشه!

maziarzar
04-03-2011, 14:51
دوست من یه هفته پیش خریدش خیلی ازش راضیه اما خیلی ناراحته که چرا دیزایر نگرفته
برای خانوم50ساله به نظر من سی7 نوکیا بهتره

AHHM
04-03-2011, 14:54

آقا از دوستون میپرسین با فارسی مشگل داره یا نه ؟

راستی اگر قصد فروش داره و تهران هست بگین به من پی ام بده .

AHHM
04-03-2011, 18:07
آقا این دیگه چه مدلشه ! چرا پست های من تائید نمیشه ؟ رشته بحث از دستم در رفت ! این دوره آزمایشی ما کی قرار تمام بشه ؟ چقدر باید فعالیت کنم ؟ نمیتوانم که را بیوفتم تو تاپیک ها شروع کنم به اسپم کردن برای بالا رفتن فعالیت !!!

گرافيكار
04-03-2011, 19:52

به هيچ عنوان
از هر نظر اينتر فيس ويو 2 ساده تر و سريعتره
و مناسب يه خانم ميانساله

AHHM
04-03-2011, 20:06
واقعا خنده داره این چهارمین پست من تویه تاپیک خودم که هیچ کس نمیتوانه ببینه !!!!

maziarzar
04-03-2011, 20:42
من که باهردو شون کارکردن اینجوری به نظرم رسید
امادرکل به نظر من هرچی گوشی امکاناتش بالاتر باشه وسیستمن عامل نداشته باشه بهتره
مثل پیکسون12