PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه‌ی رادیو 7

mehdisp
03-03-2011, 16:16
برنامه رادیو هفت برنامهای هست که ساعت 11 تا 12 شب از شبکه هفت سیما(آموزش ) شنبه تا پنج شنبه پخش میشه بد نیست این برنامه رو ببینید خیلی زیباست
شاید بد نباشه تایپکی تحت همین عنوان ( رادیو7 ) تشکیل و بحث و بررسی پیرامون این برنامه بپردازیم
این بصورت برمانهرادیویی اما در قالی تصویری هست که دارای مجری های متفاوتی در ایام هفته هس
ازنکات جالب برنامه
1- موضوعات مورد بحث جالب
2- خواندن داستان و شعر و مطالب جالب اما کوتاه
3- اجرای میان برنامه های مختلف از قبیل (شعرخوانی وسرود و دکلمه و داستان سرایی و...) توسط افراد مختلف ار جمله بازیگران ، کارگردانان ،مجریان ،بازیکنان و...
4- حضور میهمانان مختلف
5- از همه مهمتر به سبک رادیویی اجرا شدن برنامه

پیشنهاد می کنم حتما این برنامه رو ببینید و داخل این تایپک در مورد این برنامه به گفتگو بنشینیم البته با اجازه مذیر تالار

OSEN
03-03-2011, 16:48
منم خیلی این برنامه رو دوست دارم . برنامه ی متنوع و جذابی هست به نظرم . مجریای متفاوت ، میان برنامه های متنوع و بعضی اوقات فان محشر (مثل مصاحبه با بچه ها و پنگول !! و ...). مهمونای باحالی که تالا داشته مثل مرتضی احمدی و علیرضا خمسه (کرکر خنده بود این مصاحبش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و ایرج حسابی و ... و از همه مـــهـــم تــــر .... "قصه های خان جون". من عاشق این قسمتشم :40:. جالبه که اوایل خیلی بدم میومد ازین بخشش و میگفتم این مسعود فروتن چرا این مدلی اجرا میکنه آخه ؟!. ولی الآن بخش محبوبم هست . شاید باورتون نشه ولی خیلی پیش اومده که آرزو کردم تو اون زمونه و داستانی که فروتن داره تعریف میکنه باشم :20:.
دم تهیه کننده ی برنامه هم گرم . واقعا این منصور ضابطیان همه ی برنامه هاش تاپ هست .

ولی حیف که اکثر اوقات نمیتونم برنامه رو ببینم و ازین بابت حسرت میخورم :41:.

.

OSEN
07-03-2011, 23:31
دیشب رو دیدین ؟ این دختره چه بانمک بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نییدونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی دوس دارم این مصاحبه با بچه هاش بیشتر بشه . نه دروغی میگن . نه کلاس میزارن . نه فیلم بازی میکنن ... هـــی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.