PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با مچاله کردن کاغذ در پرینتر 1018 ...

lachin
02-03-2011, 20:49
چند وقتیه پرینتر در حین چاپ انتهای کاغذ را تقریبا از وسط مچاله میکنه (به اندازه یه خط کوچک از سمت انتهای وسط کاغذ )
هر جا هم که بردم نتونستن درستش کنن یعنی همه میگن پرینتر ایرادی نداره ولی نمی دونن چرا کاغذ رو اینجوری می کنه
لازم به یاد اوریه که هنگام پرینت گرفتن از خروجی (محل خروج کاغذ) بخار در میاد
پرینتر HP1018
فیوزر هم تعویض کردم
تیونر هم تعویض کردم
کاغذ هم تعویض کردم
دیگه موندم چی کار کنم...

amir6135
02-03-2011, 21:37
چند وقتیه پرینتر در حین چاپ انتهای کاغذ را تقریبا از وسط مچاله میکنه (به اندازه یه خط کوچک از سمت انتهای وسط کاغذ )
هر جا هم که بردم نتونستن درستش کنن یعنی همه میگن پرینتر ایرادی نداره ولی نمی دونن چرا کاغذ رو اینجوری می کنه
پرینتر HP1018
فیوزر هم تعویض کردم
تیونر هم تعویض کردم
کاغذ هم تعویض کردم
دیگه موندم چی کار کنم...

پرینتر ها اکثرا همشون همین مشکل را دارند ...باید قلقشو پیدا کنی ! مثلا پرینتر منم اینطوری شد ... چون یکدفعه کاغذ همچین میگرفت میکشد تو دستگاه انگار دزد گرفته و خرت خرت کاغذو تکه تکه میکرد و خلاصه ... من هم برای رفع این مشکل همون که می خواست کاغذو بکشه تو یک کم کاغذو میگرفتم با دستم و بعد ولش میکردم که از اون شتاب اولیه بیفته و بعد بره تو دستگاه ... :46:

mehran gorji
28-03-2011, 19:17
پرینتر HP1018
فیوزر هم تعویض کردم
تیونر هم تعویض کردم
کاغذ هم تعویض کردم
دیگه موندم چی کار کنم...
این مشکل بر میخوره به فیلم فیوزینگ که یم لوله پلاشتیکی تفلونی است اکر اون مچاله نبود در نهایذ بر میخوره به پیکاپ دستگاه یعنی کاغذ کش رو با اسکاج نم دار تمیز کن در نهایت بر میخوره به فیوزینگ

sadatnia
30-03-2011, 11:52
پرینتر HP1018
فیوزر هم تعویض کردم
تیونر هم تعویض کردم
کاغذ هم تعویض کردم
دیگه موندم چی کار کنم...
این ایراد از فیوزینگ ، در اومدن بخار یه چیز طبیعیه بخاطر رطوبت کاغذه که ممکنه مچاله شدن هم بخاطر رطوبت باشه کاغذ رو عوض کن فکر کنم که مشکلت برطرف شه جنس کاغذ paper one بگیر امتحان کن اگه باز همین مشکل رو داشتی دوست عزیز مشکل از پرس فیوزینگ هست که باید عوض شه

mehran gorji
30-03-2011, 15:06
این ایراد از فیوزینگ ، در اومدن بخار یه چیز طبیعیه بخاطر رطوبت کاغذه که ممکنه مچاله شدن هم بخاطر رطوبت باشه کاغذ رو عوض کن فکر کنم که مشکلت برطرف شه جنس کاغذ paper one بگیر امتحان کن اگه باز همین مشکل رو داشتی دوست عزیز مشکل از پرس فیوزینگ هست که باید عوض شه
من عید میدونم از پرس باشه چون اون تعمیرکاری که اونو تعمیر کرد قطها پرس یا اسم علمیش میشه تفلون که رنگ روشنی داره رو میدید قطعا تازه طفلون یا پرس اگر پاره باشد باز هم خوب می زند.من دستگاه های زیادی رو باز کردم که که پرس چاقو خورده بود اما قشنگ پرینت میگرفت