PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا با لپ تاپ های تا سقف یک میلیون میشه کارهای نرم افزاری سنگین کرد ؟

reza-atom
02-03-2011, 19:05
مي خواستم ببينم لپ تاپ هاي تا سقف 1 تومن يا زير 1 تومن براي کار با نرم افزار هاي سنگين (مثلاً آهنگسازي در حد معمول) مي تونن مناسب باشن ؟ اول مي خواستم يه سيستم بخرم تا 500 تومن براي کار با نرم افزارهاي سنگين ولي چون قابل حمل نيستش ترجيح ميدم لپ تاپ بگرم که بتونم اگه جايي رفتم هم کارمو انجام بدم. حالا به نظر شما تو اين رنج قيمت لپ تاپ ها بدرد اين کارها ميخورن ؟ کارت صداشون چطوريه ؟ اگه خراب شن بايد چي کار کرد ؟ بهترين مدل ها تو اين رنج قيمت (در صورت وجود) چي ميتونه باشه ؟

pooriya_hp
02-03-2011, 19:50
باید ببینید روی نرم افزار مدنظرتون چه بازده ی داره ....

من اگر جای شما بودم 300-400 تومن به بودجه ام اضافه می کردم و یه کانفیگ عظیم خریداری می کردم ...

کارت صداهاشون در حد معمول هست و طبعا بدرد کسانی که اکثر کارشون با کارت صدا هست نمیخوره ...

اگر کارت صدا بسوزه طبعا باید ببرید تعمیر کنید، تعمیرات هم هزینه بالا داره و هم خیلی کمه ... و بعضی اوقات می بینی که باید
مادربورد تعویض بشه .....

موفق باشید

omid.7128
02-03-2011, 20:05
مي خواستم ببينم لپ تاپ هاي تا سقف 1 تومن يا زير 1 تومن براي کار با نرم افزار هاي سنگين (مثلاً آهنگسازي در حد معمول) مي تونن مناسب باشن ؟ اول مي خواستم يه سيستم بخرم تا 500 تومن براي کار با نرم افزارهاي سنگين ولي چون قابل حمل نيستش ترجيح ميدم لپ تاپ بگرم که بتونم اگه جايي رفتم هم کارمو انجام بدم. حالا به نظر شما تو اين رنج قيمت لپ تاپ ها بدرد اين کارها ميخورن ؟ کارت صداشون چطوريه ؟ اگه خراب شن بايد چي کار کرد ؟ بهترين مدل ها تو اين رنج قيمت (در صورت وجود) چي ميتونه باشه ؟

cpu من corei5 2.4-2.9 ه ، اف ال رو با یه پروزه که 8-9 تا وی اس تی و حدود 20 تا سمپل داره و 50 تا پلاگین واسه میکس میکشه، البته باید یه کم تنظیمش کنی وگرنه تت تت میکنه! البته فکر کنم دیگه به مرز تحملش خیلی نزدیک شده و بیشتر فکر نکنم بکشه ، سی پی یو رو هر چی میتونی بالا بگیر

reza-atom
02-03-2011, 20:10
پس اینطور که به نظر می رسه لپ تاپ بدرد این کارا نمیخوره ! نه ؟

omid.7128
02-03-2011, 20:23
کارت صدای لپتاپ و کامپیوتر که مهم نیست، سی پی یو مهمه ، اگه میخوای رکورد کنی و با سخت افزار کار کنی اونوقت باید یه کارت صدا بگیری به لپتاپ وصل کنی،در ضمن فکر نکنم کارت صدا خراب بشه با این کارا!
اگه پی سی بگیری بهتره ، با هزینه ی کمتر سیستم بهتر میتونی بگیری
راستی این وی اس تی هایی که گفتم 8تاش نکسوسه که از سنگین ترین وی اس تی هاست + 1 ونگارد

reza-atom
02-03-2011, 20:27
البته اینم اضافه کنم که مبتدی هستم و جندان کار حرفه ای هم نمی کنم !

---------- Post added at 08:27 PM ---------- Previous post was at 08:24 PM ----------

کارت صدای لپتاپ و کامپیوتر که مهم نیست، سی پی یو مهمه ، اگه میخوای رکورد کنی و با سخت افزار کار کنی اونوقت باید یه کارت صدا بگیری به لپتاپ وصل کنی،در ضمن فکر نکنم کارت صدا خراب بشه با این کارا!
اگه پی سی بگیری بهتره ، با هزینه ی کمتر سیستم بهتر میتونی بگیری
راستی این وی اس تی هایی که گفتم 8تاش نکسوسه که از سنگین ترین وی اس تی هاست + 1 ونگارد
آخه می خواستم مثلاً با یه تیر دو نشون بزنم . هم قابل حمل و هم کارایی بالا.